جایگاه وردپرس در دنیا در سال 1396(اینفوگرافیک)

سلام دوستان؛
وردپرس به مرور زمان پیشرفت های چشم گیری داشته و مسلما تغییرات زیادی کرده است. این سیستم مدیریت محتوا در ابتدا بستری برای وبلاگ نویسی بود و سپس گسترده شد به طوری که امروزه برای فعالیت های شرکتی، خبری، فروشگاهی و… مناسب است و امکانات کاملی دارد. جایگاه وردپرس در دنیا روز به روز در حال رشد است و در واقع می توان گفت یک سیستم مدیریت محتوای محبوب برای کاربران و افرادی که در اینترنت مشغول فعالیت هستند به حساب می آید.

جایگاه وردپرس در دنیا

در واقع طبق آمار جهانی جایگاه وردپرس در دنیا تثبیت شده و در بین تمامی سیستم های دیگر بسیار مشهور است. به گونه ای 27 درصد از وبسایت ها بر پایه وردپرس بنا شده است و از امکانات آن بهره مند میشوند.
همانطور که میدانید وردپرس خود یک سیستم مدیریت محتوای رایگان است و این خود بزرگترین مزیت به حساب می آید! از طرفی هر امکاناتی که نیاز داشته باشید به کمک افزونه ها می توانید به وبسایت خود اضافه کنید و این افزونه ها نیز به هر دو صورت رایگان و پرمیوم در دسترس است. برای طراحی ظاهر سایت خود اصلا نیازی نیست کار پیچیده ای انجام دهید یا دانش برنامه نویسی داشته باشید بلکه تنها لازم است با توجه به فعالیت خود قالب یا پوسته مورد نظر را انتخاب کنید.

  گزارش آسیب‌ پذیری وردپرس 2024 WPScan

اینفوگرافیک امروز آماری از جایگاه و عملکرد وردپرس طی سال های ابتدایی تا به امروز می باشد که در آن بخش های مختلف در نظر گرفته شده و بررسی های دقیقی از آن صورت گرفته است. با هم به آن می پردازیم:

اینفوگرافیک-جایگاه وردپرس در دنیا

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.