برترین شرکت سئو سایت و تبلیغات چه ویژگی هایی دارند؟

کسب‌و‌کار در قرن 21 حسابی تغییر کرده است. روش کسب درآمد، جذب مشتری و فروش، دیگر همانند گذشته نیستند. این روزها صحبت از دیجیتال مارکتینگ و فروش اینترنتی است. همراه با روش‌های جدید، تکنیک‌های جدید نیز به وجود می‌آیند. با توجه به گستردگی کسب درآمد اینترنتی، انواع دوره سئو در موسسات مختلف برگزار می‌شوند. بسیاری به‌دنبال روش‌های عالی برای سئو سایت خود هستند تا بتوانند از رقبای خود پیشی بگیرند. در این مقاله قصد داریم تا درباره لزوم همکاری با شرکت‌های مختلف سئو سایت صحبت کنیم و در نهایت سه شرکت برتر در این زمینه را به شما معرفی کنیم.

سئو سایت چیست؟

سئو به معنای بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو است. زمانی که شما یک بارت را در اینترنت جست‌وجو می‌کنید، گوگل به شما سایت‌های مختلفی را به یک ترتیب خاص نشان می‌دهد. این ترتیب بر اساس تصمیم‌گیری گوگل انجام می‌شود. در صورتی که نکات سئو را به‌خوبی رعایت کنید، سایت شما در بین نتایج اول نمایش داده می‌شود.

اهمیت سئو سایت در چیست؟

زمانی که صحبت از کسب‌و‌کار دیجیتال و فروش از طریق اینترنت به میان می‌آید، دیده شدن مطرح می‌شود. شما خودتان را به جای کاربر قرار دهید. برای مثال قصد یک گوشی موبایل دارید. زمانی که در گوگل عبارت خرید گوشی موبایل را سرچ می‌کنید، کدام سایت‌ها را باز می‌کنید؟ قطعاً صفحات دوم به بعد را که اصلاً نمی‌بینید. همچنین به لینک‌های اول تا سوم اعتماد بیشتری خواهید کرد. به همین خاطر وقتی که قصد فروش بیشتر را داشته باشید، باید بهتر دیده شوید. روش بهتر دیده شدن نیز با سئو سایت گره خورده است.

جالب است بدانید که ترافیک ارگانیک لینک اول تا حدود 60 درصد از لینک‌های دوم و سوم بیشتر خواهد بود. به همین خاطر است که بیشتر سایت‌ها بر سر لینک اول با هم رقابت دارند. زمانی که سئو سایت رعایت شود، بیشتر دیده می‌شوید. بیشتر دیده شدن می‌تواند منجر به فروش بیشتر و سود بیشتر شود. به این ترتیب می‌توان گفت که سئو سایت سنگ بنای کسب‌و‌کار دیجیتال شما محسوب می‌شود.

چرا باید از آژانس‌های سئو کمک بگیریم؟

گوگل اصلاً شوخی‌بردار نیست. اگر از روش‌های صحیح برای سئو سایت خود استفاده کنید، می‌توانید رتبه بسیار عالی در بین نتایج جست‌وجو گوگل پیدا کنید. در عین حال اگر این نکات را به اشتباه استفاده کنید یا این‌که بخواهید از روش‌های بلک هت یا همان کلاه سیاه برای گول زدن گوگل استفاده نمایید، سایت شما اعتبار منفی می‌گیرد و حتی ممکن است به سندباکس انتقال پیدا کند. به این ترتیب گوگل سایت شما را به‌عنوان یک سایت غیرمعتبر می‌شناسند و تا مدت طولانی آن را به کسی نشان نمی‌دهد.

این موضوع دقیقاً معادل این است که یک فروشگاه را تعطیل و پلمپ کنند! هیچکس دلش نمی‌خواهد دیده نشود. پس حتماً باید تلاش کنید تا از اصول پیروی کنید؛ اما چه اصولی؟ جالب این‌جاست که هیچگاه گوگل الگوریتم‌های خود را به‌صورت واضح اعلام نمی‌کند. دلیل این است که نمی‌خواهد سایت‌ها بر اساس الگوریتم پیشروی کنند. در حقیقت گوگل تلاش دارد تا سایت‌ها را وادار کند تا محتوای جذاب، عالی و کاربرپسند ارائه دهند و با الگوریتم‌های خود، این محتوا را دسته‌بندی کند.

الگوریتم‌های گوگل به‌صورت دوره‌ای تغییر پیدا می‌کنند. بر اساس تغییر و تحولاتی که در دنیای اینترنت رخ می‌دهد، اولویت‌های گوگل نیز تغییر می‌کند. برای مثال این روزها دیگر سئو سایت فقط به سئو متن محدود نیست. بلکه مثلاً در لیست خدمات سئو منتوریکس ، خدمات سئو عکس و ویدئو نیز دیده می‌شود. با توجه به گستردگی سئو، قطعاً نیاز به نیروی متخصص وجود دارد تا بتواند از عهده این مسائل بر بیاید.

با برترین شرکت‌های سئو سایت و تبلیغات در ایران آشنا شوید

در بخش‌های قبلی درباره اهمیت سئو سایت صحبت کردیم. همان طور که گفتیم، رعایت نکات سئو حساسیت بسیاری دارد. در صورتی که این نکات را به اشتباه انجام دهید، ممکن است به سایت شما آسیب بسیاری وارد شود. همین موضوع نشان دهنده اهمیت واسپاری سئو سایت به شرکت‌های معتبر است. سایت شما محل کسبتان خواهد بود. قطعاً نمی‌خواهید با عدم رعایت نکات فنی و دقیق، سایت خود را دچار مشکلاتی کنید که تا مدت‌های طولانی پایدار باشند. در حال حاضر شرکت‌های بسیاری خدمات سئو سایت را انجام می‌دهند. در این مقاله قصد داریم تا سه مورد از برترین شرکت‌های سئو سایت را بر اساس نظرات مردمی و رزومه شغلی معرفی کنیم. به این ترتیب می‌توانید با خیال آسوده بین آنها یکی را انتخاب کنید.

  1. وبسیما

وبسیما یکی از استارتاپ‌های قدیمی است که در زمینه سئو سایت امروزه فعالیت می‌کند. در گذشته وبسیما فقط گروهی از جوانان باانگیزه بودند که دست به دست هم دادند تا در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت کنند. با وجود نبود سرمایه چندان و نیروی انسانی فراوان، وبسیما توانست تا جایگاه مناسبی در دنیای دیجیتال مارکتینگ ایران پیدا کند. در حال حاضر وبسیما یکی از موسسات عالی برای طراحی و ساخت سایت و همچنین مشاوره سئو محسوب می‌شود.

  1. منتوریکس

آژانس دیجیتال مارکتینگ منتوریکس را می‌توان یکی از قوی‌ترین برندهای دیجیتال مارکتینگ در ایران دانست. جالب است بدانید که گستره فعالیت این گروه بیش از آن چیزی است که تصور می‌کنید. بسیاری از موسسات فعالیت خود را فقط محدود به بخش خاصی از دیجیتال مارکتینگ می‌کنند. این در حالی است که خدمات سئو منتوریکس به‌صورت یک پکیج کامل ارائه می‌شود و در حقیقت همین موضوع یک مزیت عالی منتوریکس به حساب می‌آید. در حاضر این آژانس با بسیاری از برندهای بزرگ فعالیت می‌کند. همچنین جالب است که می‌توانید در دوره‌های آموزش سئو سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ منتوریکس شرکت کنید و خودتان نیز در این زمینه اطلاعات مفیدی پیدا کنید.

  1. نوین

گروه نوین یکی دیگر از گروه‌های دیجیتال مارکتینگ جوان و پرانگیزه در ایران است. این موسسه بیش از 10 سال سابقه کار دارد و در مدت فعالیت خود توانسته به بیش از 500 کسب‌و‌کار مختلف راهکار سئویی ارائه دهد. در حال حاضر تعداد اعضای تیم نوین به بیش از 30 نفر متخصص می‌رسد و 10 سرویس بازاریابی مختلف را ارائه می‌دهد. گروه نوین یکی از گروه‌های معروف در زمینه طراحی سایت، ساخت فروشگاه اینترنتی و ارائه خدمات سئو محسوب می‌شود.

به چه نکاتی هنگام انتخاب آژانس دیجیتال مارکتینگ دقت کنیم؟

با وجود آن‌که تلاش کردیم انتخاب‌های شما را به سه گزینه محدود کنیم؛ اما باز هم شاید بخواهید پارامترهایی را پیدا کنید تا به انتخاب شما کمک کنند. در وهله اول باید به اعتبار رزومه شرکت مدنظر دقت کنید. یک شرکت معتبر باید با موسسات و سازمان‌های مختلف، همکاری مثبت داشته باشد. همچنین می‌توانید درباره صحت این رزومه تحقیق کنید. در گام بعدی باید خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ را بررسی نمایید. بهتر است به‌دنبال شرکتی باشید که تمامی خدمات را به‌صورت پکیج کامل به شما ارائه می‌دهد.

برای مثال برخی موسسات فقط خدمات تولید محتوا را ارائه می‌دهند. برخی دیگر فقط پلن سئو و استراتژی محتوایی عرضه می‌کنند. این در حالی است که بخش‌های مختلف سئو در همکاری و ارتباط با هم باید باشند. به همین خاطر باید یک آژانس دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنید که آنالیز سایت، استراتژی محتوا، تولید محتوا و …. را همگی به‌صورت پکیج ارائه دهد. در نهایت باید گفت که نباید بحث پشتیبانی را دست کم بگیرید. شرکت‌های بزرگ دارای پشتیبانی حرفه‌ای هستند. شاید در هر لحظه نیاز به پشتیبانی داشته باشید. پس هنگام انتخاب یک شرکت برای واسپاری امور دیجیتال مارکتینگ، حتماً پشتیبانی آن‌ها را نیز بررسی نمایید .

رشد ارگاینک یا تبلیغات؟

تبلیغات و رشد ارگانیک در کنار یکدیگر معنا پیدا می‌کنند. اینطور نیست که فقط بخواهید رشد ارگانیک داشته باشید یا قواعد سئو را فراموش کنید و فقط تبلیغات بدهید. در حقیقت این دو مکمل یکدیگر هستند. به همین خاطر شرکت‌ها و آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ، در کنار ارائه راه‌کارهای سئو، از تبلیغات گوگل و روش‌های دیگر تبلیغات نیز کمک می‌گیرند.

در نهایت می‌توان گفت که سئو سایت ستون اصلی کسب‌و‌کار شما محسوب می‌شود. با بررسی کامل به‌دنبال آژانس‌ها و موسساتی باشید که پکیج کامل سئو سایت را ارائه می‌دهند و سابقه طولانی و معتبر در این زمینه دارند. سئو سایت می‌تواند کسب‌و‌کار شما را از یک استارتاپ به یک مجموعه قدرتمند تبدیل کند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید