قالب وردپرس چندمنظوره Total

سلام همراهان عزیز؛
در بخش قالب های وردپرس رایگان تصمیم گرفتیم یک قالب چندمنظوره وردپرس برای ارائه به شما عزیزان انتخاب کنیم. با کمک قالب های چندمنظوره وردپرس می توانید یک وب سایت شخصی یا شرکتی و حتی یک فروشگاه در کنار وب سایت مورد نظر راه اندازی کنید. قالب وردپرس Total یک قالب چندمنظوره بی نظیر در بین قالب های وردپرس می باشد. با کمک امکانات و قابلیت های این قالب می توانید به سادگی تمام یک وب سایت شرکتی، شخصی و… حرفه ای را طراحی کنید.

قالب وردپرس Total

صفحه اصلی قالب وردپرس Total از چندین قسمت مجزا از هم تشکیل شده است. بخش نمونه کارها در صفحه اصلی این قالب به گونه ای زیبا و حرفه ای طراحی شده است که در نگاه اول کاربران را جذب می نماید. همچنین در صفحه اصلی قالب وردپرس Total می توانید خدمات شرکت خود را ارائه دهید. در ادامه می توانید نظرات مشتریان، اعضای شرکت و همچنین برندهای تجاری شرکت تان را معرفی کنید. قالب مذکور دست کمی از قالب های پرمیوم و حرفه ای وردپرس ندارد!

نکات نصب

برای شروع نصب قالب وردپرس Total، باید ابتدا آن را درون ریزی نموده. سپس یک برگه جدید ایجاد نمایید و قالب آن را بر روی حالت صفحه اصلی قرار دهید. در بخش سفارشی سازی باید این برگه را به عنوان صفحه نخست انتخاب کنید. حال برای اینکه قالبی همانند دمو داشته باشید باید در بخش سفارشی سازی به تنظیم کردن قسمت های مختلف صفحه اصلی بپردازید.

  قالب فروشگاهی Proteo Classic shop فارسی

قالب وردپرس چندمنظوره total-قالب وردپرس Total

نصب سریع

در این نوع نصب، توجه بفرمائید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار با درون ریزی وارد سایت شما می شود و شما در آن دخیل نیستید. اگر می خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزار ها و درون ریزی وارد نمائید.

قالب وردپرس چندمنظوره Total با فونت یکان

دانلود پیش‌نمایش

قالب وردپرس چندمنظوره Total با فونت میترا

دانلود اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزارک های دمو

دانلود راهنما

سوالات متداول

سایت وردپرسی را میسازیم و حال برای زیباسازی ظاهر آن باید از قالبی استفاده کنید. قالب های متعدد رایگان و پرمیوم موجود است که می توان با توجه به حوزه کسب و کاری از آن بهره مند شد.
برای نصب قالب وردپرس کافیست به پیشخوان وردپرس رفته و به بخش پوسته ها مراجعه کرده و قالب موردنظر را نصب و فعال کنید.
قالب هایی در وردپرس موجود است که با کمک آن‌ها می توان در حوزه های مختلف سایت ساخت. قالب چند منظوره برای هر نوع وبسایتی مناسب و کاراست.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.