قالب وبلاگی وردپرس Veayo

قالب وردپرس Veayo

سلام دوستان؛
در این نوشته از همیار وردپرس قصد معرفی قالبی دیگر را از مجموعه قالب وبلاگی وردپرس را داریم که می‌توانید به کمک آن یک سایت به سبک وبلاگی/شخصی را ایجاد کنید.
صفحه‌ی اصلی قالب وردپرس Veayo دارای دوستون است که بعد از منوی اصلی سایت تا قبل از فوتر تنها مطالب سایت و سایدبار قرار می‌گیرد.
بعد از آن نیز می‌توانید در در قسمت فوتر یک جایگاه برای افزودن فهرست داشته باشید.
در بالا و پایین هدر دو جایگاه منو وجود دارد که در حالت رسپانسیو با استایلی بسیار زیبا نمایش داده می‌شود.

قالب وردپرس Veayo

 • قالب وردپرس Veayo دارای دو جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها می‌باشد که می‌توانید ابزارک‌های موردنظرتان را به آن قسمت‌ها اضافه کنید.
 • قالب وردپرس Veayo دارای صفحه‌ی اصلی دو ستونه جهت نمایش نوشته‌های سایت می باشد که می توانید به راحتی وبلاگ وردپرسی خود را مشابه دمو پیاده‌سازی کنید.
 • همچنین دارای دو منو در بالا و پایین هدر و همچنین یک منو در فوتر می‌باشد.

نکات نصب قالب

 1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Veayo کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک‌ها مشابه دمو پیشنهاد می‌شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
 2. برای ایجاد فرم‌تماس با ما در برگه‌ی تماس با ما می‌توانید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید و شورت‌کدی که افزونه به شما می‌دهد را در یک برگه وارد کنید.
 3. نکته‌ی بسیار خاصی در رابطه با این قالب وجود ندارد. به راحتی می‌توانید بعد از دانلود این قالب آن را روی سایت خود نصب کنید تا وبلاگی شبیه به دمو را داشته باشد.
  قالب وبلاگی وردپرس kathryn ebook

Veayo - قالب وردپرس Veayo
نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Veayo توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت خودکار وارد سایت شما میشود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل‌های درون ریز را در بخش ابزارها و درون ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب وبلاگی وردپرس Veayo با فونت یکان

دانلود  پیش‌نمایش

دانلود نسخه حرفه ای

 دانلود قالب وبلاگی وردپرس Veayo با فونت میترا

دانلود
اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. با سلام ممنون از سایت شما

  ببخشید وقتی می خواهم این قالب رو توی هاست شبیه ساز شده که با برنامه ی xampp درست کردم وقتی در مرورگر اجرا می کنم این پیغام میاد که

  در لاین 15 فایل
  Index.php

  () Get_header
  خالی هست چیکار باید بکنم