قرار گرفتن در لینک اول گوگل با خدمات حرفه ای سئو

خرید بک لینک

تا به حال شده وب سایتی داشته باشید و یا بر روی پروژه سئو یک وب سایت کار کنید و صفحات آن را با کلمات کلیدی شان به صفحه اول گوگل بیاورید؟ اگر این تجربه را داشته باشید میدانید که قرار گرفتن در صفحه اول گوگل کار بسیار سختی نیست؛ اما امان از آن روز که بخواهید لینک 1 را از آن خود کنید. دیگر با کارهای روتین و ساده نمی شود به قله رسید و باید از تکنیک های بسیار حرفه ای استفاده کنید که در ادامه ما این تکنیک ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

خدمات سئوی حرفه‌ای

آنالیز کامل رقبای ایرانی و خارجی

پیدا کردن رمز موفقیت دیگران در کسب جایگاه اول گوگل، به تنهایی موفقیت بزرگی محسوب می شود. شما در ابتدا می بایست رقبای خود را به طور کامل آنالیز کنید. منظور از رقبا یعنی تمامی رقیبان ایرانی و خارجی (منظور از خارجی یعنی سایت های انگلیسی و …) که در 2 صفحه اول گوگل هستند را بطور کامل از نظر سئو داخلی، خارجی، ساختار UI و  UX، تکنیک های استفاده شده و … بررسی کنید. با این کار نقاط قوت و ضعف آن ها را پیدا می کنید و می توانید از این نقاط ضعف و قدرت برای پشت سر گذاشتن آن استفاده نمایید.

شاید برایتان سوال پیش بیاید که برای آنالیز سایت چرا باید سایت های رقیب که در دو صفحه اول قرار دارند را بررسی کنید؟ تجربه نشان داده است که خیلی وقت ها پیش می آید که سایت هایی در صفحه اول و دوم برای رسیدن به لینک 1 ایده های بسیار جدید و نابی پیاده سازی می کنند. شما می توانید با نوآوری در ایده آن ها و خلق ایده های جدید، باعث رشد وب سایتتان شوید.

آموزش آنالیز سئو سایت

اقدامی که قبل از آنالیز رقبا باید صورت بگیرد، بررسی سایت خودتان است. در اولین اقدام می بایست سایت خودتان را ارزیابی کنید باید تمامی موارد، مشکلات و ارور ها را بیابید و آن ها را بهبود دهید. این آنالیز از سئو داخلی که شامل، url ها، alt تصاویر، هدینگ ها، title  و description صفحات، کلمات کلیدی، کیفیت محتواها شروع می شود. پس از اینکه تمامی فاکتور های سئو on page را بررسی نمودید باید بروید به سراغ سئو تکنیکال.

در سئو تکنیکال سرعت صفحات، redirect های موجود در سایت، محتوا های تکراری، canonical، استراکچر دیتا ها و موارد این چنینی را بررسی و در صورت وجود مشکل در سئو سایت آن ها را برطرف نمایید.

SEO analysis
آنالیز سئو سایت

پس از انجام این مراحل می بایست سایتتان را از نظر off page seo مورد بررسی قرار دهید. باید سایت هایی که اسپم هستند و به شما لینک داده اند و همچنین لینک های مخرب را disavow کنید. با انجام تمامی این کار ها شما سایتتان را به طور کامل از نظر سئو آنالیز کرده اید و تمامی موارد را حل نموده اید.

آموزش آنالیز رقبا

خب حالا نوبت به آن رسیده است که به همین دقت و تیزبینی که سایت خودتان را بررسی نموده اید، رقبای خود را آنالیز کنید. برای آنالیز رقبا نیاز است که تمامی مراحل بالا را با دقت خیلی بیشتری بررسی کنید و سعی کنید کلمات کلیدی جدید که شما از آنها استفاده نمی کنید، سایت هایی که از آن ها لینک نگرفته اید و … را استخراج نمایید. پس از انجام این مراحل، می بایست ساختار های موجود در صفحات از نظر url، UI، UX، محتواهای جدید، مقالات یونیک و اختصاصی آنالیز و با طرح ایده های خلاقانه، کاربران بیشتر را به سایت خود جذب و رضایتشان را جلب کنید.

خرید backlink حرفه ای در سایت های معتبر دنیا

پس از آنکه مرحله آنالیز را گذراندید باید به سراغ جلب اعتماد گوگل و اخذ اعتبار از سایت های مورد اطمینان آن کنید. شما می بایست از سایت های بسیار قوی، مرتبط و جامع بک لینک دریافت کنید تا گوگل سایت شما را به عنوان یک مرجع در حوزه فعالیتتان شناسایی کند.

Buy a professional backlink
خرید backlink حرفه ای

بهترین سایت ها برای گرفتن بک لینک

اگر به دنبال خرید بک لینک حرفه ای هستید بهتر است سراغ هر سایتی نروید و قبل از آن این مطلب مهم را مطالعه نمایید. بهترین سایت هایی که می توانید از آن ها بک لینک دریافت کنید به شرح زیر می باشند.

  •       خبرگزاری ها
  •       سایت های مرجع
  •       سایت های مرتبط
  •       سایت های EDU و GOV

خبرگزاری ها

خبرگزاری ها سایت هایی هستند که در مورد اکثر موضوعات مطلب و خبر در سایتشان قرار می دهند. از آنجایی هم که بسیاری از مردم برای مطالعه این اخبار وارد این وب سایت ها می شوند، از رتبه و اعتبار بالایی برخوردارند. به همین دلیل فرقی نمی کند که در چه حوزه ای فعالیت می کنید. شما می توانید بک لینک های  دائمی و خوبی از خبرگزاری ها دریافت نمایید.

سایت های مرجع

سایت های مرجع سایت هایی هستند که در اکثر موضوعات فعالیت دارند و مطلب می گذارند. ویکی پدیا از نمونه سایت های مرجع موفق می باشد. این سایت ها حوزه فعالیت مشخصی ندارند و در همه حوزه ها مطبی گذاری می کنند.

سایت های مرتبط

منظور از سایت های مرتبط، وب سایت هایی هستند که در حوزه فعالیت شما فعالیت می کنند و شما می توانید بک لینک و یا رپورتاژ خود را در سایت آن ها قرار دهید. برای مثال فرض کنید شما در حوزه خرید و فروش آهن فعالیت دارید. شما می توانید از سایت هایی که در حوزه اخبار قیمت آهن، آموزش جنس و انواع آن فعالیت دارند لینک دریافت نمایید و از آنجایی که آن سایت با شما هم موضوع و مرتبط است پس اعتبار بالایی نصیبتان می گردد.

سایت های EDU و GOV

منظور از سایت های EDU سایت هایی است که آموزشی می باشند و گوگل اطمینان و یا اصطلاحا authority بسیار بالایی به آن ها دارند. این سایت های به دلیلی بارگذاری مقالات به روز و کاملا علمی، لینک های با ارزشی را می توانند به سایت شما منتقل کنند.

سایت های GOV هم سایت های دولتی می باشد که گوگل اطمینان بالا هم به آن ها دارد و بک لینک های قوی را می توانند به سایت شما بدهند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.