لیست علاقه مندی محصولات ووکامرس با Wishlist for Woocommerce

لیست علاقه مندی محصولات ووکامرس با Wishlist for Woocommerce

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

همانطور که در سایت‌های فروشگاهی دیده‌اید یکی از قابلیت‌هایی که در این سایت‌ها قرار دارد امکان افزودن محصولات به لیست علاقه مندی می‌باشد تا در فرصتی دیگر بخواهید محصول مورد نظر را سریعا یافته و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

حال در این مقاله از همیار وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای برای ووکامرس بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا امکان لیست علاقه مندی را برای مشتریان خود فعال کنید تا هر تعداد محصول که مدنظر آنهاست و ممکن است در آینده تمایل به خرید آن محصولات داشته باشند را در لیستی اضافه کرده و در هر زمان که لازم بود سریعا به محصول دسترسی یافته و اقدام به خرید کنند.

افزونه Wishlist for Woocommerce

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با نام Wishlist for Woocommerce در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و با وجود اینکه دوران طفولیت خود را سپری می‌کند 😀 ، تاکنون توانسته است تا بیش از 200 نصب فعال و کسب امتیاز 2 را ازآن خود کند.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی در بخش پیشخوان سایت وردپرسی شما با نام Phoeniixx افزوده خواهد شد، نشانگر ماوس خود را روی آن برده و بر روی زیر منوی wishlist کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شوید.

همانطور که در تصویر می‌بینید مطابق توضیحات ارائه شده تنظیمات افزونه را سفارشی سازی کنید.

تنظیمات عمومی افزونه General Settings

Enable WishList Plugin: جهت فعال کردن افزونه می‌توانید با فعال یا غیرفعال سازی تیک این گزینه آن را مدیریت کنید.

Title on Wishlist page: در این بخش عنوانی که برای صفحه علاقه مندی محصولات را مد نظر دارید تعیین کنید.

Wishlist page: از این بخش برگه‌ای که می‌خواهید لیست علاقه مندی در آن نمایش داده شود را انتخاب کنید. ممکن است پس از فعال کردن افزونه برگه مورد نظر برای شما ساخته نشود، لذا برای این منظور ابتدا یک برگه جدید ایجاد کنید و شورت کد زیر را برای نمایش لیست علاقه مندی محصولات در آن قرار دهید.

[pwlp_wishlist]

“Add to Cart” redirection: با فعال کردن این گزینه پس از افزودن محصول مورد نظر به لیست علاقه مندی کاربر می‌تواند با کلیک بر روی گزینه مورد نظر به برگه پرداخت هدایت شده و سفارش خود را نهایی کند.

سایر تنظیمات

Remove product from Wishlist: با فعال کردن این گزینه هنگامی که محصول مورد نظر خریداری شود به طور خودکار از لیست علاقه مندی کاربر حذف خواهد شد.

“Add to Wishlist” text on product page: در این باکس متنی را که می‌خواهید کاربر هنگام کلیک بر روی آن محصول را به لیست علاقه مندی خود اضافه کند را وارد کنید.

“See Wishlist” text on product page: در این بخش متن مورد نظر برای مشاهده صفحه لیست علاقه مندی را وارد کنید.

Text when product added in Wishlist: در این بخش پیغام مورد نظر خود را برای افزودن به لیست علاقه مندی وارد کنید، این پیغام هنگام افزوده شدن محصول به لیست علاقه مندی به کاربر نمایش داده خواهد شد.

Message when product is already in wishlist: در این بخش نیز پیغام مورد نظر برای زمانی که محصولی در لیست علاقه مندی کاربر وجود دارد را وارد کنید تا در صفحه محصول مورد نظر اگر آن محصول جزو لیست علاقه مندی بود برای وی نمایش داده شود.

Show product adding date to wishlist: با فعال کردن تیک این گزینه تاریخ افزودن محصول به لیست علاقه مندی را نمایش دهید.

اشتراک گذاری لیست علاقه مندی

یکی از قابلیت‌های این افزونه این است که امکان اشتراک گذاری محصولات در ووکامرس را برای محصولات افزوده شده به لیست علاقه مندی فراهم خواهد کرد.

برای این منظور مطابق تصویر فوق به زبانه share setting در تنظیمات افزونه مراجعه کرده و شبکه‌های اجتماعی مورد نظر که قصد دارید امکان اشتراک گذاری محصولات ووکامرسی در آن فعال باشد را تعیین کرده و متن مورد نظر خود را نیز برای باکس اشتراک گذاری تعیین کنید.

پس از اینکه تنظیمات را ذخیره کنید در صفحه محصولات علاقه‌مندی مطابق تصویر زیر دکمه اشتراک گذاری محصولات نیز نمایش داده خواهد شد.

در بخش style setting نیز می‌توانید مطابق تصویر زیر رنگ مورد نظر برای متن هر بخش را تعیین کنید.

حال که تنظیمات را ذخیره کردید به یکی از محصولات خود مراجعه کنید، مطابق تصویر زیر در بخش خلاصه توضیحات محصول خواهید دید که متن مورد نظر برای افزودن محصول به لیست علاقه مندی نمایش داده خواهد شد.

پس از اینکه بر روی آن کلیک کنید پیغام افزوده شدن محصول به همراه لینک صفحه لیست علاقه مندی نمایش داده خواهد شد که می‌توانید بر روی لینک کلیک کرده و لیستی از محصولات انتخاب شده را به همراه تاریخ افزوده شدن محصول، دکمه‌های اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی، لینک محصول و قیمت محصول را مشاهده کنید.

شاد باشید..

دانلود افزونه Wishlist for Woocommerce

دانلود صفحه افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

  1. 5 سال عضو همیار وردپرس

    سلام لینک دانلود خرابه