تغییر رنگ بندی فروشگاه ووکامرسی با WooCommerce Colors

تغییر رنگ بندی فروشگاه ووکامرسی

سلام دوستان؛

دوستانی که با فروشگاه ساز وردپرس فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کرده اند حتما در مورد رنگ اصلی آن که بنفش است اطلاع دارند. ووکامرس رنگ بندی های مشخصی دارد که در تمامی فروشگاه ها و قالب ها از آن استفاده می کند مگر اینکه قالب شما کاملا متفاوت باشد.
بسیاری از دوستان تمایل دارند که ترکیب این رنگ بندی ها را تغییر دهند و به شیوه ی دلخواه خود شخصی سازی کنند. افزونه ای در ووکامرس موجود است که به شما امکان تغییر رنگ بندی فروشگاه اینترنتی را می دهد و با کمک آن می توانید فروشگاه خود را متمایز کنید و برای کاربران خود نیز جذاب تر کنید فقط کافیست با دقت و با کمک برخی سایت های ست کردن رنگ بندی های سایت رنگ های درست و همخوانی را انتخاب کنید تا ترکیب جذابی را به وجود آورید. همانطور که می دانید ظاهر سایت اهمیت بسیار زیادی در موفقیت و پیشرفت یک سایت دارد، حال آنکه ما یک فروشگاه اینترنتی ساخته ایم و اهمیت فروش در آن بسیار مهم است پس باید همه جانبه به تمامی بخش های آن بپردازیم و تا جایی که می توانیم بهترین حالت ممکن را پیاده سازی کنیم.
در آموزش ووکامرس امروز با افزونه ای آشنا می شویم که با آن می توانیم بر روی رنگ بندی های فروشگاه اینترنتی خود کار کنیم!

افزونه WooCommerce Colors

woocommerce colors hamyarwp

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب می کنیم. سپس آن را فعال می کنیم. این افزونه نیاز به هیچ گونه تنظیماتی ندارد. می توانید مستقیما به بخش نمایش و سپس سفارشی سازی رفته و بر روی گزینه ی ووکامرس کلیک کنید تا رنگ ها را مشاهده نمایید…

colors setting hamyarwp

Primary Color: این گزینه مربوط به رنگ های اصلی فروشگاه می باشد، مثلا رنگ بندی دکمه ها، قیمت ها و…
Secondary Color: این گزینه مربوط به رنگ بندی تب ها می باشد.
Highlight Color: این گزینه مربوط به رنگ بندی دکمه های حراج، قیمت و … می باشد.
Content Background Color: رنگ بندی پس زمینه ی فروشگاه را مشخص می کند.
Subtext Color: رنگ بندی متن ها را مشخص می کند.

پس از مشخص کردن رنگ های دلخواه می توانید تنظیمات را ذخیره کرده و فروشگاه خود را مشاهده کنید. مثلا من برای نمونه رنگ هایی را انتخاب می کنم تا نتیجه را با هم ببینیم…

change color hamyarwp

همانطور که مشاهده می کنید رنگ های فروشگاه اینترنتی من از حالت پیش فرض تغییر کرد.

جمع بندی! 

یکی از مهم ترین مسائلی که در سایت ها باید به آن توجه کرد، انتخاب ظاهر مناسب است. در ووکامرس رنگ های پیش فرضی وجود دارد اما شما می توانید با کمک افزونه ای که امروز خدمت شما معرفی کردیم، رنگ بندی دلخواهی برای فروشگاه اینترنتی خود به وجود آورید.

دانلود افزونه ی WooCommerce Colors

دانلود   صفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.