نمایش محصولات ویژه در ووکامرس با woocommerce featured products

محصولات ویژه در ووکامرس

روزتون بخیر دوستان عزیز؛
با توجه به گستردگی ووکامرس، می توان هر قابلیتی را در فروشگاه های راه اندازی شده با ووکامرس فراهم کرد! در این آموزش ووکامرس همراه شما هستیم تا قابلیتی جدید برای فروشگاه ووکامرس خود ایجاد کنید. بعضی از محصولات در فروشگاه دارای اهمیت و جایگاه متفاوتی نسبت به سایر محصولات می باشند! و شما می خواهید که این محصولات در کانون توجه مراجعه کنندگان فروشگاه قرار گیرد.
حال برای نمایش محصولات ویژه در ووکامرس می توانید از راه کار بسیار ساده ای استفاده کنید. برای این منظور از شما دوستان دعوت می کنم با ادامه این آموزش همراه شوید.

محصولات ویژه در ووکامرس با woocommerce featured products

حتما در برخی از فروشگاه های ووکامرس، بخشی را با عنوان محصولات ویژه دیده اید! اگر شما هم می خواهید این قابلیت را در فروشگاه خود ایجاد نمایید می توانید از افزونه woocommerce featured products استفاده نمایید. افزونه woocommerce featured products یکی از افزونه ها و روش های نمایش محصولات ویژه در ووکامرس می باشد. کاربران وردپرسی تا به امروز بیش از ۸۰۰ بار از این افزونه استفاده کرده اند!!

روش کار

در ابتدا این افزونه را دانلود کنید. پس از نصب و فعالسازی آن نوبت به انجام تنظیمات افزونه برای نمایش محصولات ویژه در ووکامرس می رسد. برای نمایش محصولات ویژه در ووکامرس از پنل مدیریتی فروشگاه گزینه نمایش و ابزارک ها را انتخاب نمایید. سپس در صفحه ابزارک ها، به دنبال ابزارک D4J Featured Products بگردید. در نهایت محل مناسبی برای نمایش محصولات ویژه فروشگاه انتخاب نمایید.

DJ feathered product- محصولات ویژه در ووکامرس

همانند تصویر فوق پس از انتخاب ابزارک مربوط به نمایش محصولات ویژه، شما می توانید دسته بندی مورد نظر برای نمایش این محصولات را انتخاب کنید. با ذخیره سازی تغییرات به فروشگاه مراجعه نمایید و نتیجه تنظیمات تان را مشاهده نمایید.

 featured products- محصولات ویژه در ووکامرس

بدین صورت می توانید برخی از جدیدترین محصولات که معمولا به عنوان محصولات ویژه هستند را به نمایش بگذارید.

روزهاتون بهاری

دانلود افزونه woocommerce featured products

دانلودصفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.