ساخت منوی ووکامرسی با WooCommerce Menu Extension

ساخت منوی ووکامرسی

سلام دوستان؛

بارها و بارها در ذهن تمام ما این مسئله ایجاد شده که چطور میتوانیم فهرستی را فقط براساس فروشگاه ووکامرسی ایجاد کنیم. زیرا هر قالبی که نصب می کنید منوهای مربوط به خود را دارد مگر اینکه کاملا سفارشی شده باشد.
حال تصور کنید ما بتوانیم منوی مخصوص ووکامرس را نمایش دهیم یا به غیر از منوهایی اصلی سایت منوی ووکامرس را نیز بسازیم و در بخش دلخواه به نمایش بگذاریم. استلزارم این کار چیست؟

در واقع انجام این کار نیز یک نوع دسترسی سریع برای مشتری محسوب می شود با این تفاوت که ظاهر فروشگاه اینترنتی را نیز جذاب تر می کند و دیگر نیازی به جستجوی محصولات نیست و به راحتی وارد بخش های مورد نیاز می شویم.
ناگفته نماند که این روش برای سایت هایی که در کنار خود فروشگاه اینترنتی دارند (یعنی وبسایتی با فعالیت مشخص دارند و در آن ووکامرس نصب می کنند) استفاده از این منوهای ووکامرسی بسیار مهم تر است.

در آموزش ووکامرس امروز قصد داریم یک منوی ووکامرسی ایجاد کرده و در وبسایت خود استفاده کنیم. پس با ما همراه باشید…

افزونه WooCommerce Menu Extension

woocommerce menu hamyarwp

 

با کمک افزونه ی WooCommerce Menu Extension می توان منوهایی مخصوص ووکامرس را در فروشگاه اینترنتی ایجاد کرد.

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب و سپس فعال می کنیم. پس از فعال سازی افزونه نیازی به هیچ گونه تنظیمات اضافی نداریم و می توانیم مستقیما به بخش نمایش و سپس فهرست ها مراجعه کنیم.

فهرست ها

all woocommerce link hamyarwp

 

بخشی که در تصویر می بینید در فهرست ها اضافه شده که می توانیم هر موردی را که می خواهیم انتخاب کرده و به فهرست ها اضافه کنیم. شما می توانید به فهرست های اصلی سایت اضافه کنید و یا فهرستی بسازید (مثلا با عنوان فروشگاه اینترنتی) و سپس هر موردی را که مد نظرتان است اضافه کنید.
در ضمن مواردی که به صورت انگلیسی هستند را می توانید داخل فهرست ها فارسی کنید. (مثلا shop : فروشگاه)
حال با توجه به نیاز خود مواردی را اضافه کردیم:

menu hamyarwp

 

به این صورت می توانیم مواردی را که می خواهیم به راحتی اضافه کنیم و پس از ذخیره ی فهرست ها به سایت مراجعه کرده و نتیجه ی حاصل شده را ببینیم:

result hamyarwp

 

جمع بندی! 

در صورتی که می خواهید دسترسی به بخش های فروشگاه را درون سایت خود بسیار راحت تر فراهم کنید به شما پیشنهاد میکنیم حتما از منوهای ووکامرس استفاده کنید تا مشتریان بتوانند فقط با فروشگاه ارتباط برقرار کرده و خرید خود را انجام دهند.

دانلود افزونه WooCommerce Menu Extension

دانلود صفحه افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.