افزونه پیامک ووکامرس با قابلیت ارسال سریع پیامک زیر 5 ثانیه (پترن)

افزونه پیامک ووکامرس

پلاگین کاربردی افزونه پیامک ووکامرس برای سیستم فروشگاه ساز رایگان ووکامرس است که افراد را قادر می سازد تا به سادگی از طریق پیامک به مدیران و کاربرانشان اقدام به اطلاع رسانی کنند. بسیاری از کاربران دنبال ارسال سریع پیامک زیر 5 ثانیه هستند بصوری که بلافاصله اتفاقات برای کاربر پیامک شود. بصورت عادی افزونه های پیامکی تا 5 دقیقه ارسال زمان بر می باشد اما با افزونه پیامک ووکامرس تابان اس ام اس ارسال ها زیر 5 ثانیه انجام می شود. به این قابلیت ارسال بر اساس پترن می گویند. تنظیمات افزونه ارسال پیامک ووکامرس جزو اطلاعاتی است که وب مستران سایت فروشگاهی ووکامرس جهت ارسال پیامک به خریداران، به دنبال آن هستند. فروشگاه ساز پرمخاطب ووکامرس یکی از فروشگاه ساز های پرکاربرد و پرطرفدار برای ایجاد فروشگاه بر روی وردپرس است. با توجه به درخواست خریداران برای دریافت پیامک روند خرید و سفارش کالا، تنظیمات ارسال پیامک ووکامرس و افزونه ارسال پیام کوتاه یکی از درخواست های بالای کاربران سامانه های پیامکی است. مقاله پیشرو نحوه تنظیمات افزونه ارسال پیامک ووکامرس را برای افزونه ارسال پیامک ارائه شده توسط واحد پیام دهی شرکت تابان اس ام اس به شما آموزش خواهد داد.

افزونه پیامک ووکامرس

امکانات افزونه پیامک ووکامرس:

امکان تنظیم ارسال پیامک در وضعیت های مختلف سفارش ( تکمیل شده، معلق و… )

ارسال پیامک به مدیرکل، مشتری و مدیر محصول ( فروشندگان ) در صورت ثبت و تغییر وضعیت سفارش

سیستم خبر نامه حرفه ای محصولات جهت با خبر سازی کاربران از وضعیت موجودی محصولات، فروش ویژه شدن و ….

و سایر ویژگی های حرفه ای مربوطه

قابلیت شخصی سازی هر پیامک برای مدیر، مشتری و فروشنده در هر وضعیت سفارش

برای شروع کار با این پلاگین نیاز به یک پنل اس ام اس است. پیشنهاد ما استفاده از پنل اس ام اس تابان اس ام اس است. این سامانه در حال حاضر 30% تخفیف ارائه می‌دهد.

افزونه پیامک ووکامرس، امکان ارسال اس ام اس بعد از انجام خرید محصول، اتمام موجودی، لغو خرید و… به مدیر سایت و مشتری را به صورت اتوماتیک اطلاع رسانی می کند.

ارسال پیامک بر اساس پترن در افزونه پیامک ووکامرس

سامانه پیامک تابان اس ام اس با قابلیت ارسال پیامک با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه بوسیله خط خدماتی برای ارسال پیامک به بلک لیست را در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا پیامک های کاربران با سرعت بالا به مدیر سایت و مشتری ارسال شود.

در این مقاله در نظر داریم در خصوص افزونه پیامک ووکامرس و نحوه اتصال ووکامرس به پنل اس ام اس با شما صحبت کنیم؛ این مطلب را دنبال کنید تا بتوانید فروشگاه ووکامرس را به سامانه پیامک متصل کنید و پیامک اطلاع رسانی بعد از ثبت سفارش با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه برای مدیریت و مشتری سایت ارسال شود. خط اختصاصی نیز به صورت رایگان به شما تعلق می گیرد. لینک دانلود رایگان افزونه پیامک ووکامرس در سایت تابان اس ام اس وجود دارد و برای دانلود آخرین نسخه پلاگین پیامک ووکامرس می توانید از سایت تابان اس ام اس افزونه پیامک  ووکامرس را دانلود نمایید، البته لازم به یادآوری است که برای ارسال پیامک از طریق سامانه ووکامرس نیاز دارید تا شما یک سامانه پیامک از تابان اس ام اس خریداری کنید.

افزونه پیامک ووکامرس جهت ارسال پیامک اطلاع رسانی پس از ثبت سفارش در سایت وجود دارد، تا هنگامی که خرید در سایت شما انجام می شود یا یک سفارش لغو می شود برای شما به عنوان مدیریت و برای مشتری پیامک ارسال شود.

احراز هویت ووکامرس توسط پیامک چگونه انجام می‌شود؟

این یک روش معمول بین مدیران سایت و البته آسان‌ترین راه است. آن هم به این صورت که کاربر شماره همراه خود را وارد کادر مشخص‌شده می‌کند تا کد تایید به شماره موبایلش ارسال شود.

سپس کاربر کد تایید را دوباره وارد سایت کرده تا مورد تایید قرار بگیرد. البته برای انجام این پروسه‌ می‌بایست شما دارای پنل پیامکی باشید. تابان اس ام اس به شما در این مسیر کمک می‌کند و شما می‌توانید پنل پیامکی و همچنین افزونه‌ احراز هویت ووکامرس را از سامانه‌ تابان اس ام اس خریداری کنید.

افزونه‌ تایید شماره موبایل کاربران را از تابان اس ام اس دریافت کنید.

شما با ثبت نام در پنل اس ام اس مدیر پیامک و مشاهده امکانات پنل پیامک از انواع افزونه های دیگر پیامکی نیز استفاده نمایید . یکی از افزونه های بسیاری کاربردی در وردپرس، افزونه دیجیتس می باشد که به افزونه تایید شماره موبایل در وردپرس معروف می باشد. در صورتی که اطلاعات بیشتری هم در این مورد نیاز دارید به سایت tabansms.com مراجعه نمایید و با کارشناسان تماس بگیرید.

چرا خط خدماتی برای فروشگاه اینترنتی لازم است؟

همانطور که اطلاع دارید خیلی از افراد دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند تا پیامک‌ تبلیغاتی برای آن ‌ها ارسال نشود، خط خدماتی ( که در تابان اس ام اس به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود ) به شما کمک می‌کند تا به افرادی که پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند پیامک اطلاع ‌رسانی ارسال نمایید بدون اینکه نیاز به پرداخت سفته و تعهد نامه باشد. حالا اگر مشتری شما پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشد خیالتان از بابت دریافت پیامک مشتری آسوده است.

تابان اس ام اس خط خدماتی اشتراکی خود را نیز برای ارسال های اطلاع رسانی در اختیار شما قرار می دهد.

افزونه باشگاه مشتریان ووکامرس

با توجه به درخواست کاربران، افزونه باشگاه مشتریان را به صورت اختصاصی توسط تیم تابان اس ‌ام‌ اس توسعه داده شده است، افزونه باشگاه مشتریان به شما کمک خواهد کرد به صورت اتوماتیک و خودکار شماره موبایل مشتریان سایت خود را جمع آوری کرده و در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره کنید تا هر زمان که محصول جدیدی به فروشگاه شما اضافه شد یا در جشنواره ها بتوانید سریعا به کاربران سایت خود پیامک تبلیغاتی هدفمند ارسال کنید.

اگر برای اتصال ووکامرس به سامانه پیامک مشکلی داشتید لطفا در بخش پشتیبانی > ارسال تیکت پشتیبانی، مشکل خودتان را عنوان کنید تا به شما کمک کنیم مشکل شما برطرف شود.

قابلیت‌های افزونه پیامک ووکامرس

پلاگین پیامک ووکامرس فارسی قابلیت ‌های بسیار زیادی را در اختیار مدیران فروشگاه اینترنتی ووکامرس قرار می دهد که در اینجا به تعدادی قابلیت‌های مهم افزونه پیامک ووکامرس فارسی اشاره می‌کنیم.

  • ارسال پیامک به مشتری هنگام تغییر وضعیت سفارش
  • ارسال پیامک به مدیر سایت قبل از اتمام موجودی کالا
  • ارسال پیامک به مشتری در زمان جشنواره و پیشنهاد شگفت انگیز
  • ارسال پیامک به مشتری هنگام خرید محصول
  • ارسال پیامک به مشتری زمان عرضه موجودی جدید کالا
  • ارسال پیامک به مدیر سایت بعد از ثبت سفارش
  • ارسال پیامک به مدیر سایت هنگام اتمام موجودی کالا

ارسال پیامک های سیستمی سایت با افزونه پیامک ووکامرس

در تمامی بخش‌های افزونه پیامک ووکامرس قابلیت تنظیم متن پیامک به ‌صورت اختصاصی وجود دارد، در ادامه بحث در مورد نحوه تنظیمات و اتصال افزونه ووکامرس به سامانه پیامک میپردازیم.

نحوه اتصال ووکامرس به پنل پیامک

1- در بخش مدیریت سایت وردپرس > افزونه‌ها > افزون مراجعه کنید و افزونه    persian woocommerce sms  را جستجو و سپس افزونه را نصب کنید.

2- بعد از فعال‌سازی افزونه مکمل تابان اس ام اس را نصب نمایید و سپس به تنظیمات بروید و وب سرویس را روی ippanel قرار بدهید.

3- شما می‌بایست ابتدا یک پنل پیامک برای ووکامرس از تابان اس‌ام‌اس tabansms.com تهیه کنید.

4- نام کاربری: نام کاربری ورود به سامانه پیامک

5- کلمه عبور: کلمه عبور برای ورود به سامانه پیامکی

6-خط ارسال کننده پیامک قرار دهید زیرا این خط به شماره‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌ اند نیز پیامک ارسال می‌کند.

7- تقریبا کار تمام است تنظیمات پلاگین پیامک را ذخیره نمایید.

کاربران محترم همیار وردپرس برای ثبت نام و خرید پنل اس ام اس به سایت tabansms.com مراجعه نمایید و با کد تخفیف hamyarwp برای ثبت نام 20% تخفیف بگیرید. توجه داشته باشید برای استفاده ازین سایت می بایست حداقل پنل اقتصادی را تهیه نمایید برای استفاده از خدمات وبسرویس پنل پایه تهیه نکنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.