رفع اشکالات وبسایت با وردپرس hotfix

رفع اشکالات وبسایت با وردپرس hotfix

سلام دوستان؛

مدیران وبسایت مسئولیت های فراوانی دارند که باید به تمامی آنها واقف باشند. چنانچه از هر یک غافل شوند بخشی از وبسایت به مشکل می خورد. اما مسئله ای که بسیار اهمیت دارد امنیت و بهینه بودن سیستم مدیریت محتوای وردپرس است. باید به امنیت وبسایت خود توجه کنید و مداوم راه های درست و اصولی را بررسی کنید.

افزونه وردپرس hotfix برای بهبود و افزایش کارایی و امنیت وردپرس موثر است. شما با کمک افزونه وردپرس hotfix می توانید خطاها و ایرادات وردپرس را برطرف کنید و در واقع باگ های امنیتی را از بین ببرید. همچنین با کمک افزونه وردپرس hotfix می توانید از این پس بدون توجه به بروز رسانی های وردپرس باگ های سیستم را از بین ببرید. و مشکلات را رفع کنید.
افزونه وردپرس hotfix یک افزونه ی مکمل برای وردپرس بوده که با برطرف کردن مشکلات و از بین بردن باگ ها می تواند به بهینه سازی وبسایت شما کمک شایانی کند.

افزونه wp33423 hotfix

تنها کاری که برای این افزونه لازم است انجام دهید این است که به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب و سپس فعال کنید. پس از فعال سازی افزونه دیگر نگران هیچ چیز نباشید. افزونه عملکرد خود را آغاز کرده و باگ ها را بررسی میکند.
افزونه وردپرس hotfix بر روی نسخه ی وردپرس 4.3.1 به بالا جواب می دهد و می تواند بر روی آنها نصب شده و مشکلات سیستم مدیریت محتوای وردپرس را برطرف کند.

امنیت در هر سیستمی حرف اول را میزند! یعنی اگر شما به این موضوع در ابتدای کار توجه نکنید ممکن است خطرات زیادی بر سر راه شما ظاهر شوند. اعم از روی کار آمدن کدهای آلوده و خراب در سیستم، دزدیده شدن پسورد، روی کار آمدن اسپمرها و در نهایت تخریب و از بین رفتن وبسایت شما!

افزونه wp33423 hotfix

دانلود صفحه افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.