ورود هر کاربر تنها به وسیله یک سیستم در وردپرس با WP Bouncer

ورود هر کاربر تنها به وسیله یک سیستم در وردپرس

سلام دوستان؛

آیا تا به حال با سایت هایی برخورد کرده اید که تنها به وسیله ی یک سیستم می توانید در آن ها لاگین کنید؟ این موضوع شاید برای همه ی ما آزار دهنده باشد و بگوییم که چنین چیزی دور از منطق است و شاید ما بخواهیم با  هر سیستم دیگری نیز وارد آن سایت شویم! ولی اگر کمی بهتر فکر کنیم این اقدام کار بسیار بزرگی است و همچنین مفید!

چنین وبسایت هایی برای جلوگیری از ناامنی شما و وبسایت دست به چنین کاری می زنند. تصور کنید شما به دلایلی پسورد و کاربری خود را به فرد دیگری می دهید و آن فرد نیز می تواند به راحتی وارد اکانت شما شود و از سایت بهره مند شود و این خود یک ناامنی است. همچنین ممکن است این اکانت به دست افراد بسیاری بیفتد و هر کس با هر سیستمی بتواند وارد شود، به نظر شما این عمل از نظر امنیتی درست است؟
یا تصور کنید در جای دیگری باشید و بخواهید با سیستم فرد دیگری وارد وبسایت مورد نظر خود شوید، اگر در آنجا لاگین کنید ممکن است فراموش کنید که خارج شوید و سپس اطلاعات شما را هر شخصی که پس از شما وارد سیستم شود، مشاهده می کند و این برای شما جنبه ی خوبی ندارد.
این عملیات بر روی وبسایت های دانشگاهی معمولا اجرا می شود که واقعا هم باید اجرا شود، زیرا سیستم های دانشگاهی برای هر دانشجو کاملا محرمانه است و باید تحت حفاظت قرار گیرد.

در مبحث امروز به افزونه ی وردپرسی می پردازیم که با نصب آن به راحتی می توانید چنین امکانی یعنی وارد شدن به سایت فقط از طریق یک سیستم را اجرا کنید.

افزونه WP Bouncer

wp bouncer hamyarwp

به پیشخوان وردپرس رفته و در مسیر افزونه ها، افزونه ی WP Bouncer را نصب و سپس آن را فعال می کنیم. هیچ گونه تنظیماتی نیاز ندارد و پس از فعال سازی خود به خود عمل می کند. فقط کافیست با سیستم دیگری آن را تست کنید تا نتیجه را مشاهده کنید.

جمع بندی! 

حفظ امنیت سایت از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به آن توجه ویژه ای نشان داد. یکی از مواردی که باید به آن پرداخت بحث ورود به سایت است. چنانچه می خواهید وبسایت شما در امان باشد به کاربران اجازه دهید که فقط با یک سیستم بتوانند در سایت لاگین کنند و وارد سایت شوند.
با افزونه ای که امروز خدمت شما معرفی کردیم به راحتی و بدون هیچ گونه تنظیماتی می توانید این کار را انجام دهید.

دانلود افزونه WP Bouncer

دانلود صفحه افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

  1. 8 سال عضو همیار وردپرس

    برای کار برایی که قبلا عض شدن هم تاثیر داره؟

  2. 10 سال عضو همیار وردپرس

    سلام میخواستم بدونم برای عضویت تو سایتتون از افزونه استفاده میکنید؟