امتیاز دادن به مطالب در وردپرس با افزونه WP Review

امتیاز دادن به مطالب در وردپرس

سلام دوستان؛
یکی از قابلیت ها و امکاناتی که معمولا در سایت های مختلف قرار دارد، قابلیت امتیاز دادن به مطالب در وردپرس می باشد که معمولا این نوع امتیاز دهی به صورت ستاره اب می باشد و هر کاربر می تواند از یک ستاره تا پنج ستاره را متناسب با کیفیت پست به مطالب اختصاص دهد. با اینکار هنگامی که تعدادی از کاربران به مطالب سایت امتیاز بدهند مشخص می شود که هر مطلب چقدر می تواند برای کاربران مفید باشد و کاربران را در بازدید کردن از آن مطلب یاری نماید.

امتیاز دادن به مطالب در وردپرس

در فروشگاه اینترنتی نقد و بررسی کمی متفاوت تر است! در فروشگاه های اینترنتی نقد و بررسی فقط به صورت ستاره یا امتیاز نخواهد بود و در کناره امتیاز دهی کاربران در وردپرس، می توانند نظرات خود را درباره محصولات فروشگاه بیان کنند که با اینکار می توان با نقطه قوت یا نقطه ضعف هر محصول آشنا شد و تصمیم گیری برای کاربران فروشگاه راحت تر می شود تا هر کاربر بتواند متناسب با نیاز خود محصولات مورد نظر خود را تهیه نماید.

در این مقاله قصد معرفی افزونه ای را برای شما کاربران وردپرسی داریم که توسط آن قادر به امتیاز دادن به مطالب در وردپرس و همچنین امتیاز دهی حرفه ای برای فروشگاه اینترنتی خود خواهید بود.

افزونه WP Review

افزونه WP Review یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای امتیاز دادن به مطالب در وردپرس می باشد که کاربران وردپرسی را در زمینه ایجاد قابلیت نقد و بررسی یاری می نماید؛ توسط این افزونه می توانید در فروشگاه های اینترنتی خود امکان نقد، بررسی درباره محصول مورد نظر را داشته باشید. این افزونه توانسته است از میان +90,000 نصب خود امتیاز 3/7 را به خود اختصاص دهد که نشان از رضایت اکثریت کاربران استفاده کننده از این افزونه می باشد.

WP review-امتیاز دادن به مطالب در وردپرس

برخی از ویژگی های افزونه

  • قابلیت ایجاد سیستم امتیاز دادن به مطالب در وردپرس به صورت ستاره‌ای، درصدی و امتیازی
  • قابلیت ایجاد سیستم نقد و بررسی کامل در مطالب و محصولات
  • سرعت بالا و رابط کاربری مناسب
  • ظاهر بسیار شیک و حرفه ای
  • قابلیت فراخوانی امتیاز توسط موتور های جستجو
  • کاملا واکنش گرا و ریسپانسیو
  • پشتیبانی از سایر افزونه
  • سازگاری کامل با وردپرس و افزونه های وردپرسی
  • و…

نصب و راه اندازی افزونه

برای استفاده از امکان امتیاز دادن به مطالب در وردپرس، ابتدا اقدام به نصب و فعال سازی افزونه نمایید. پس از نصب، تنظیمات اصلی افزونه از طریق بخش
تنظیمات >
WP Review در دسترس می باشد. با ورود به بخش تنظیمات افزونه، بخشی مشابه تصویر زیر برای شما نمایان می شود که مربوط به تنظیمات رنگ بندی و استایل افزونه است که می توانید آن را متناسب با رنگ بندی سایت خود و یا رنگ های مورد نظر خود شخصی سازی نمایید.

Styling

توسط این بخش قادر به شخصی سازی استایل بخش نقش و بررسی سایت وردپرسی خود خواهید بود.

Styling-امتیاز دادن به مطالب در وردپرس

Review Color: رنگ بک گراند نمایشی افزونه را در صفحه مطالب یا محصولات خود انتخاب نمایید.
Font Color: رنگ فونت مورد استفاده در صفحه مطالب یا محصولات خود انتخاب نمایید.
Heading Background Color: رنگ بخش عنوان فیلد نقد و بررسی را در سایت وردپرسی خود انتخاب نمایید.
Background Color: رنگ بک گراند نمایشی مربوط به فیلد های افزونه را در صفحه مطالب یا محصولات خود انتخاب نمایید.
Border Color: رنگ حاشیه کنار فیلدهای مربوط به افزونه را انتخاب کنید.
Add Backlink: این گزینه برای حمایت از طراح افزونه می باشد؛ اگر می خواهید در سایت خود بخشی را به لینک طراح افزونه اختصاص دهید این گزینه را انتخاب کنید.

Defaults

این بخش مربوط به تنظیمات پیشفرض افزونه می باشد که باید تعیین کنید امتیاز دادن به مطالب در وردپرس در چه بخشی از سایت نمایش داده شود.

default-امتیاز دادن به مطالب در وردپرس

Review Location: محل نمایش نقد و بررسی در مطالب و محصولات سایت خود را انتخاب کنید.

Review

اکنون اگر وارد صفحه ارسال نوشته در سایت وردپرسی خود شوید، می توانید نقد و بررسی مطلب مورد نظر خود را تنظیم کنید تا در صفحه مطلب نمایش داده شود.

review-امتیاز دادن به مطالب در وردپرس

این بخش مربوط به نمایش یا عدم نمایش امکان امتیاز دادن به مطالب در وردپرس و همچنین نوع نمایش آن می شود که می توانید آن را به صورت درصدی، ستاره‌ای و گزینه‌ای نمایش دهید. در این مقاله ما اقدام به نمایش درصدی نقد و بررسی می نمایم.

Review Heading: در این بخش باید عنوانی برای بخش نقد و بررسی مطلب دلخواه وارد کنید.
Review Item: در این بخش باید آیتم های مربوط به امتیاز دهی کاربران را انتخاب کنید؛ به طور مثال می توانید کیفیت توضیحات، کیفیت محصولات و رضایت مشتریان از محصول را انتخاب کنید. در بخش اول باید عنوان های دلخواه خود را برای نمایش در بخش نقد و بررسی و امتیازدهی کاربران به آن وارد کنید.
Total: این بخش مربوط به مجموع و میانگین امتیازات انتخاب شده در این آیتم ها می باشد که می توانید آن را تغییر دهید! البته پیشنهاد می کنیم این گزینه را تغییر ندهید تا اعتماد کاربران را بیشتر جلب کنید!

Custom Location: از طریق این گزینه می توانید محل نمایش نقد و بررسی را انتخاب کنید؛ در صورت عدم انتخاب آن از حالت پیشفرض تعیین شده در تنظیمات اصلی افزونه فراخوانی می شود.
Custom Colors: از طریق این بخش می توانید رنگ های نقد و بررسی افزونه را تغییر دهید؛ در صورت عدم انتخاب آن از حالت پیشفرض تعیین شده در تنظیمات اصلی افزونه فراخوانی می شود.

Review Description

توسط این بخش می توانید توضیحاتی را برای نقد و بررسی خود وارد کنید تا کاربران بدانند امتیازدهی برای آن مطلب بر چه اساسی است.

Hide Description & Total Rating: اگر به بخش توضیحات خود نیاز ندارید و مجموع امتیازدهی آیتم های مختلف برای شما اهمیتی ندارد، کافی است با انتخاب این گزینه، بخش توضیحات و مجموع امتیازات را غیرفعال کنید و آن را در سایت نمایش ندهید.

User Reviews

اگر می خواهید امتیاز دهی کاربران سایت متفاوت از مهمانان باشد، این بخش را از طریق گزینه Enabled فعال کنید!

user review-امتیاز دادن به مطالب در وردپرس

با فعال سازی این بخش می توانید تعیین کنید نقد و بررسی برای کاربران عضو شده در سایت به چه صورت باشد تا کاربران بتوانند محصولات و مطالب سایت شما را بررسی کنند.

result-امتیاز دادن به مطالب در وردپرس

جمع بندی

در سایت های مختلف امتیاز دادن به مطالب در وردپرس اهمیت بسیار زیادی دارد و به کاربران مختلف در زمینه انتخاب درست محصولات مورد نیازشان یاری می رساند؛ جالب است بدانید بیشتر کاربران پس از نقد و بررسی صورت گرفته توسط فروشگاه، به بخش نقد و بررسی های صورت گرفته توسط کاربران و نقد و بررسی صورت گرفته توسط سایت های معتبر در دنیا می روند تا بدانند محصول مورد نظرشان امتیاز قابل قبولی داشته است یا خیر! ما نیز در این مقاله اقدام به معرفی افزونه WP Review نمودیم که توسط آن قادر به استفاده از این قابلیت خواهید بود.

دانلود افزونه WP Review

دانلودصفحه افزونه

سوالات متداول

یکی از قابلیت ها و امکاناتی که معمولا در سایت های مختلف قرار دارد، قابلیت امتیاز دادن به مطالب در وردپرس می باشد که معمولا این نوع امتیاز دهی به صورت ستاره اب می باشد و هر کاربر می تواند از یک ستاره تا پنج ستاره را متناسب با کیفیت پست به مطالب اختصاص دهد. با اینکار هنگامی که تعدادی از کاربران به مطالب سایت امتیاز بدهند مشخص می شود که هر مطلب چقدر می تواند برای کاربران مفید باشد و کاربران را در بازدید کردن از آن مطلب یاری نماید.
با کمک افزونه WP Review می توان به مطالب وردپرسی امتیاز داد.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.