محدود کردن اعضای سایت در ارسال پست + آموزش ویدیویی

در ۴ خرداد ۱۳۹۴ آموزش ویدئویی اضافه شد

سلام؛

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید اعضای سایت خود را در انتشار نوشته و پست در وبسایت خود محدود نمایید تا به تعدادی که شما مشخص میکنید قادر به ارسال مطلب باشند و هر کاربر با نقشی که دارد قادر به گذاشتن تعدادی نوشته در سایت باشد! امروز افزونه ای را به شما معرفی می کنیم که قادر است این عمل را به خوبی در وبسایت وردپرسی شما انجام دهد.
حالا به نظر شما کاربرد چنین افزونه ای چیست؟
برای توضیح بهتر مطلب مثالی میزنیم. به عنوان مثال در سایت های تبلیغاتی و ثبت آگهی برای افرادی که قرار است تبلیغات رایگان ثبت کنند می توانید آگهی ها را بر روی تعداد محدودی  تنظیم کنید ولی برای آگهی هایی که قرار است هزینه ای بابت آنها  دریافت شود می توان تعداد بیشتری آگهی برای ثبت شدن در نظر گرفت!

افزونه ی WP site limit posts

این افزونه دقیقا کاری را انجام می دهد که ما انتظار داریم!  خیلی راحت پس از نصب و راه اندازی آن شما تنظیمات ساده ای را برای محدود سازی تعداد پست ها خواهید دید و کاملا می توانید تعیین کنید که هر کاربر به چه تعداد نوشته می تواند در وردپرس ایجاد کند.
اگر موافق باشید می رویم سراغ راه اندازی افزونه!

افزونه ی WP site limit posts را نصب و فعال می کنیم و سپس از بخش تنظیمات در پنل ادمین وردپرسی بر روی گزینه ی robot limit posts99 که نام افزونه است کلیک می کنیم تا وارد بخش تنظیمات افزونه شویم!

  خطاهای RSS Feed در وردپرس + آموزش رفع این ارورها

robot limit posts99-hamyarwp

با کلیک کردن روی گزینه ی user تمامی اسامی که کاربرانی که در سایت شما دارای نقش هستند نمایش داده می شود و شما قادر به مشخص کردن تعداد پست ها برای هر کدام خواهید بود  و در پایان گزینه ی ذخیره ی تغییرات را بزنید تا تنظیمات شما ذخیره شوند.

limit user

مزیت های افزونه

یکی از مزیت های این افزونه این است که برای سایت های دارای چند کاربر که در سایت مشغول فعالیت هستند بسیار مفید است و به راحتی می توان آنها را کنترل کرد.
ویژگی دیگر این افزونه زمانی است که تعداد نوشته های کاربر به اتمام رسیده باشد و یا به عبارتی تاریخ انقضای آن تمام شده باشد و بخواهد پست جدیدی ایجاد کند به او پیغام “شما با محدودیت رو به رو هستید” رو به رو می شود.

با این مواردی که گفته شد مدیریت وبسایت وردپرسی خود را بهتر و راحت تر می توانید انجام دهید.

آموزش ویدئویی محدود کردن اعضای سایت در ارسال پست با افزونه ی WP site limit posts

دانلود آموزش ویدئویی افزونه ی WP site limit posts

پیش‌نمایش

دانلود افزونه ی WP site limit posts

دانلود صفحه افزونه پیش‌نمایش

 

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید