استفاده از آیکون های SVG با WP SVG icons + آموزش ویدیویی

 

در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ آموزش ویدیویی اضافه شد!

ساخت آیکون های SVG با افزونه ی  WP SVG icons

سلام؛

استفاده از آیکون های مختلف و زیبا در هر جایی از سایت ممکن است به کار بیاید، مثلا برای قرار دادن در کنار منوها و یا در قسمت هایی از پست به عنوان نشانه مرتبط می توان از آنها استفاده کرد.

امروز با افزونه ای در خدمت شما هستیم که امکان اضافه کردن این آیکون ها را به راحتی به شما خواهد داد فقط کافیست مراحل تنظیم کردن آن را با ما بررسی کنید.

افزونه ی wp svg icons

wp svg icons hamyarwp

در همین ابتدا لازم میدانم در مورد فرمت SVG توضیحی بدهم تا دوستان عزیز دچار ابهام نشوند. SVG فرمت استاندارد برداری برای تصاویر است که تمامی مرورگرها از آن پشتیبانی می کنند.

حال برویم سراغ افزونه! افزونه ی مورد نظر را نصب و فعال نمایید. پس از فعال سازی گزینه ای با عنوان WP SVG icons در منوی وردپرس ایجاد خواهد شد که دارای گزینه هایی است که به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

wp svg icons menu hamyarwp

همانطور که مشاهده می کنید دو گزینه ی آیکون های پیش فرض و گزینه ای مخصوص به ساخت آیکون های سفارشی و کاستوم توسط خودتان وجود دارد.

در بخش آیکون های پیش فرض تعداد زیادی آیکون مشاهده خواهید کرد که با کلیک بر روی هر قسمت، شورت کد مخصوص به آیکون را در اختیار شما قرار خواهد داد و میتوانید در برگه ها و نوشته های خود قرار دهید.

  نصب وردپرس روی لوکال هاست Xampp + آموزش ویدیویی

default icon hamyarwp

اما از طرفی تمامی این آیکون ها در بخش ویرایشگر وردپرس هم می توانید به راحتی اضافه کنید.

add icons hamyarwp

فرض کنید قرار بر این است که آیتم هایی را به مطلب خود اضافه کنید و سا در مورد محصولاتی توضیحاتی ایجاد کنید. می توانید به راحتی در کنار هر مطلب خود آیکون مرتبطی را قرار دهید.

result hamyarwp

نمونه ای ساده را در تصویر بالا مشاهده می کنید.

برای دریافت آیکون های بیشتر و یا آپلود کردن آیکون های خود می توانید به وبسایت افزونه  مراجعه کنید و هر موردی را که مد نظر شماست انتخاب نمایید.

plugins website hamyarwp

این سایت امکانات جالبی دارد که می توانید از تمامی امکانات آن استفاده نمایید و حتی فرمت های مورد نظر را دانلود نمایید و آیکون های خود را مطابق آنها ایجاد نمایید.

پایدار باشید

 

دانلود آموزش ویدیویی استفاده از آیکون های SVG با WP SVG icons

مشاهده آموزش ویدیویی استفاده از آیکون های SVG با WP SVG icons

پیش‌نمایش

 

دانلود افزونه

دانلود صفحه افزونه اسکرین شات
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید