گردهمایی وردپرسی‌های ایران در وردپرس سامیت ۹۸

گردهمایی وردپرسی‌های ایران در وردپرس سامیت ۹۸ گردهمایی وردپرسی‌های ایران در وردپرس سامیت ۹۸

وردپرس رایگان و دوست داشتی، سال‌هاست که به انتخاب اول برای راه‌اندازی سایت تبدیل شده است. بیشتر وبسایت‌هایی که هر روز چک می‌کنیم وردپرسی است. حتی ممکن است خود شما هم یک سایت وردپرسی داشته باشید. اگر این طور است، امیدواریم شما را در اولین رویداد وردپرس سامیت ایران ببیینم.

وردپرس سامیت چیست؟

وردپرس در همه‌جای دنیا هوادار دارد و این هواداران در رویدادهایی به نام وردپرس سامیت دور هم جمع می‌شوند، در مورد تجربیات خودشان ، تازه‌های وردپرس و ایده‌ها و راه‌کارها صحبت می‌کنند.

مجموعه‌ی نوآفرینان با همکاری سایت همیار وردپرس امسال اولین وردپرس سامیت ایران را در ۵ و ۶ دی‌ماه ۹۸ برگزار می‌کند. این گردهمایی دو روزه شامل سخن‌رانی، کارگاه‌های آموزشی فوق‌العاده برای علاقه‌مندان به وردپرس و دو پنل جذاب بحث و گفت و گو است.

در وردپرس سامیت چه می‌گذرد؟

اصل موضوع کنار هم آمدن وردپرس‌کارها و علاقه‌مندان به وردپرس است. روز اول به صورت کامل به کارگاه‌های آموزش اختصاص دارد. روز دوم اما ۶ سخن‌رانی و ۲ پنل گفت و گو داریم. حتما برنامه کارگاه‌ها را کامل ببینید و برای دو روز فوق‌العاده برنامه‌ریزی کنید تا در  ۵ و ۶ دی همراه دوستان وردپرسی خودتان باشید.

همراهان محترم همیار وردپرس می­توانند با کد تخفیف 30 درصدی hamyarwp در این رویداد شرکت نمایید.

اطلاعات بیشتر درباره نحوه ثبت‌نام

روزهای برگزاری: ۵ و ۶ دی‌ماه ۹۸

مکان برگزاری:  تهران جلال آل احمد، نرسیده به اتوبان چمران، دانشگاه تربیت مدرس، سالن همایش‌ها

کد تخفیف ۳۰ درصدی ثبت‌نام: hamyarwp ( برگزار شد)

 

رویداد وردپرس سامیت در سال ۱۴۰۲

با توجه به اینکه مدتی‌ست موج فعالیت کسب‌و‌کارها در اینترنت شروع شده، اهمیت این CMS محبوب بسیار پررنگ‌تر و قوی‌تر از گذشته شده است و روز به روز بر تعداد کاربران آن اضافه می‌شود. در همین راستا، مجموعه ژاکت تصمیم گرفته‌است تا با طراحی و برگزاری رویداد تخصصی وردپرس‌ سامیت (WordPress Summit) بستری مناسب برای ارتقای مهارت‌های شبکه­‌سازی و دانش­‌افزایی ایجاد کند و موضوعات به‌روز و ترند این حوزه را به‌صورت تخصصی مورد واکاوی قرار دهد. علاوه‌براین در این رویداد، ما به‌دنبال ایجاد فضایی پویا هستیم تا در رابطه با جدیدترین امکانات و به‌روزرسانی‌های وردپرس با یکدیگر گفتگو کنیم. رویداد وردپرس سامیت قرار است با حضور متخصصان، صاحب‌نظران و علاقه‌مندان به وردپرس در سوم شهریورماه سال ۱۴۰۲ و در هتل قلب تهران از ساعت ۱۶ الی ۲۰ برگزار شود. جهت شرکت در رویداد تخصصی وردپرس‌سامیت (WordPress Summit) می‌توانید هم‌اکنون برای ثبت نام به‌ وردپرس سامیت مراجعه کنید و به‌صورت حضوری یا آنلاین در این رویداد حضور داشته باشید.

 

اطلاعات بیشر جهت ثبت‌نام

 

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.