خدمات سئو و بهینه سازی سایت یاسئومی

سئو یعنی وقتی افراد روی گوگل عبارتی را سرچ می کنند و به دنبال یک سایت هستند گوگل سایت شما را نشان دهد. این افراد دسته بندی های مختلی دارند مثلا می توانند برای

 1. خواندن یک مقاله
 2. پیدا کردن آدرس یک رستوران
 3. خرید یک محصول
 4. پیدا کردن یک شرکت برای گفتن سرویس
 5. مقایسه یک سری برند یا محصول با هدف خرید
 6. و …

باشند. حالا اگر گوگل سایت شما را به درستی فهمیده باشد می تواند برای کاربران خودش در نتایج جستجو شما را پیشنهاد دهد. دقت کنید هر مدل از جستجوهای ذکر شده اصلاح خود را دارد که درادامه یک عنوان در مدل کیورد ریسرچ داریم که کامل این نکته را هه توضیح می دهیم. اینکه چه کسی اینکار را انجام می دهد و آیا هر مدل سایت (انواع مختلف سایت را هم ذکر خواهیم کرد) را هر مدل متخصص سئویی (یک مقاله در مورد شرایط کامل برای متخصص سئو شدن را تولید خواهیم کرد.) می تواند هندل کند نیز در آینده صحبت خواهیم کرد.

مثال بالا برای کسانی که یک آموزش مبتدی سئو لازم دارند مناسب است. الان میخواهیم به صورت کامل هدف مقاله را توضیح دهیم. ما در اینجا با یک مثال که همان سایت یاسئومی هست و ساختارهای سایت و … تلاش میکنیم تا یک مفهوم سئو را با ادبیات خودمان و دو یک مقاله مناسب برای آموزش تولید محتوا ایجاد کنیم.

خدمات سئو سایت یاسئومی در ادامه به صورت کامل لیست خواهد شد و از این لیست برای نشان دادن استراتژی سئو و سئو داخلی کمک میگیرم. در ادامه سعی میکنیم تمامی لاین های مختلف سئو را برای شما توضیح دهیم و اگر هر سوالی ذهن شما را مشغول کرد می توانید کامنت بذارین و البته برای کسانی که نیاز به ارتباط مستقیم دارند شماره تماس ۰۹۳۷۶۹۹۶۰۷۰ هم یک راه ارتباطی (اگر واتساپ باشه پاسخگویی بهتره و سریع تره) خواهد بود.

در سایت یاسئومی ۲ صفحه ۱- نمونه کارها و ۲- تیم را برای آگاهی و شناخت بیشتر شما عزیزان قرار داده ایم.

می شود ده ها عنوان جدید را در چند خط اول همین مقاله ایجاد کرد ولی الان به سراغ اصل داستان سئو می رویم.

چطوری گوگل سایت ما را پیشنهاد می دهد؟

اول باید گوگل سایت شما را به خوبی درک کند تا آن را پیشنهاد دهد. خب حالا بفرمایید که چطوری سایت ما را خوب درک میکند؟ گوگل صفحات مختلف سایت شما را شناسایی میکند. (اینکه چطوری شناسایی می کند در آینده یک مقاله با عنوان ربات های خزنده گوگل در سایت یاسئومی منتشر می کنیم.)

صفحات مختلف هر سایت در مورد عبارت های مختلفی صحبت می کنند. مثلا در سایت یاسئومی ما برای مشاوره سئو یک صفحه ایجاد کرده ایم و تمامی المان های مهم سئو داخلی را (چه فضاهایی برای سئو داخلی از دید گوگل مهم است؟ برای دانستن کامل این المان های در آینده نزدیک یک مقاله روی سایت خودمان منتشر میکنیم.) در این صفحه در جهت مفهوم مشاوره سئو چیده ایم. جال مثل همین عبارت صفحات مختلف دیگری هم ایجاد کرده ایم که هر کدام مفهوم خود را دارند و به صورت تیتروار همه آنها را برای آشنایی ذهن شما با استراتژی سئو و چیدمان های ۱- لینک های داخلی ۲- برید کرام ۳- اسلاگ ها لیست می کنیم. دقت کنید این لیست در جهت ایجاد یک مثال شفاف برای رساندن مفهوم سئو سایت لازم است.

 1. مشاوره سئو
 2. کیورد ریسرچ
 3. استراتژی سئو
 4. طراحی سایت
 5. سئو فنی
 6. سئو محتوایی
 7. سئو داخلی
 8. افزایش سرعت
 9. بکلینک
 10. افزایش کلیک
 11. افزایش فروش
 12. پشتیبانی

شناسایی صفحات مختلف سایت چطوری انجام می شود؟

ربات گوگل از طریق لینک حرکت می کند (a HTML-Tag) و با این حرکت خزنده گوگل صفحات مخلتف را شناسایی میکند. هسته گوگل در ابتدا رابی (یک مقاله در مورد رابی و نحوه ایجاد شدن آن خواهیم نوشت) بوده است. الان ربات گوگل صفحه ای از سایت شما را پیدا کرد (کرال میکند و در مورد کرال هم مقاله ای خواهیم نوشت) و آن را شناسایی یا دیسکاور کرد بعد با آن چه کاری می کند؟ سعی میکند صفحه را درک کند.

دقت کنید که کرال کردن یعنی پیدا کردن صفحات از طریق لینک ها و بعد هم دیسکاور کردن محتوای جدید وب پیج شما. در مورد موارد زیر هم مقاله ای خواهیم نوشت.

 • تولید محتوای
 • استراتژی محتوایی
 • محتوای همیشه سبز
 • آپیدت کردن محنوا
 • ساختارهی مختلف محتوایی

از اینجا به بعد وقتی سرچ کنسول متصل باشد به راحتی در قسمت کاوریج می شود لینک های مختلف و وضعیت هر کدام را دید که گوگل  رنگ های ۱- قرمز ۲- زرد ۳- سبز ۴- تقریبا خاکستری را برای نشان دادن وضعیت برای شما استفاده می کند. در مورد سرچ کنسول و قسمت کاوریج و هر کدام از ارور های مختلف هم باید مقاله ای تهیه کنیم ولی شما در گوگل هم میتوانید به زبان انگلیسی و فارسی محتوا در مورد هر کدام ازاین ها پیدا کنید و دانش سئو فنی خود را افزایش دهید.

لاین های مختلف سئو سایت

از این مرحله به بعد به سراغ دادن اطلاعات دقیق در مورد هر کدام از کارها و نحوه اجرا توسط تیم یاسئومی می رویم. در ادامه سعی میکنیم ساختار آموزشی سئو را نیز حفظ کنیم. ولی این یک مقاله رپرتاژآگهی هست و ما باید به نسبت هزینه و زمان خودمان خروجی نیز برداریم. اینکه بکلینک چیست و رپرتاژ چیست و چطوری رپرتاژ بنویسیم هم در آینده بیشتر صحبت خواهیم کرد و اگر شرایط مناسب باشد ویدیوهایی رو تولید خواهیم کرد و در صفحه اینستای شرکت و پیچ جوادیاسمی قرار خواهیم داد.

شرکت سئو و فریلنسر

اینکه کدام مدل همکاری برای شما بهتر است با توجه به ریسورس و زمان شما محاسبه می شود ولی برای داشتن یک تیم مستقر در شرکت خودتان هم فایده و مضرراتی وجود دارد. برای شرکت های که پروژه های بزرگی می خواهند انجام دهند برون سپاری و کار با یک تیم حرفه ای متخصص سئو جذاب تر است. آنها بودجه دارند و یک تیم قوی با نمونه کارهای مختلف و همچنین به دنبال خروجی هستند.

صحبت در مورد تفاوت هر کدام زیاد است ما قرار است مزیت های خودمان و همکاران خودمان یعنی شرکت های سئویی را مطرح کنیم پس بریم سراغ هر کدام ازمراحل ۱۲ گانه که در طی ۱۲ ماه می توانند باعث یک خروجی مناسب شوند.

۱- مشاوره سئو – شناخت محصول / سرویس و رقبا

در طی ساعت هایی که قرار است صحبت کنیم و موارد مختلف کار شما را بررسی کنیم به یک شناخت اولیه در مورد سرویس یا محصول شما خواهیم رسید. شناخت اولیه کار برای شروع خیلی مهم است. دقت کنید که سئو یک شاخه از بازاریابی دیجیتال است و اگر علم فروش هم در کنار سئو باشد می تواند برای شما افزایش درآمد به همراه داشته باشد.

در همین مرحله قراداد خدمات سئو هم بسته می شود. در مورد قراردادها هم نکات مختلفی وجود دارد که درآینده صحبت خواهیم کرد.

۲- تحقیق کلمات کلیدی – KW Research

کیوردها در سئو ارزش و سختی متفاوتی دارند. انواع کیوردهای مختلفی که در گوگل سرچ می شود عبارت اند از:

 1. نویگیشنال
 2. اینفورمیشنال
 3. کامرشیال
 4. ترنزکشنال

۴ مدل کیورد را در اول مقاله به صورت دیگری توضیح دادیم حتما مقایسه کنید و برای ما در کامنت ها بگذارید که هر حالت سرچ افراد در کدام یک از ۴ دسته ذکر شده قرار میگیرند.

ابزارهای کیورد ریسرچ

ابزارهای که برای انجام تحقیق کلمات کلیدی مناسب هستند.

 1. kwfinder
 2. search on google
 3. kw planner
 4. ubersuggest
 5. answer the public
 6.  etc

حتما مقاله در مورد ابزارها و حالت های مختلف پیدا کردن کیوردهای خوب زیاد است و اینه اگرابتدای پروژه هستیم چه کاری انجام دهیم یا اینکه سایتی که روزانه کلیک دارد چگونه کیورد ریسرچ کنیم.

۳- استراتژی سئو – Strategy SEO

مهم ترین قسمت سرویس سئو ما استراتژی است که بخشی کاملا تجربی هست و برای رسیدن به دانش استراتژی نیاز هست تا سایت های مختلفی در شاخه های مخلتفی را سئو کنید تا به درک کافی برسید. مهم ترین قسمت استراتژی یک سایت چیدمان صفحات هست که در بالا گفتیم که ۳ موردی که ربات گوگل بیشترین توجه را می کند کدام ها هستند. توجه به رقبا برای چیدمان و ریسورس شما هم خیلی در استراتژی سئو نقش دارد. برای حالت های مختلف استراتژی سئو قطعا مقالات مختلفی وجود دارد و ما هم مقالاتی خواهیم نوشت.

۴- طراحی سایت -Website Design

پروژه های زیادی هستند که طراحی شده اند ولی اصلا ساختار مناسبی برای سئو شدن ندارد. اگر سی ام اس های اختصاصی و زبان های برنامه نویسی مختلف باشد و از وردپرس استفاده نشده باشد که طراحی مهم تر شده و کار را برای کارفرما سخت تر میکند. تجربه های بسیاری داریم که تیم فنی نتوانسته زیرساخت فنی لازم برای سئو را فراهم کند. و هزینه های فنی کارفرما همیشه در حال افزایش بوده است.

مشاوره طراحی سایت را نیز می توانید از شرکت یاسئومی بگیرید. قبل از شروع طراحی سایت یادتان باشد که اگر به فکر سئو هستید حتما اینکار را انجام دهید.

۵- سئو فنی – Technical SEO

فقط به کمک ابزارها و بررسی های مجدد می توانید یک سایت را به سلامت ۱۰۰ از ۱۰۰ برسانید. تکنیکال سئو برای رسیدن به خروجی مناسب خیلی مهم است و شما برای اینکار باید حواستان به تمامی صفحات باشد.

ما در یاسئومی تمامی ابزارها موجود مثل ۱- اسکریمینگ فراگ ۲-اچرف ۳-سم راش ۴- سئوبیلیتی ۵- کاوریج وبمستر ۶- و … را برای بهینه سازی سایت استفاده میکنیم و تمامی ارورهای فنی را رفع میکنیم.

۶- سئومحتوایی – Content SEO

تولید محتوا و چیدمان های محتوایی یک سایت می توانید برای شما خروجی مناسب بیاورد یا اینکه سالها شما را به عقب براند. دامنه ای که محتوای بی ارزش روی آن بارگذاری و ایندکس شود شراط برایش کمی سخت خواهد شد. دنیای محتوای سایت ها دنیای بزرگی هست و تولید محتوای ارزشمند هم بسیار مهم است. ما در یاسئومی سعی میکنیم با ارتباط با تیم فنی تولید محصول یا سرویس شما بهترین و کاربردی ترین محتوا را آماده کنیم.

۷- سئو داخلی – Onpage SE0

متادیتا و عکس ها تا اسلاگ و هدینگ ها همه میتونن توی سئو داخلی صفحات سایت موثر باشند. در ساختار بهینه سازی سئو داخلی شرکت یاسئومی تمامی صفحات با ابزارها و دانش کارشناسان سئو ما با دقت وظرافت بالایی بهینه می شوند. تلاش میکنیم تا همه صفحاتی که ایجاد می کنیم بهترین باشند تا خروحی مناسبی بگیرید. مقالات بسیار زیادی می شود در مورد سئوداخلی نوشت.

۸- افزایش سرعت – Speed

سرعت بالا برای کاربران بسیار مهم است. کاربران بی حوصله سریع صفحاتی که دیر لود می شوند را می بندند و به سراغ رقبا می روند پس سرعت بالا شرط بسیار مهمی است. تمامی صفحات سایت شما با ابزارهای ۱- لایت هاوس ۲- پینگ دام ۲- جی تی متریکس و …. بررسی شده و تمامی ارورهای موجود رفع می شود.

۹- بکلینک – Backlink

لینک سازی خارجی یعنی ارسال سیگنال های به سمت صفحات خودمان از صفحات سایت های دیگر و نکات بکلینک ها بسیار زیاد است. تعدادی از نکته های بکلینک ها را لیست می کنیم.

 1. تعداد ای پی
 2. دامنه
 3. ای پی
 4. نسب افزایش تعداد بکلینک
 5. پخش بودن روی فولدرهای مختلف
 6. انکر
 7. عنوان صفحه
 8. قدرت صفحه
 9. قدرت دامنه
 10. و ….

برای کمپین های لینک سازی خارجی می توانید روی سرویس سئو یاسئومی حساب کنید.

۱۰- افزایش کلیک

سایت هایی که عمر دامنه دارند و محتوای زیادی روی سایت دارند نیز می توانند به کمک سرویس ما تعداد کیوردها و تعداد کلیک های خودشان را افزایش دهند. راه های افزایش کلیک ها بسیار زیاد است. می شود روی تک تک کیوردهایی که رتبه ای بین ۵ تا ۱۰ داریم کارهای لینک سازی خارجی را بعد از بهبود محتوا و ساختار کد انجام داد.

۱۱- افزایش فروش

مهم ترین نکته و سخت ترین قسمت کار برای هر شرکت خدمات بازاریابی آنلاین و مارکتینگ است. مشخص هست که با افزایش کلیک و سئو شدن سایت فروش هم افزایش خواهد یافت ولی این افزایش کجا و آن افزایشی که ما مدنظر داریم کجا؟ ما در بسته افزایش فروش روی استراتژی کلی دیجیتال شما برنامه ریزی می کنیم و از تمامی چنل های مختلف برای افزایش آگاهی از برند و دیده شدن استفاده می کنیم.

۱۲- پشتیبانی

پشتیبانی یکی از مهم ترین قسمت های هرکاری است. حتی اگر رتبه یک در گوگل در همه کیوردها باشیم ولی اگر این رتبه نهایت یک ماه باشد چه فایده ای خواهد داشت؟ پس نگه داشت رتبه و کلیک به نگه داشت فروش و درآمد منتهی می شود. ما برای نگه داری هر کیوردی برنامه ریزی انجام می دهیم و قرار است که سالیان سال در کنار کسب و کارو کارخانه شما به عنوان کی-پارتنر باهم کار کنیم.

ریزتسک های سئو چیست؟

تمامی مراحل سئو سایت را به صورت ریز تسک هایی درآورده ایم و برای هر کدام هم دسته بندی مشخصی داریم که چه زمانی باید انجام شود البته نسخه هر سایت متفاوت با سایت دیگری هست و قبل از ست شدن ریزتسک های سایت شما باید بررسی و آنالیز اولیه انجام شود.

هدف از خدمات سئو سایت چیست؟

افزایش آگاهی از برند مهم ترین خروجی بهینه سازی سایت است و در دنیای دیجیتال هر چقدر دیرتر وارد عمل شوید رقبا جای شما را خواهند گرفت. پیشنهاد می کنم از سایت ما دیدن فرمایید.

 1. https://yaseomi.com/
 2. https://yaseomi.com/team/
 3. https://yaseomi.com/testimonials/

تیم ما در مشهد مستقر است و برندهای مختلفی را به نتایج بالای جستجو رسانده ایم. شماره تماس برای گرفتن سرویس سئو ۰۹۳۷۶۹۹۶۰۷۰

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید