اهدای کمک مالی در ووکامرس با YITH Donations for WooCommerce

اهدای کمک مالی در ووکامرس

سلام دوستان؛

در بسیاری از فروشگاه ها دیده می شود که لینکی برای کمک مالی یا عبارت “Donation” قرار می دهند تا کاربران در صورت تمایل آن محصول را حمایت مالی کنند. البته این موضوع را شاید بیشتر برای محصولات رایگانی می بینید که برای حمایت مالی از آن ها از کمک مالی استفاده می شود. یعنی با اینکار کاربران می توانند از سازنده ی محصول یا فروشنده ی آن حمایت کنند و مبلغی را بنا به درخواست و تمایل خود واریز نمایند. این موضوع در کشور ما کمی کمرنگ است اما در سایر کشورها توجه بیشتری به آن می شود!
برای مثال می توانیم افزونه های رایگانی را در نظر بگیریم که در مخزن وردپرس موجودند. ما به راحتی می توانیم آن ها را نصب کرده و از آن ها بهره مند شویم حال اگر بخش پرمیوم داشته باشد یا خیر! در صفحه ی این افزونه ها معمولا بخشی وجود دارد که گفته می شود برای حمایت از سازنده می توانید کلیک کنید یا عبارت Donation را به شما نمایش می دهد.

ما نیز در ووکامرس می توانیم چنین امکانی را فراهم کنیم تا آن دسته کاربرانی که می خواهند چنین امکانی را به فروشگاه خود اضافه کنند به راحتی بتوانند از آن بهره مند شوند.
در آموزش ووکامرس امروز به آموزش یکی از افزونه های yith می پردازیم که ایجاد کمک های مالی را امکان پذیر می کند.

افزونه ی YITH Donations for WooCommerce

yith donation hamyarwp

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه ی YITH Donations for WooCommerce را نصب و سپس فعال می کنیم. پس از فعال سازی افزونه طبق روال همیشه باید در منوی yith plugins به دنبال آن بگردیم! گزینه ی Donations را مشاهده می کنید.

Settings

settings hamyarwp

Donation Label: برچسب مربوط به نوشته ی مورد نظر را می توانید در اینجا وارد کنید. به عنوان مثال کمک مالی.
Select a product: محصولی را که می خواهید کمک مالی برای آن در نظر گرفته شود می توانید در این قسمت مشخص کنید. (ما در اینجا به صورت کاملا نمونه اینکار را انجام دادیم زیرا محصولات ما شامل حال کمک مالی نمی شوند.)

نکته!!! در نسخه ی رایگان این افزونه تنها می توان یک محصول را برای کمک مالی معرفی کرد.

حال به صفحه ی محصول مورد نظر رفته و نتیجه را مشاهده می کنیم…

donation hamyarwp

جمع بندی! 

برای بعضی محصولات در فروشگاه اینترنتی می توان بخشی برای کمک های مالی به سازنده قرار داد تا کاربران اگر تمایل داشتند در هر حد رضایت خود کمک مالی را شامل حال افزونه قرار دهند.

دانلود افزونه YITH Donations for WooCommerce

دانلود صفحه افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. 8 سال عضو همیار وردپرس

  سلام خسته نباشید.
  سایتی که من میخوام داشته باشم هیچ محصولی داخل این سایت فروخته نمیشه بلکه فقط میخوام یک گزینه پرداخت باشه و تا هرکسی خواست هر مبلغی رو پرداخت کنه.
  به نظر شما این افزونه به کار من میاد؟

 2. من توی کانت قبل چنین چیزی درخواست کردم
  این چیزیه که من لازم دارم ولی با این امکان که تراکنش توی پروفایل کاربری ثبت بشه و اگر شخص مجددا پرداخت کرد به میزان تراکنش قبلی افزوده بشه
  مثل کیف پول . اما کیف پول account funds نباشه
  آیا امکان چنین کاری توی این پلاگین هست ؟

 3. 8 سال عضو همیار وردپرس

  واقعا تشکر از شما،به ازای هر کلمه لایک دارید