پیمایش نامحدود در صفحه ی محصولات ووکامرس با وردپرس YITH Infinite Scrolling

بروزرسانی در تاریخ 27 آذر 1396
سلام دوستان؛
حتما تا به حال پیش آمده که در وبسایت‌ها به اسکرول‌های متفاوتی برخورد کرده‌اید. مثلا تعداد زیادی مطلب یا محصول در یک صفحه موجود است اما تعداد محدودی به نمایش گذاشته می شود و با پیمایش کردن به پایین صفحه بقیه موارد نیز بارگذاری می‌شوند.
در واقع می توان گفت با این کار حجم صفحات کمتر می‌شود و در صورت تمایل مشتری محصولات بیشتری نمایش داده می‌شود. این خود یک امکان جالب برای فروشگاه ووکامرسی به حساب می‌آید که با افزونه وردپرس Infinite Scrolling قابل اجراست.

وردپرس Infinite Scrolling

همانطور که قبلا هم گفته بودیم، باید به همه موارد فکر کنیم تا فروشگاه مطلوبی را بسازیم. یعنی هم باید به کیفیت بپردازیم و هم به ظاهر! ظاهر یک وبسایت و امکانات آن برای مشتریان بسیار مهم است و در واقع می‌توان گفت براساس آن تصمیم‌گیری‌های زیادی صورت می‌گیرد. پس توجه خود را به تمامی بخش‌های فروشگاه اینترنتی معطوف کنید.

در آموزش ووکامرس امروز می‌خواهیم با یکی‌دیگر از افزونه‌های کاربردی yith که امکان پیمایش ایجکسی را به صفحه محصولات می‌دهد، آشنا شویم.

افزونه YITH Infinite Scrolling

yith infinte scrolling hamyarwp-وردپرس Infinite Scrolling

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه YITH Infinite Scrolling را نصب و سپس فعال می‌کنیم. پس از فعال سازی افزونه، گزینه وردپرس Infinite Scrolling در منوی yith plugins مشاهده می‌شود. با کلیک بر روی آن به بخش تنظیمات افزونه منتقل خواهیم شد…

Settings

general setting hamyarwp-وردپرس Infinite Scrolling

Enable Infinite Scrolling: با کمک این گزینه می‌توانید افزونه را فعال یا غیر فعال کنید.
سایر گزینه‌ها مربوط به وردپرس Infinite Scrolling است که به صورت پیش فرض انتخاب شده و احتیاجی به تغییر ندارد.
Loading Image: می‌توانید تصویر مربوط به حالت بارگذاری را تعیین کنید که به صورت پیش‌فرض نیز مشخص شده است اما اگر مورد دیگری مدنظرتان است، تصویر مربوطه را بارگذاری کنید. سپس تنظیمات را ذخیره کنید تا اعمال شود.

جمع بندی! 

چنانچه می‌خواهید صفحه محصولات به صورت ایجکسی و زیبا اسکرول شود، می‌توانید از افزونه‌ای که امروز خدمت شما معرفی کردیم حالت پیمایش جالبی را برای آن در نظر بگیرید.

دانلود افزونه YITH Infinite Scrolling

دانلود افزونه صفحه افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.