ایجاد پیام سفارشی در ووکامرس با YITH WooCommerce Cart Messages

ایجاد پیام سفارشی در ووکامرس

سلام دوستان؛

امروز قصد داریم پیام هایی را در ابتدای صفحه ی پرداخت ایجاد کنیم حال چه به صورت ساده و یا چه به صورت لینک دار! اما برای چه و چگونه را خدمت شما توضیح خواهم داد…
گاهی نیاز است قانونی را قبل از مرحله ی پرداخت به مشتریان خود متذکر شوید، چه بهتر که دقیقا در همان صفحه ی پرداخت مشتری را متوجه کنید تا دیگر مسیری را طی نکند تا قوانین را مطالعه کند. یا اینکه می خواهید به مشتری بگویید که قبل از خرید به یک صفحه ای مراجعه کند تا از خدمات بهتری نیز بهره مند شود. در جای دیگر می توانید مشتری را به سمت دسته ی مربوط به همان محصولی که قصد خرید آن را دارد منتقل کنید و از همهم مهم تر می توانید صفحه ای بسازید و تخفیفاتی را در آن لحاظ کنید و در صفحه ی پرداخت به مشتری نمایش دهید تا در صورت استفاده از تخفیفات آن صفحه می تواند محصول را با قیمت مناسب تری تهیه کند.
به هر حال بسیاری از موارد را می توان بیان کرد و با توجه به ذهنیت شما می توان آن را ایجاد کرد.

در آموزش ووکامرس امروز می خواهیم یکی از افزونه های کاربردی ووکامرسی را خدمت شما معرفی کنیم که امکان ایجاد پیام های سفارشی و در واقع شخصی سازی شده توسط شما را دارد.

افزونه YITH WooCommerce Cart Messages

yith card meddages hamyarwp

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه ی YITH WooCommerce Cart Messages را نصب و سپس آن را فعال می کنیم. پس از آن طبق برنامه ی افزونه های yith از منوی yith plugins گزینه ی Cart Messages مشاهده می شود که در واقع تنظیمات کلی افزونه را نمایش می دهد.

Settings

settings hamyarwp

در بخش تنظیمات افزونه باید در قسمت هایی که می خواهید پیام به نمایش گذاشته شود را علامت بزنید. همانند تصویر بالا!

حال نوبت به ایجاد پیام دلخواه رسیده است. از منوی ووکامرس گزینه ی yith card messages را مشاهده می کنید. با کلیک بر روی آن می توانید تمامی پیام های ایجاد شده را ببینید. اما ما پیامی هنوز ایجاد نکردیم و باید روی گزینه ی Add new message کلیک کنیم تا بتوانیم پیامی را ایجاد کنیم.

Add new message

test message hamyarwp

همانطور که می بینید می توان در این صفحه یک پیام دلخواه را ایجاد کرد و لینک مشخصی را به آن داد. نوع پیام را می توان در دسته های تعیین شده در اینجا قرار داد و همچنین می توان تاریخ انقضا برای این پیام در نظر گرفت تا پس از اتمام زمان مشخص، پیام خود به خود از صفحه های مربوطه حذف شود.
حال نتیجه را مشاهده می کنیم…

result message hamyarwp

جمع بندی! 

چنانچه می خواهید با پیامی مشتریان خود را از یک اتفاق مهم یا تخفیفی مطلع کنید می توانید یک پیام سفارشی در بخش پرداخت فروشگاه به نمایش بگذارید و برای اینکار از افزونه ای که امروز خدمت شما معرفی کردیم کمک بگیرید.

دانلود افزونه YITH WooCommerce Cart Messages

دانلود صفحه افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

  1. سلام
    میخوام کاربران کمتر از ۱۰۰۰ گرم نتوانند سفارش دهند. و اگر کمتر از این سفارش دهند وارد صفحه پرداخت نشده و پیغامی برایشان صادر شود که شما کمتر از ۱۰۰۰ گرم سفارش داده اید. این پلاگین می تواند این کار رو انجام دهد؟

  2. یعنی میشه برای هرمحصول یک پیغام سفارشی گذاشت؟ یا خیر دسته یا همه