برچسب انرژی برای محصولات در ووکامرس با YITH WooCommerce EU Energy Label

برچسب انرژی برای محصولات در ووکامرس

سلام دوستان؛

وقتی محصولی مانند یخچال فریزر، ماشین لباس شویی و یا از این قبیل محصولات را خریداری می کنید حتما دیده اید که برچسبی را با عنوان برچسب انرژی به آن اختصاص داده اند و در کنار آن چسبانده اند. در واقع باید بگوییم این برچسب یک استاندارد جهانی است که برای محصولات دارای این استاندارد که در کارخانه تمامی آیتم های آن بررسی شده چسبانده می شود و این خود نشانه ی اعتبار محصول و اعتماد مشتری است.
ما هم می توانیم برای محصولات خود برچسب انرژی تعیین کنیم و با توجه به قدرت محصول به آن برچسبی اختصاص دهیم تا مشتریان ما نیز راحت تر تشخیص دهند که محصولی که مورد نظر آنهاست چگونه است و از چه نوع برچسب انرژی برخوردار است.
برای اینکار می توانید محصول را به طور دقیق بررسی کرده و اطلاعات کافی در مورد آن کسب کنید و سپس برچسب مورد نظر را به آن بدهید تا اطلاعات شما برحسب حدس و گمان نباشد و واقعی باشد.
در آموزش ووکامرس امروز می خواهیم با یکی دیگر از سری افزونه های yith آشنا شویم که می تواند برچسب های مختلف انرژی را در اختیار ما و محصولات فروشگاه اینترنتی ما قرار دهد. پس با ما همراه باشید…

افزونه YITH WooCommerce EU Energy Label

EU energy label hamyarwp

برای راه اندازی افزونه به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب می کنیم. پس از فعال سازی از منوی yith plugins گزینه ی ” EU Energy Label” مشاهده می شود که مربوط به تنظیمات اصلی افزونه است.

General options

general options hamyarwp

Position in single product page: جایگاه توضیحات برچسب انرژی در کجا قرار بگیرد را مشخص کنید. با استفاده از فهرست کشویی می توانید مکانی را انتخاب کنید.
Show on shop thumbnails: در صورتی که می خواهید برچسب انرژی در صفحه ی فروشگاه روی تصویر محصول نمایان شود، این گزینه را علامت بزنید.

تنظیمات خود را ذخیره کرده و به صفحه ی محصولی مراجعه می کنیم تا تنظیمات انرژی را برای یک محصول مشخص کنیم. شما هم می توانید همین کار را برای تمامی محصولات فروشگاه خود انجام دهید.

product page hamyarwp

همانطور که مشاهده می کنید گزینه ای به تب های اطلاعات محصول با عنوان افزونه اضافه شده است. در این تب می توانید برچسبی را انتخاب کرده و به محصول خود اختصاص دهید. پس از آن نتیجه را با هم ملاحظه می کنیم…

label hamyarwp

برچسب A++ به محصول من اختصاص یافت.

نکته!!! توجه کنید که برای هر محصولی نمی توانید از این برچسب ها استفاده کنید. ما هم برای نمونه این کار را انجام دادیم. مثلا اگر فروشگاه اینترنتی شما مخصوص فروش یخچال، تلویزیون، ضبط و… هست، به راحتی می توانید از این برچسب ها استفاده کنید زیرا تمامی آن ها اگر استاندارد باشند از این استاندارد انرژی نیز استفاده می کنند.

جمع بندی! 

در فروشگاه اینترنتی نیز همانند یک فروشگاه واقعی می توانید بر روی محصولات خود برچسب انرژی بچسبانید و به محصول خود اعتبار ببخشید تا مشتریان راحت تر بتوانند محصول را انتخاب کنند. فقط کافیست آموزشی که امروز خدمت شما عزیزان ارائه کردیم را با دقت مطالعه کنید.

دانلود افزونه YITH WooCommerce EU Energy Label

دانلود صفحه افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.