فرآیند پرداخت چند مرحله ای در ووکامرس با YITH WooCommerce Multi-step Checkout

فرآیند پرداخت چند مرحله ای در ووکامرس

سلام دوستان؛

در برخی فروشگاه های اینترنتی فرآیند پرداخت در چند مرحله انجام می شود و به صورت های مختلفی نیز این عمل صورت می گیرد. به نظر اتفاق جالبی است که به جای نمایش یک لیست بلند از دریافت مشخصات کاربری بتوان آن را تبدیل به چند مرحله ی ساده تر کرد تا هم ظاهر فروشگاه در بخش پرداخت زیبا شود و هم مشتریان از پر کردن فرم لذت ببرند و برایشان طولانی نباشد.
بسیار پیش آمده که دوستان می گویند بخشی از مشتریان به علت همین فرم های طولانی است که از خرید صرفنظر می کنند و می گویند می توانند به جای اینکه تا این حد وقت خود را صرف پر کردن فیلدهای مشخصات و پرداخت نمایند، به فروشگاه مراجعه کرده و محصول را بخرند. و این یعنی ضرر!

وظیفه ی ما به عنوان صاحب فروشگاه اینترنتی این است که با انتخاب هایی درست قدم در مسیر پیشرفت بگذاریم و تا می توانیم امکانات زیادی را برای تسهیل عملکرد مشتری فراهم کنیم. با این کار مطمئن باشید اولین شخصی که سود می کند شمایید!

در آموزش ووکامرس امروز قصد داریم به معرفی افزونه ای از سری افزونه های yith که فرآیند خرید را به چند مرحله ساده می کند، بپردازیم. ما را تا انتهای آموزش همراهی کنید.

  ساخت پنجره های تبلیغاتی در وردپرس با OptinMonster

YITH WooCommerce Multi-step Checkout

yith multi step checkout hamyarwp

همانند همیشه به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه ی مورد نظر را نصب و فعال می کنیم. حال از منوی yith plugins گزینه ی Multi step ceckout مشاهده می شود که با کلیک بر روی آن به بخش تنظیمات افزونه منتقل خواهیم شد.
این افزونه تنظیمات خاصی ندارد و این بخش صرفا جهت فعال/غیر فعال کردن افزونه است.

Settings

general settings hamyarwp

همانطور که ملاحظه می کنید در اینجا با علامت زدن این گزینه می توانید افزونه را قادر به انجام عملیات کنید و یا با براشتن تیک آن می توانید عملیات آن را غیر فعال کنید.

نکته!!! در واقع اینطور نیست که این افزونه تنها همین یک تنظیم را داشته باشد، بلکه نسخه ی رایگان آن به این صورت است ولی در نسخه ی پرمیوم شما تنظیمات دیگری را نیز خواهید داشت و در واقع افزونه بسیار کامل تر است.

حال می توانید به صفحه ی تسویه حساب مراجعه کنید و تغییرات را ببینید…

checkout-result-hamyarwp

جمع بندی! 

اگر تصمیم دارید که مشتریان را برای خرید از فروشگاه ترغیب کنید می توانید با استفاده از افزونه ای که امروز خدمت شما معرفی کردیم، فرآیند پرداخت خود را کوتاه کرده و به چند مرحله تقسیم کنید.

دانلود افزونه  YITH WooCommerce Multi-step Checkout

دانلود صفحه افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.