نمایش محصولاتی که اخیرا دیده شده با YITH WooCommerce Recently Viewed Products

نمایش محصولاتی که اخیرا دیده شده در ووکامرس

سلام دوستان؛

با کمک فروشگاه ساز ووکامرس می توانیم فعالیت های بسیار نامحدودی را برای فروشگاه اینترنتی خود انجام دهیم فقط کافیست آگاهانه انتخاب کنیم. بسیاری از دوستان سوال می پرسند که این همه امکانات مشابه را برای چه باید در وبسایت خود نصب کنیم؟ شما نیازی نیست امکانات مشابه را نصب کنید و فقط باید یکی از آن ها را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید اما وظیفه ی ماست که تمامی امکانات مشابه یا غیر مشابه را به شما معرفی کنیم تا راه های انتخاب و مقایسه را برای شما عزیزان باز بگذاریم!
یکی از امکانات کاربردی در فروشگاه اینترنتی نمایش محصولات مرتبط با محصولی است که در حال مشاهده ی آن هستیم. حال اگر کمی این مورد را تغییر دهیم می توانیم در صفحه ی محصول، محصولاتی را که مشتری تا به حال بیش از همه مشاهده کرده را به عنوان علاقه مندی های او نمایش دهیم. شاید او همچنان به آن محصولات احتیاج دارد ولی بنا به دلایلی از جمله اضافه شدن محصولات فروشگاه دیگر آن را پیدا نمی کند. پس بهتر است امکانی را تعبیه کنیم تا فروشگاه به صورت اتوماتیک به مشتری اعلام کند که چه محصولاتی را قبلا بیش از بقیه مشاهده کرده است.
در آموزش ووکامرس امروز با افزونه ای از سری افزونه های yith آشنا می شویم که این امکان را در اختیار ما قرار می دهد.

افزونه YITH WooCommerce Recently Viewed Products

recently view hamyarwp

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب می کنیم. سپس آن را فعال می کنیم. حال از منوی yith plugins گزینه ای با عنوان “Recently viewed products” مشاهده می شود که با کلیک بر روی آن به بخش تنظیمات ساده ی افزونه منتقل خواهید شد.

settings

settings hamyarwp

Section title: عنوانی است که در صفحه ی محصولات نمایش داده می شود. به صورت پیش فرض انگلیسی است ولی ما می توانیم آن را تغییر دهیم. مانند تصویر بالا.
Set cookie time: با کمک این گزینه می توانید مشخص کنید که تا چند روز محصولاتی که مشتری مشاهده کرده در حافظه باقی بماند و نمایش دهد.
Set number of products: چند نمونه از محصولاتی را که مشتری بیش از بقیه دیده است، نمایش داده شود.
Hide out-of-stock products: این گزینه مربوط به محصولاتی است که داخل سهام هستند. که البته در بیشتر فروشگاه به چشم نمیخورد.

حال تنظیمات را ذخیره کرده و به صفحه ی یکی از محصولات مراجعه می کنیم تا نتیجه را ببینیم…

intrested product hamyarwp

همانطور که ملاحظه می کنید محصولاتی را که من بیش از بقیه دیده ام را به من نمایش می دهد.

جمع بندی! 

اگر می خواهید محصولاتی را که بیش از بقیه توسط مشتری بازدید شده اند را در پایین هر صفحه ای از محصول به مشتری متذکر شوید می توانید از افزونه ای که امروز خدمت شما ارائه کردیم، استفاده کنید.

دانلود افزونه YITH WooCommerce Recently Viewed Products

دانلود صفحه افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.