تمامی مواردی که پیش از خرید فالوور فیک اینستاگرام می‌بایست بدانید

خرید فالوور فیک اینستاگرام

مطمئنا که شما نیز یکی از کاربران اینستاگرام هستید. اینستاگرام چندین سال است که میان مردم بسیار محبوب شده است. این اپلیکیشن در ابتدا قابلیت‌های بسیار کمی داشت و فقط به اشتراک گذاشتن پست، لایک کردن، فالو کردن و دایرکت دادن در آن میسر بود ولی در حال حاضر تبدیل به یک بنگاه اقتصادی بزرگ شده است و برای فعالیت در این بنگاه می‌بایست هوشمندانه عمل کرد و یکی از راه‌ها برای این کار خرید فالوور علی‌الخصوص خرید فالوور فیک است. اینستاگرام در چندین سال گذشته جزو بهترین اپلیکیشن‌های کاربردی در حوضه ارتباطات و کسب و کار بوده است. استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده بوده و در ایران بسیار پرطرفدار است. همچنین اینستاگرام آپدیت‌های جدیدی داشته است که در الگوریتم بسیار تاثیر دارد، البته یکی از اصلی‌ترین امتیازات در اینستاگرام برای پیشرفت افزایش فالوور است. در ادامه این مقاله به صورت کامل معنی الگوریتم، نحوه افزایش فالوور، خرید فالوور فیک و… را توضیح می‌دهیم.

فالوور فیک اینستاگرام چیست

اینستاگرام همانگونه که گفته شد چندیدن سال است میان مردم محبوب شده است. این اپلیکیشن در ابتدا طرفداران زیادی پیدا کرد و پیشرفت چشمگیری داشت. یکی از عضوهای ثابت اینستاگرام که از همان اول وجود داشت فالوور بود. به طور کلی ۲ نوع فالوور وجود دارد که به دو دسته‌ی فالوور فیک و فالوور واقعی تقسیم می‌شود که در ادامه مفصلا به آن پرداخته‌ایم. فالوور یکی از اجزای اصلی اینستاگرام بوده و است. با فالو کردن فردی شما او را دنبال می‌کنید و او نیز با فالو کردن متقابل، شما را دنبال می‌کند. فالوور بسیار برای پیشرفت در الگوریتم تاثیر گذار است که در پاراگراف زیر به ادامه آن خواهیم پرداخت.

الگوریتم اینستاگرام چیست

اکثرا در این مواقع می‌بینید که افراد زیادی به دنبال این هستند که در اینستاگرام پیشرفت کنند. در لابه‌لای این پیشرفت‌ها کلمه الگوریتم به گوشی شما نیز خورده است و می‌خواهید بدانید که چه عواملی بر اینستاگرام تاثیر دارد. الگوریتم در کلمه به معنای نقشه، راه و روش است. اینستاگرام نیز برای پیشرفت در اپلیکیشن مخصوص خود یک الگوریتم و روش مشخص قرار داده است. این الگوریتمی که برای اینستاگرام قرار داده شده است بسیار پیچیده و سخت می‌باشد. البته این راه و روش در ابتدا اینگونه نبود و به صورت راحت در ابتدای عرضه اینستاگرام می‌توانستید پیشرفت داشته باشید. پس به این نتیجه رسیدیم که اینستاگرام دارای یک الگوریتم است و این الگوریتم اجزای مختلفی دارد و یکی از این اجزا داشتن فالوور فیک است.

تاثیر فالوور فیک و واقعی بر رشد

الگوریتم اینستاگرام جزئی دارد به نام فالوور و فالووینگ. این دو جز افرادی هستند که شما دنبال می‌کنید جزئی دیگر کسانی هستند که متقابلا شما را دنبال می‌کنند. اینستاگرام تاکنون فالور کردن و فالو گرفتن را از لیست الگوریتم اصلا حذف نکرده است. حال سوال این است که اینستاگرام چگونه تشخیص می‌دهد که ما فالوور زیاد داریم. برای کنترل اینستاگرام ابر ربات‌هایی قرار داده شده‌اند که به صورت مرتب کارهای مورد نظر را انجام می‌دهند. اگر این ربات‌ها بدانند که شما فالوور زیادی گرفته‌اید، به این نتیجه می‌رسند که شما سودمند هستید. برای اینکه در الگوریتم پیشرفت کنید و فالوور بگیرید باید یک سری مراحل را دنبال کنید و یک سری قوانین را اجرا نمایید تا افزایش فالوور داشته باشید.

بالا بردن تعداد فالوور

برای اینکه تعدا فالوور را بالا ببریم لازم است که بر طبق یک سری گزینه‌ها عمل کنیم تا به بهترین نتیجه‌ها برسیم. در ادامه می‌خواهیم این سری نکات اولیه را به شما معرفی کنیم. البته به این توجه داشته باشید که شاید این نکات را انجام دهید و برای شما مفید نباشد.

عواملی که در بالا بردن فالوور واقعی تاثیر دارند:

  • محتوای درست و جذاب

محتوا همان عکس، فیلم، متن یا صدایی است که برای مخاطبان خود تهیه می‌کنید. محتوا باید تاکید زیادی بر روی آن باشد. زیرا مخاطبان الان بسیار فعال هستند و با محتواهای جدید و به‌روز آشنایی کامل را دارند. سعی کنید بدون لهجه زیاد صحبت کنید، کیفیت عکس‌ها را بالا ببرید، متن‌های جذاب بنویسید و تیتر نویسی جذابی را داشته باشید. این موارد را برای تولید محتوا اگر اجرا کنید درصد زیادی برای شما نتیجه می‌دهد اما نه با فالوورهای امروزی که تنها بازدید کننده هستند.

  • تعامل بالا

تعامل به معنی ارتباط داشتن با افراد مختلف است. شما می‌توانید با دایرکت دادن، لایک کردن، کامنت گذاشتن و استوری کردن و … با افراد مختلفی ارتباط برقرار کنید. این ارتباط در اینستاگرام به عنوان تعامل شناخته می‌شود. اینستاگرام یک اپلیکیشن است که به صورت یکسره نیاز به تعامل دارد. در غیر این صورت فعالیت این اپلیکیشن خواب می‌رود و کم کم از رده خارج می‌شود. به همین دلیل است که پیج‌های تازه ایجاد شده، مخصوصا پیج‌های بیزینس بسیار بر تعامل تاکید دارند.

  • اقوام و نزدیکان

پیج خود را به اقوام و خانواده معرفی کنید. همچنین از آنان بخواهید که برای شما تبلیغات انجام بدهند و در صورت توان شما را به مردم معرفی کنند. همچنین خود این افراد اگر از شما خرید داشته باشند بسیار عالی است. این خرید داشتن نیز یک موضوع جداگانه دارد که باید شما محصولات جذابی داشته باشید. همچنین اگر محصولات جذاب داشته باشید باید در کنار آن نیز بهترین محتواها را تولید کنید.

  • تبلیغات

یکی از راه‌هایی که بسیار به کسب درآمد شما کمک می‌کند انجام دادن تبلیغات است. افرادی هستند که از ابتدای اینستاگرام در آن فعالیت دارند و به راحتی می‌توانند برای شما تبلیغات انجام دهند تا پیشرفت کنید. این افراد در ابتدای اینستاگرام فعالیت داشته‌اند و میان مردم معروف شده‌اند. تبلیغات دادن به پیج‌هایی که نتیجه خوبی را داشته باشند، هزینه بسیار زیادی دارد. این هزینه برای برخی کسب و کارهای نوپا بسیار سخت و برخی اوقات غیر ممکن است. پس تبلیغات راه حل خوبی است اما نه برای همه افراد.

  • فالوور فیک

جذب فالوور و بالا رفتن در اینستاگرام با تمامی روش‌هایی که گفته شد میسر است. اما این روش‌ها بسیار وقتگیر هستند و باید هزینه و زمان بالایی را برای آن بگذارید یکی از بهترین راه حل‌ها برای جذب فالوور و مخاطب، خرید فالوور فیک است. بدین ترتیب خرید فالوور فیک اینستاگرام بهترین گزینه برای پیشرفت شما است که با توضیحات این مقاله کاملا متوجه سودهای آن می‌شوید. همچنین اگر می‌خواهید مخاطبان خود را از ایران انتخاب کنید تنها کافی است که خرید فالوور فیک ایرانی را در سایت زر ممبر انجام دهید.

فالوور فیک چیست

بسیاری از شما این سوال را دارید که فالوور فیک چیست و از کجا آمده است. این نوع فالوور با کامپیوتر ساخته می‌شوند. بدین ترتیب که برای تمامی این اکانت‌های فیک باید کارشناسی انجام شود تا به پیج آسیبی زده نشود. فالوورهای فیک با استفاده از کامپیوتر و ربات ساخته می‌شوند و به پیج شما اضافه می‌شوند. فالوورهای فیک هیچگونه فعالیتی در پیج شما ندارند. خرید فالوور فیک اینستاگرام تنها تعداد فالوورزها را بالا می‌برد و هنگامی که مخاطب به این قسمت مراجعه کند می‌تواند آنها را ببیند. فعالیت نداشتن فالوور فیک به این معنی می‌باشد که اصلا نمی‌تواند اعمالی مانند لایک، ذخیره، به اشتراک گذاری، کامنت و … را انجام دهد. استفاده این نوع فالوور فقط جهت دیدن آن توسط مخاطب است. البته شما به راحتی نیز می‌توانید به نسبت تعداد فالورهایتان برای پست‌هایی که منتشر می‌کنید لایک اینستاگرام بخرید.

آیا فالوور فیک قابل تشخیص است

بستگی دارد که فالووهایی که برای شما زده شده است کارشناسی شده باشند یا نه. این کارشناسی شدن را تمامی افرادی که کار فالوور فیک انجام می‌دهند را رعایت نمی‌کنند. در بسیاری از موارد پیش آمده است که مخاطب به قسمت فالوورهای پیج شما می‌رود و می‌بیند اکانت‌هایی با آیدی عجیب غریب گذاشته شده‌اند. با دیدن این مورد کاربر به زودی خواهد فهمید که دنبال کنندگان شما فیک هستند و با این کار سلب اعتماد داشته‌اید. مخصوصا فالوورهای ایرانی قابل تشخیص هستنند و برای اینکه مردم نتوانند متوجه فالوور فیک شوند باید خرید فالوور فیک ایرانی را به صورت کارشناسی شده و حرفه‌ای انجام دهید.

آیا پیج با فالوور فیک بسته می‌شود

تا به حال پیش نیامده که پیج و اکانتی با زدن فالوور فیک از بین برود و از دسترس خارج شود. کسانی هستند که می‌گویند با اضافه کردن و خرید فالوور فیک، دچار مشکل شده‌اند و پیج ما بسته شده است. این افراد ممکن است که از جاهای نامعتبر خرید کرده باشند یا اینکه می‌خواهند برای خرید فالوور فیک اینستاگرام تبلیغ منفی کنند. همانگونه که می‌دانید یکی از دلایل دیسیبل شدن یا همان غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام، دنبال نکردن قوانین اینستاگرام است. این دلیل ممکن است که پیج شما را از بین ببرد. در جملات قبل نیز گفتیم که این کار باید توسط افراد مجرب انجام شود. ممکن است این فرد بعد از گرفتن پول، اکانت شما را به دلایلی از بین برده باشد تا بهانه‌ای برای از بین رفتن اکانت داشته باشد. این کار را افرادی انجام می‌دهند که مخالف فالوور فیک هستند.

چرا باید فالوور فیک بزنیم

شاید شما نیز دو دل باشید که آیا فالوور فیک بزنم یا نه. برای پیدا کردن این جواب، ما دلایلی برای خرید فالوور فیک به شما ارائه می‌دهیم:

  • حتما تا به حال خرید اینترنتی انجام داده‌اید. ممکن است گاهی اوقات پیش آمده باشد که محصولات یک پیج را بسیار دوست داشته‌اید اما می‌بینید که تعداد فالوورها و لایک‌های این پیج بسیار کم است. به دلیل اینکه اکانت مورد نظر شناخته شده نیست، از او خرید نمی‌کنید. و افرادی که اکانت بیزینس یا کاری دارند با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند. برای اینکه این مشکل را حل کنید، می‌توانید فالوور فیک و حتی خرید فالوور فیک ارزان را انجام دهید. با بالا رفتن فالوور، اولین و مهمترین چیزی که به شما می‌رسد اعتماد کردن مخاطب است. در این شرایط مخاطب با خود می‌گوید که این پیج دنبال کننده زیادی دارد، پس حتما معتبر است و ارزش دنبال کردن را دارد.
  • اگر طبق قوانین و الگوریتم اینستاگرام پیش بروید ممکن است که مدت زمان زیادی را صرف این پیشرفت کنید و شما را خسته کند. با خرید فالوور فیک می‌توانید به راحتی راه چند ساله را چند روزه بروید و کارهای خود را تسریع بخشید. همچنین با صرف کردن هزینه بسیار کم می‌توانید زمان و انرژی برای خود بخرید و به بهترین نتایج برسید.

از کجا فالوور بخریم

با موارد و مثال‌هایی که در بالا گفته شد، حال به شک افتاده‌اید که فالوور فیک را از کجا بخرید. سعی کنید خرید فالوور فیک را از سایت‌های معتبری انجام دهید که چندین سال است کار و شغل آنها همین فالوور فیک است. زر ممبر یکی از این سایت‌ها است که به راحتی می‌توانید فالوور فیک اینستاگرام، فالوور فیک ایرانی و فالوور فیک ارزان را از آن خریداری کنید. تمامی خدمات زر ممبر به صورت حرفه‌ای و کارشناسی شده ارائه داده می‌شود و در خلل امنیت پیج خود اصلا نگران نباشید.

آیا فالوور فیک ریزش دارد

برخی افراد این سوال را دارند که آیا فالوورهای فیکی که می‌خریم ریزش دارند یا نه. باید بگوییم که از هرجایی و به هر صورتی فالوور فیک بخرید ریزش خواهد داشت. اما نیاز است که بدانیم کیفیت فالوورهای فیک طرف مقابل چقدر بالا است. ممکن است فالوورهایی که برای شما به صورت فیک اضافه شده باشند، اصلا کارشناسی شده نباشند. در این صورت ریزش زیادی خواهید داشت و بسیار زود هر مخاطبی به فیک بودن فالوورهای شما پی می‌برد. برای اینکه ریزش کمتری داشته باشید باید از جاهایی خریداری کنید که قابل اعتماد باشند. اگر اضافه کردن فالوور فیک برای شما به صورت تخصصی انجام شده باشد، ریزش بسیار کمی خواهید داشت.

چگونه به افرادی که خدمات فالوور فیک انجام می‌دهند اعتماد کنیم

برای اینکه به این افراد اعتماد کنید چندین راه وجود دارد. اولین راه این است که طرف مقابل از نزدیکان شما باشد و او را بشناسید یا اینکه کسی او را تضمین کند. دوم اینکه سعی کنید از سایت خرید کنید. خرید کردن از سایت بسیار بهتر و راحت‌تر است. اما لازم است که سایت مورد نظر درگاه پرداخت داشته باشد تا پرداخت به صورت خودکار و توسط شما انجام شود. در غیر اینصورت به افرادی که با حقه‌های سودجویانه سعی در متقاعد کردن شما دارند اعتماد نکنید. افرای هستند که یک سایت برای معرفی خود دارند و برای واریزی تنها یک اکانت، شماره تماس یا شماره کارت گذاشته‌اند که نباید به آنان اعتماد داشت.

آیا فالوور فیک ارزان مفید است

برخی از افراد قیمت‌هایی را ارزان نام می‌برند. کسانی هستند که کارهای خدماتی را انجام می‌دهند و با قیمت بسیار گران و با بهانه فالوور واقعی اینستاگرم، هزینه‌ها هنگفتی را می‌گیرند و تنها کاری که انجام می‌دهند سلب اعتماد مردم نسبت به همکاران خود است. اما نیازی نیست که این هزینه‌های هنگفت را بپردازید زیرا فالوور واقعی نیاز به تعامل و تداوم دارد و تنها با خرید آن اضافه نمی‌شود. پس با تعرفه‌های مشخص شده در سایت زر ممبر ما به راحتی می‌توانید خرید فالوور فیک ارزان اینستاگرام را انجام دهید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید