7 نکته ضروری برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی با وردپرس

راه اندازی کسب و کار اینترنتی با وردپرس

آیا میخواهید با کمک وردپرس وبسایت تجاری خود را راه اندازی کنید؟ این موضوع برای همه ما جالب است که کاملا بدانیم چطور راه اندازی کسب و کار اینترنتی با وردپرس داشته باشیم.
در مقاله ی امروز 7 نکته ی ضروری و مهم برای راه اندازی کسب وکار اینترنتی را ارائه می دهیم که برای شما که با وردپرس کار میکنید بسیار مفید است.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی با وردپرس

1-اتصال به درگاه های بانک و درگاه واسطه

یکی از فرمت هایی که وردپرس دارد این است که به راحتی به درگاه اینترنتی بانک ها و درگاه های واسطه متصل میشود. بنابراین شما برای دریافت هزینه توسط مشتریان خود احتیاج به محیط جداگانه یا حضور پیدا کردن در جایی را ندارید. به راحتی مبلغ مورد نظر به حساب شما یا صفحه ی مربوط به شما انتقال می یابد.

2-قالب مورد نظر را انتخاب کنید

در وردپرس قالب های متفاوتی برای هر منظوری ایجاد شده است. بنا به نیاز خود جهت راه اندازی کسب و کار اینترنتی با وردپرس می توانید آنرا انتخاب کنید. همچنین باید در انتخاب قالب به صورت همه جانبه دقت کنید که با افزونه ها سازگار باشد و سایر امکانات مورد نظر را داشته باشد.

3-تهیه ی نسخه ی پشتیبان به طور منظم

از بین رفتن اطلاعات یک سایت بدترین اتفاقی است که نه تنها هزینه ی زیادی از دست می رود بلکه برای مشتریان نیز ناخوشایند است. بنابراین باید با توجه به حساسیت کار خود یک سیستم قدرتمند بک آپ تهیه کنید تا به صورت منظم از کل سایت و عملکرد موجود نسخه ی پشتیبان تهیه شود.

4-انتخاب هاست مطلوب برای وبسایت تجاری

بارها گفتیم از سرویس هاستی استفاده کنید که مطلوب و قدرتمند باشد. قیمت آن هم با توجه به گستردگی کار خود میتوانید انتخاب کنید. اما در انتخاب هاست وسواس به خرج دهید و از هر سرویسی استفاده نکنید. یادتان باشد مشتری به سایتی جذب میشود که در همان ثانیه اول بارگذاری شده و باز شود. پس برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی با وردپرس این مورد را حتما در نظر بگیرید.

  قلق هایی درباره آموزش ساخت قالب و مولدهای سیلیکونی و اکسسوریهای سنگی که به شما نمی گویند

5-ارتباط با افراد مهم در کسب کارتان

شاید در ابتدای فعالیت حس کنید به تنهایی قادر به انجام فعالیت ها هستید و می توانید تمامی موارد را مدیریت کنید. اگر چه ممکن است تجارت شما رشد کند اما همیشه نیاز است که تجربیات دیگران را بشنوید و از آن استفاده کنید. یک جمله جالب توسط یکی از توسعه دهندگان مطرح شده که می گوید:
اگر می خواهی سریع حرکت کنی تنها برو ولی اگر می خواهی به دور دست بروی با کمک دیگران برو. پس دنبال افرادی برای تیم خود باشید و در این راستا با افراد مهم مشورت کنید.

6-ارتباط با مشتریان

برقراری ارتباط با مشتریان در راه اندازی کسب و کار اینترنتی با وردپرس بسیار سودمند و موثر است. همچنین برای یافتن مسیر درست به شما کمک میکند. کسب و کاری که در آن به مشتری اهمیت داده شود میتواند رشد کند و به موفقیت های بالایی دست یابد.

7- ساخت لیست ایمیلی

باور کنید یا نه ایمیل یک ابزار قدرتمند و موثر است که جزء ابزارهای ماکتینگ به حساب می آید. 70 درصد افرادی که به وبسایت شما می آیند برای بار دوم باز نخواهند گشت بنابراین دنبال راهی باید باشید که آنها را جذب کنید. زمانی که بخشی را برای عضویت در خبرنامه قرار دهید بسیاری افراد برای اینکه از اخبار و اطلاعات وبسایت شما باز هم با خبر شوند ثبت نام میکنند و از این راه شما میتوانید مشتریان خوبی را جذب کنید و نزد خود نگه دارید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.