نمایش فهرست‌های پیشخوان وردپرس در سمت کاربر با Admin Menu in Frontend

نمایش فهرست‌های پیشخوان وردپرس

وردپرس به عنوان یکی برترین سیستم‌های مدیریت محتوای وب شناخته شده است که همواره با افزودن امکانات فراوانی توانسته است نظر کاربران زیادی را به خود جلب نماید. همانطور که می‌دانید بخش مدیریت هر CMS یکی از بخش‌های مهمی است که کاربران استفاده‌کننده از آن برای وجود چنین بخشی به استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا رضایت داده‌اند! زیرا این بخش به کاربران کمک می‌کند تا بتوانند بدون نیاز به کدنویسی تغییرات موردنظر خود را ایجاد کنند و همچنین وبسایت خود را بروزرسانی کنند.
بخش مدیریت در وردپرس به عنوان پیشخوان وردپرس شناخته می‌شود که به صورت پیشفرض امکاناتی را در خود جای داده است و با استفاده از افزونه‌های جانبی نیز می‌توانید امکانات دیگری را که به آن نیاز دارید، اضافه نمایید. یکی از کاربردهای نمایش فهرست‌های پیشخوان وردپرس، استفاده از آن برای کاربران سایت و به خصوص نویسندگانی است که در سایت شما در حال فعالیت هستند.

نمایش فهرست‌های پیشخوان وردپرس

نویسندگان سایت یکی از گروه‌های کاربری هستند که بیشتر به بخش مطالب، ارسال مطلب و آپلود فایل نیاز پیدا می‌کنند و برای آنها مهم است که بتوانند در زمانی کم به چنین بخش‌هایی دسترسی پیدا کنند. برخی از مدیران سایت‌ها اقدام به نمایش لینک صفحه ارسال مطلب در بخش نمایش فهرست‌های پیشخوان وردپرس مربوط به دسته کاربران نویسنده می‌کنند که گاهی استفاده از آن برای کاربران راحت نیست! وجود چنین بخشی به عنوان یکی از لینک‌های فهرست ممکن است سبب سردرگمی کاربران و همچنین سخت‌تر شدن در یافتن آن شود که در اینصورت آنها ترجیح می‌دهند از پیشخوان وردپرس اقدام به ارسال مطلب نمایند.

یکی از راه‌های رفع چنین مشکلی نمایش فهرست‌های پیشخوان وردپرس برای مشاهده در صفحه اصلی سایت و قابلیت مشاهده آن توسط کاربران به محض وارد شدن به محیط کاربری خودشان است.
در این مقاله قصد معرفی افزونه‌ای حرفه‌ای و کاربردی را برای نمایش فهرست‌های پیشخوان وردپرس در صفحه‌ اصلی و برگه‌های سایت را داریم که با استفاده از آن می‌توانید کمک زیادی به کاربران و نویسندگان سایت خود کنید.

  معرفی 30 افزونه‌ ضروری وردپرس در سال 2021

افزونه Admin Menu in Frontend

افزونه Admin Menu in Frontend یکی از افزونه‌های کاربردی در زمینه نمایش فهرست‌های موجود در بخش پیشخوان وردپرس به کاربران وارد شده به سایت و براساس نوع نقش کاربری آنها است. این افزونه اگر چه بسیار ساده طراحی و توسعه یافته است اما کاربرد بسیار زیادی برای استفاده در سایت‌های مختلف دارد. همچنین این افزونه توانسته است امتیاز کامل 5 از 5 را در میان استفاده‌کنندگان به خود به اختصاص دهد.

admin menu in fronted-نمایش فهرست‌های پیشخوان وردپرس

نصب و راه‌اندازی افزونه

این افزونه تنظیمات خاصی را ندارد و برای استفاده از آن تنها کافی است از انتهای همین مقاله، اقدام به نصب افزونه در سایت وردپرسی خود نمایید. پس از نصب، با ورود به بخش پروفایل یا همان شناسنامه کاربر این قابلیت را در سایت خود فعال کنید.

admin menu-نمایش فهرست‌های پیشخوان وردپرس

همچنین اگر می‌خواهید این قابلیت برای کاربران شما نیز فعال شود، از طریق بخش کاربران و بخش تنظیمات مربوط به هر کاربر این گزینه را تیک بزنید تا فعال شود.

result - نمایش فهرست‌های پیشخوان وردپرس

نتیجه‌گیری

در برخی از سایت‌های وردپرسی کاربران سایت نیاز به استفاده از منوهای پیشخوان وردپرس دارند که دسترسی به پیشخوان برای هربار استفاده از آیتم‌های آن امری مشکل است. در این مقاله افزونه‌ای را خدمت شما کاربران وردپرسی معرفی کردیم که با استفاده از آن قادر به نمایش فهرست‌های پیشخوان وردپرس در صفحه اصلی سایت خود خواهید بود.

دانلود افزونه Admin Menu in Frontend

دانلود افزونه صفحه افزونه دانلود نسخه حرفه ای
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.