تبلیغات در گوگل بهترین روش بازاریابی در دنیای دیجیتال

تبلیغات در گوگل ادز تبلیغات در گوگل ادز

تبلیغات در گوگل ادز چیست ؟

تبلیغات گوگل ادز یا (Google AdWords) یکی از سرویس های تبلیغاتی بسیار عالی شرکت گوگل می باشد. این سیستم به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از ابزارهایی که خود گوگل در اختیارشان قرار می دهد به تبلیغ سایت خود با کمترین هزینه بپردازند. در این سرویس افرادی که می خواهند سایت خود را تبلیغ کنند باید به مشتریان خود هزینه ای مشخص را پرداخت نمایند. معروف‌ترین روش تبلیغات در گوگل ادوردز نیز تبلیغات در موتور جستجوگر گوگل می باشد. با این روش کلیدواژه های اصلی توسط خود تبلیغ دهنده مشخص می شود. بنابراین تبلیغات تنها برای افرادی که این کلمات خاص را سرچ کنند نشان داده خواهد شد. درنتیجه می توان گفت به روشی هدفمند مشتری های موردنظر را پیدا می کنید؛ در حالیکه در تبلیغات همگانی که مخاطبان شما از همه سنین و جوامع هستند، میزان بازدهی قطعاً کمتر از تبلیغات هدفمند است.در سال ۲۰۱۱ ۹۶٪ در آمد گوگل از تبلیغات بوده است. سرویس ادوردز به مشتریان این امکان را می‌دهدکه علاوه بر آن که سایت‌هایشان بر حسب رتبه‌ای که الگوریتم‌های گوگل به آن‌ها اختصاص داده است در نتایج جست‌جو نمایش داده می‌شود.

تبلیغات در گوگل ادز
تبلیغات در گوگل ادز

چگونه تبلیغات در گوگل کار می کند

تبلیغات در گوگل  ادز بعنوان یک حراج عمل می کند ، اما برخلاف یک حراج معمولی ، فقط پیشنهاد شما مهم نیست – حراج ، کیفیت و اهمیت تبلیغات کسب و کار تبلیغاتی شما را در نظر می گیرد.

حراج گوگل اوردز محور مفهوم کلمات کلیدی است. تبلیغ کنندگان کلمات کلیدی مربوط به مشاغل خود را شناسایی می کنند – و جستجوگرها احتمالاً هنگام تلاش برای یافتن چیزی از آنها استفاده می کنند و برای آنها پیشنهاداتی ارائه می دهند و می گویند هر بار که کاربر گوگل روی تبلیغ خود کلیک می کند مبلغی را برای پرداخت آن می پردازند. این جایی است که اصطلاح “تبلیغات پرداخت در عوض هر کلیک” از آنجا به وجود می آید.

حراج آگهی هر زمان که یک جستجوگر یک کلمه کلیدی را به گوگل وارد کند ، انجام می شود ، بدین معنی که هر جستجوی کلمات کلیدی که در آن مناقصه می کنید فرصتی برای نمایش تبلیغات شما به مشتریان جدید آینده است. و از آنجا که این چشم اندازها به طور فعال به دنبال آنچه می فروشید ، در لحظه مناسب نمایش خواهید داد. این همان چیزی است که باعث می شود تبلیغات در صفحه اول گوگل بسیار قدرتمند شوید و یکی از بهترین راه های رشد کسب و کار شما باشد.

از قیمت تبلیغات در گوگل با خبر شوید

هزینه تبلیغات در گوگل ادوردز نسبت به بازاریابی سنتی بسیار کمتر است و بازگشت سرمایه آن سریعتر است. در بازاریابی سنتی شما معمولا تراکت چاپ می کنید یا باید بنرهایی در سطح شهر بچسبانید و در تلویزیون تبلیغ نمایید که هر کدام هزینه های سنگین خود را دارند و واقعا هم مشخص نیست که کاربران هدف شما این تبلیغات را ببینند یا خیر.

متوسط هزینه تبیلغات گوگل برای هر کلیک (CPC) در گوگل ادز تا 2 دلار برای شبکه جستجوی گوگل و کمتر از 1 دلار برای شبکه نمایش گوگل است. معمولاً شرکت های کوچک تا متوسط 9000 تا 10،000 دلار در ماه در گوگل ادز هزینه می کنند که شامل هزینه های اضافی مانند نرم افزار نمی شود. ادوردز 20 با درج تبیلغات هدفمند و بهینه و بهینه سازی صفحه فرود و همچنین با کار بر روی کلمات هدف هزینه نهایی تبلیغات گوگل ادز را کاهش می دهد.در ادامه میتوانید پکیج های زمانی و کلیکی هزینه تبلیغات در گوگل مجوعه ادوردز 20 رو مشاهده و برسی کنید و پکیج مورد نظر را نتخاب و سفارش دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ادوردز 20 تماس بگیرید.

هزینه تبلیغات گوگل
هزینه تبلیغات گوگل

ساختار بهینه تبلیغات گوگل

اولین قدم در نظر گرفتن ساختار حساب شما است. اگرچه روش های بسیاری برای ساختن یک حساب ادوردز وجود دارد ، از جمله آینه کاری ساختار وب سایت شما یا طبقه بندی محصولات ، اما موثرترین و موفق ترین حساب ها در مورد سلسله مراتب سازمانی ، دارای همان کیفیت هستند. شکل زیر ساختار حساب بهینه گوگل ادز را نشان می دهد.حساب خود بالاترین سطح است. در هر حساب کارزارها هستند. برخی از تبلیغ کنندگان فقط در هر زمان مشخص یک کمپین واحد را اجرا می کنند ، در حالی که برخی دیگر همزمان چندین کارزار انجام می دهند. هر کمپین دارای گروه های تبلیغاتی مختلفی است که هر یک به نوبه خود شامل کلمات کلیدی منحصر به فرد ، متن تبلیغ و صفحات فرود همراه است.ساختار حساب ادز گوگل شما ممکن است دقیقاً این سلسله مراتب را منعکس نکند ، اما ساماندهی حساب کاربری شما به این روش به شما امکان می دهد تا از ابتدا چیزهایی را مرتباً منظم و منظم نگه دارید ، عواملی که می توانند تأثیر بسزایی در معیارهای PPC مانند امتیاز کیفیت داشته باشند.این راهنما را پر از بهترین روشها و نکات مربوط به شروع کار با ادوردز گوگل کنید.

برای به حداکثر رساندن تأثیر کمپین های تبلیغاتی گوگل خود ، باید بدانید چه اقداماتی انجام می شود و از کجا می توان پیشرفت هایی را انجام داد ادوردز 20 آگهی شما رو کاملا بهینه سازی میکند و در کشورهایی که مد نظر هست آگهی شما فعال میشود ، مدیریت نرخ کلیک و به حد اکثر رساندن ورودی ادز گوگل و همچنین گزارش کامل از نمایش و ورودی های اگهی شما از جمله خدمات ما میباشد.

نکات آموزشی در خصوص نرخ بازگشت سرمایه

به هر دلیلی که از سیستم تبلیغات گوگل استفاده می کنید، اندازه گیری نرخ بازگشت سرمایه یا ROI مهم است. ROI به شما کمک می کند تا بدانید پولی را که صرف سیستم تبلیغات گوگل می کنید، آیا با اهداف تبلیغاتی شما همخوانی دارد؟

بیایید در مورد ROI صحبت کنیم. ROI نسبت سود خالص به هزینه های شماست. این یکی از مهمترین اندازه گیری ها برای شماست، چون تاثیر واقعی تلاش شما بر شغلتان را نشان می دهد.اگر ROI  مثبت مشاهده می کنید، می توانید به تبلیغات خود ادامه دهید. اگر یک ROI منفی می بینید، وقت آن است که اشکال را شناسایی کرده و آن را برطرف کنید.روش های مختلفی برای محاسبه ROI وجود دارد، اما معمولترین آنها این است که درآمد را منهای هزینه کالاهای فروخته شده تقسیم بر هزینه کالاهای فروخته شده کنیم. برای مثال: فرض کنید که ما برای یک شب اقامت مشتری در هتل سیصد دلار از مشتری طلب می کنیم. هتل و هزینه تأمین آن هتل دویست دلار است. بنابراین ROI ما سیصد دلار منهای دویست دلار تقسیم بر دویست است.

و این برای ما ۵۰ درصد ROI بدست می آورد. این بدان معناست که بابت هر دلار که می پردازید، یک و نیم دلار برمی گردد.

سخن پایانی

تبلیغات گوگل ادز بهترین و جامعترین روش بازاریابی آنلاین و دیجیتال در حال حاضر که به صورت کاملا هدفمند و برنامه ریزی شده می توان حد اکثر جذب مشتری را داشت  و با هزینه اندک.

مزایای تبلیغات در گوگل نسبت به سایر روشهادر تبلیغ گوگل تعداد افرادی که میتوانند سایت شما را ببیند نامحدود است به طور مثال شما اگر از سرویس گوگل ادوردز استفاده کنید همه افرادی که کلمه کلیدی مورد نظر شما را جستجو کنند سایت شما را نیز خواهند دید.

خدمات تبلیغات در صفحه اول گوگل ادوردز ، سئو و بهینه سازی ، محتوا سازی ،پشتیبانی وب سایت و دیتا اینتری ،پنل پیامک ، تبلیغات در پلی استور ،تبلیغات در شبکه های اجتماعی ، خدمات سرور ، هاستینگ و دامنه از جمله خدمات مجموعه ادوردز 20 به مشتریان محترم می باشد. برا کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. 02166979039

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.