۸ روش جدید برای جذب فالوور اینستاگرام

ما در این مقاله سعی داریم ۸ روش جدید برای جذب فالوور اینستاگرام را به شما آموزش دهیم، این ۸ روش جزو جدیدترین و به‌روز ترین و کارآمدترین روش‌های جذب فالوور اینستاگرام در حال حاضر می‌باشند.شما با خواندن این مقاله و پیاده‌سازی این ۸ روش می‌توانید جذب فالوور پیج اینستاگرام خود را به‌سرعت افزایش دهید. در ادامه این مقاله همراهمان باشید تا ۸ روش جدید برای جذب فالوور اینستاگرام را به شما به‌صورت گام‌به‌گام و به‌صورت توضیحات کامل توضیح دهیم.

۱-خرید فالوور اینستاگرام

بله درست است، خرید فالوور یا خرید فالوور اینستاگرام می‌تواند راه‌حل موضوع امروز اینستاگرام باشد. در سرتاسر جهان می‌بینیم که تمام پیج های بزرگ یا کوچک از روش افزایش فالوور که از طریق خرید فالوور اینستاگرام و خرید فالوور انجام می‌شود روی آوردند،حتی به‌جایی رسیده است که برخی از سلبریتی های چه ایرانی و چه خارجی به سمت خرید فالوور اینستاگرام و خرید فالوور سوق داده شده‌اند و همون‌طور که می‌بینید هرکدام از این سلبریتی ها و افراد معروف دارای پیج های میلیونی هستند و معمولاً نیز از خرید فالوور برای افزایش فالوور های پیج اینستاگرامی خود استفاده می‌کنند.

ولی اما شما هر موقع به سمت خرید فالوور اینستاگرام می‌خواهید بروید باید چند مورد را حتماً توجه داشته باشید تا هم در هزینه‌های شما صرفه‌جویی شود هم در عمر خرید فالوور مشکلی پیش نیاید و هم و هم برای پیج اینستاگرام شما. توجه کنید شما باید حتماً از سایت‌های معتبر خرید فالوور خود را انجام دهید، سایت‌هایی مثل (سایت پارس فالوور و دیجی فالوور و ایران فالوور) خرید فالوور خود را انجام دهید، چون‌که این سایت‌ها جزء سایت‌های برتر در زمینه خرید فالوور و خرید فالوور اینستاگرام در ایران هستند و شما می‌توانید با مراجعه به این سایت‌ها به‌راحتی خرید اینستاگرام خود را انجام دهید و هیچ مشکلی برای شما پیش نمی‌آید.

۲-ساخت پیج حرفه ای

تا شما پیج خوبی نداشته باشید هرگز نمی‌توانید جذب فالوور خوبی نیز داشته باشید، وقتی شما می‌خواهید در اینستاگرام کسب‌وکار خود را شروع کنید باید حتماً یک پیج حرفه‌ای داشته باشید و آن را تبدیل به یک فروشگاه کنید وآن را ببینید و هرچه که می‌توانید آن را حرفه‌ای‌تر نشان دهید.

یکی از موضوعات مهم تولید محتوا است که در پاراگراف بعدی به آن خواهیم نگریست و یکی دیگر از مهم‌ترین شاخصه‌ها از لحاظ گرافیک پیچ شماست، شما باید حتماً عکس پروفایل خوبی داشته باشید که نشانگر نوع فعالیت شما در آن پیج باشد و حتماً بیوی خوبی باید نوشته‌ باشید که کاربر وقتی وارد پیج شما می‌شود در کوتاه ترین زمان فعالیت و نوع فعالیت شما را درک کند شما باید نام برند کسب‌وکار خود دقت زیادی کنید چون‌که نام برند شما باید در ذهن مخاطب شما گنجانده شود شما باید حتماً به‌صورت مستمر فعالیت کنید تا بیشترین تأثیر را ببینید.

وقتی شما این موارد کوچک را که در بالا به شما به‌صورت نکته بیان کرده‌ایم را رعایت کنید می‌توانید یک پیج حرفه‌ای و خوب داشته باشید.

۳-تبادل در استوری با پیج های دیگر

یکی از کارهایی که می‌توانید انجام دهید و بازدهی بسیار بالایی نیز دارد و کاملاً نیز رایگان است تبادل کردن با پیج های دیگر در استوری است. تبادل کردند قطعاً قانون و قواعد خود را دارد و اگر شما این موارد را که در پایین و بهتر است بگوییم در ادامه این مقاله به شما می‌گوییم رعایت کنید می‌توانید یک تبادل موفق با پیج های دیگر داشته باشید و روند جذب فالوور پیج خود را به‌سرعت افزایش دهید. توجه داشته باشید شما وقتی با پیج دیگری تبادل می‌کنید فالوور های فعال و خوبی وارد پیج شما می‌شوند که هم می‌توانند به‌صورت بازدیدکننده باشند و هم حتی می‌توانند به مشتری‌های ثابت شما تبدیل شوند و شما دراصل هیچ هزینه‌ای دراین‌باره نکرده‌اید و با کمی تلاش و وقت گذاشتن می‌توانید و پیچ های مختلف تعامل و تبادل کنید.

همون‌طور که به شما گفتیم پ تبادل کردن دارای قانون و قواعد خود می‌باشد و شما نمی‌توانیم بی‌گدار به آب بزنید، شما باید اول یک پیج اینستاگرامی که بهتر است مرتبط با پیج شما باشد پیدا کنید که فالوور های فعال داشته باشد و از این موضوع مطمئن باشید یا حداقل بیشتر فالوور های آن پیج فعال باشد بعد از پیدا کردن این پیج شما باید تعداد فالوور های آن را مدنظر قرار دهید،معمولاً بهترین حالت این است که تعداد فالوور های شما با آن پیجی که می‌خواهید تبادل کنید مساوی باشد و یا یک مقدار کم‌تر یا یک مقدار بیشتر باشد و شما می‌توانید به آن فرد یا آن پیج پیام دهید و درخواست تبادل در استوری کنید.

دلیل این‌که ما می‌گوییم تبادل کردن در استوری بهتر است این است که مخاطب شما آزار کمتری می‌بیند و چون در پست‌ها محل پست‌های اصلی شما است بهتر است این‌که در استوری ها تبادل کنید. معمولاً استوری ها و تبادل کردن در استوری به‌صورت بیست و چهار ساعت است و بعد از پاک شدن به‌صورت اتومات استوری آن تبادل تمام می‌شود و شما می‌توانید در موقع ها یا زمان‌های دیگر نیز حتی با همان پیج درخواست تبادل دهید و دوباره تبادل کنید. یکی از بهترین راه‌های جذب فالوور که امروز خیلی‌ها از آن استفاده می‌کنند همین تبادل کردن است که شما نیز بهتر است تبادل با پیج های مختلف را شروع کنید و ادامه دهید.

تبادل

۴-تولید محتوای مستمر و حرفه ای

شما اگر بیشترین تبادل را انجام دهید و بیشترین تبلیغات را نیز انجام دهید ولی محتوای خوبی نداشته باشید دراصل انگار هیچ کاری نکرده‌اید. تولید محتوا رمز پیروزی شما در اینستاگرام است، شما باید حتماً تولید محتوای مستمر در اینستاگرام را از مهم‌ترین کارهای خود در اینستاگرام بدانید، شما اگر حتی پیج فروشگاهی نیز دارید باید تولید محتوای رایگان به کاربران خود ارائه دهید چون‌که اگر یک فالوور از پیج شما خریدی انجام دهد دیگر دلیلی وجود ندارد که در پیج شما بماند و شما را آنفالو می‌کند برای این‌که آن مشتری را نگه دارید باید تولید محتوا کنید.

شما باید حتماً تولید محتوا به‌صورت مستمر کنید و تولید محتوای رایگان به فالوور های خود ارائه دهید تا بتوانید فالوور های خود را نگه دارید و مجدداً آن فالوور ها از شما خرید کنند. یکی از دیگر مسائلی که تولید محتوای مستمر می‌تواند بسیار برای شما خوب باشد جذب فالوور از طریق آن محتواها است چون‌که اگر شما محتوایی تولید کنید که به درد کاربر می‌خورد و مشکلات کاربران شما را حل کند یا برای آن‌ها جذابیتی داشته باشد وارد اکسپلور اینستاگرام شده و باعث جذب فالوور اینستاگرام از طریق اکسپلور می‌شود که در پاراگراف‌های بعدی به اکسپلور اینستاگرام بیشتر خواهیم پرداخت.

۵-ورود به اکسپلور اینستاگرام

اگر شما سعی دارید که پست هایی که تولید می‌کنید را وارد اکسپلور اینستاگرام کنید باید بگویم که وارد یک جنگ بزرگ شدید، همه کسانی که تولید محتوا را به‌صورت مستمر انجام می‌دهند در پیج اینستاگرام خود یا حتی به‌صورت تولید محتوا مستمر انجام نمی‌دهند سعی دارند که محتوایی که تولید کرده‌اند را به اکسپلور اینستاگرام ارسال کنند.

باید به شما بگویم که هم می‌شود گفت این کار آسان است و هم می‌شه شود گفت این کار سخت است دلیل این جواب هم این است که شما اگر بتوانید متوجه شوید که کاربران شما در زمینه کاری شما که همان موضوع اصلی پیج شماست چه مشکلاتی و چه سؤالات مهمی دارند و اگر شما بتوانید این مشکلات و سوالات را در قالب پست و در قالب استوری اینستاگرام جواب دهید و قطعاً تعامل پیج شما بالا می‌رود و درنتیجه کاربران شما با آن استوری ها و با آن پست‌ها تعامل بهتری برقرار می‌کنند و آن را لایک می‌کنند و آن را به اشتراک می‌گذارند و برای شما زیر آن پست کامنت می‌گذارند و همین موارد باعث می‌شود که پست شما از سمت اینستاگرام وارد اکسپلور شود، چون که اینستاگرام تشخیص می‌دهد که این یک پست خوب است و می‌تواند به فالوور ها و کاربران دیگر اینستاگرام کمک کند.

۶-راهکار های افزایش تعامل اینستاگرام

راه روش‌های بسیار زیادی برای افزایش تعامل اینستاگرام گفته‌شده است که برخی از آن‌ها به‌صورت واضح و برخی از آن‌ها به‌صورت پیچیده بیان‌شده ولی در ادامه می‌خواهیم از این پاراگراف به شما کاملاً راهکارهای افزایش تعامل اینستاگرام را به‌صورت شفاف توضیح دهیم و شما بتوانید به‌راحتی تعامل پیج اینستاگرامی خود را افزایش دهید.در ابتدا می‌خواهم توضیح دهم که اصلاً چرا باید تعامل پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید، در پاراگراف بالا اگر توجه کرده باشید درمورد ورود و ارسال پست‌های اینستاگرام به اکسپلور اینستاگرام صحبت کردیم که درباره تعامل نیز اشاره شد، افزایش تعامل پیج شما باعث می‌شود که یک نگاه بهتری از سمت اینستاگرام به پیج شما بشود و بازدیدها و افزایش فالوور خوبی از سمت اینستاگرام جذب کنید،پس تا این‌جا فهمیدیم که افزایش تعامل چه خوبی‌هایی دارد و در ادامه می‌خواهیم راهکارهای کوتاه و ساده‌ای ولی کاربردی درباره افزایش تعامل اینستاگرام به شما بگویم.

یکی از راه‌هایی که شما می‌توانید بسیار ساده تعامل پست خود را افزایش دهید درخواست از فالوور های خود در کپشن همان پست از آن‌ها می‌توانید درخواست کنید که لایک کنند آن پست را و براش کامنت بگذارند یا برای دوستان خود به اشتراک بگذارند و یکی از راه‌های دیگر این است که طرح سوال کنید مثلاً در کپشن یا در پست‌های اسلایدی مخصوصاً می‌توانید یک اسلاید را به‌همین موضوع اختصاص دهید و از کاربران و فالوور های خود درخواست کنید که آن سوالی که مثلاً برای شما پیش‌آمده سوالی که شما ایجاد کردید را در کامنت‌ها جواب دهند یا اگر پستی منتشر کردید در استوری خود نیز میتوانید منتشر کنید و از کاربران خود بخواهید که آن پست را ببینند و آن را لایک کنند و برایش کامنت بگذارند و برای دوستان خود به اشتراک بگذارند. شما با همین راهکارهای ساده می‌توانید به‌راحتی تعامل پست اینستاگرام خود را افزایش دهید.

تعاملات

۷-تولید محتوا ترند

یکی از راهکارهای دقیق و خوب که می‌تواند در جذب فالوور اینستاگرام به شما بسیار کمک کند تولید محتوای ترند است. منظور از تولید محتوای ترند شده یا همان تولید محتوای بلد شده یا حتی به گویش برخی از افراد محتوای داغ می‌تواند بسیار برای شما جذب فالوور خوبی داشته باشد.

مثلاً فکر کنید شما در بازه‌ای از زمان یک خبر بسیار مهم بین افراد پخش شده اگر شما بتوانید یک پستی درباره حوزه کاری خود تولید کنید که بتوانید به آن موضوع ترند شده و داغ مرتبط کنید می‌تواند به‌راحتی وارد اکسپلور شود و جذب فالوور بسیار زیادی برای شما داشته باشد و یکی از ترفندهایی که امروزه خیلی از افراد از آن استفاده می‌کنند همین تولید محتوای ترند شده است.

۸-فالو کردن پیج های مرتبط

فالو کردن پیج های مرتبط شاید در دید اول نتواند جذب فالوور برای ما داشته باشد ولی ما باید حتماً پیج های مرتبط به پیج خود را که در اصل رقباء اصلی ما هستن را فالو کنیم و از تولید محتواها و کارهایی که می‌کنند اگر می‌بینید جواب خوبی گرفته‌اند می‌توانید الگوبرداری کنید، توجه کنید که منظور ما کپی‌برداری نیست چون‌که کپی‌برداری جواب خوبی نمی‌دهد و شما باید حتماً الگوبرداری کنید و بهتر از آن پیچ تولید محتوا داشته باشید تا بتوانید جذب خوبی از طریق این موضوع برای پیج خود ایجاد کنید.

یکی دیگر از راهکارهایی که می‌توانید با فالو کردن پیج های مرتبط با پیج اینستاگرامی خود جذب فالوور کنید این است که به‌محض این‌که آن پیچ مرتبطی که فالو کرده‌اید پستی گذاشته است اولین نفری باشید که در زیر آن پست کامنت می‌گذارد و توجه کنید که نباید کامنت شما تبلیغاتی باشد چون‌که آن پیج کامنت شما رو حذف می کند و امکان دارد بلاک نیز کند.

بهتر است این‌که یک کامنت درباره‌ی همان پست برایش بگذارید و از اسپم کردن کامنت جداً خودداری کنید و در گذاشتن کامنت‌های زیاد و پشت‌سرهم زیر همان پست جداً خودداری کنید که معمولاً این بازدهی خوبی برای شما به‌همراه نخواهد داشت.

فالوی هدف

ما به پایان این مقاله از ۸ روش جدید برای جذب فالوور اینستاگرام رسیدیم که شما می‌توانید با مطالعه کردن این ۸ روش و اجرای این ۸ روش در اینستاگرام خود به‌راحتی جذب فالوور خود را افزایش دهید توجه داشته باشید که این روش‌ها جزو بهترین روش‌ها و جدیدترین روش‌ها برای جذب فالوور اینستاگرام هستند که شما با اجرای آن‌ها می‌توانید در زمان بسیار کوتاهی به جذب فالوور بسیار زیادی از در اینستاگرام دست پیدا کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.