استفاده از آیکون Font Awesome در وردپرس با Awesome Fontawesome Collection

سلام و عرض ادب خدمت شما همراهان محترم؛
دوستان عزیز حتما با آیکون Font Awesome در وردپرس آشنایی دارید. می دانید که با استفاده از Font Awesome در وردپرس می توانید در بخش های مختلف وبسایت خود، آیکون های مختلفی را قرار دهید. با درج این آیکون ها در وبسایت خود می توانید زیبایی را به قسمت های مختلف سایت بدهید! برای استفاده از این آیکون ها لازم است به وبسایت fontawesome بروید و کد آیکون های مورد نظرتان را کپی کنید و در وبسایت تان قرار دهید.
حال در این آموزش برای شما افزونه ای را معرفی می کنیم که لازم نباشد به سایت fontawesome بروید! از این پس به راحتی از آیکون های Font Awesome وردپرس استفاده کنید. همچنین در مطالب قبلی همیار وردپرس، Better Font Awesome را برای استفاده از آیکون های Font Awesome در وبسایت معرفی کردیم.

Font Awesome در وردپرس با افزونه Awesome Fontawesome Collection

استفاده از آیکون Font Awesome در وردپرس- Font Awesome در وردپرس

افزونه Awesome Fontawesome Collection به منظور استفاده از آیکون های Font Awesome در وردپرس به ثبت رسیده است. این افزونه تا به امروز بیش از  400 نصب فعال توسط کاربران وردپرسی داشته است.

نصب و تنظیمات افزونه

با دریافت فایل افزونه، می توانید آن را در پنل وبسایت خود نصب نمایید. سپس با فعالسازی افزونه، گزینه تنظیمات آیکون های Font Awesome در وردپرس به پیشخوان اضافه می شود.

  راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی: استفاده از کدهای کوتاه در ووکامرس

منوی آیکون ها - Font Awesome در وردپرس

با کلیک بر روی Font Awesome Icons، به صفحه تنظیمات افزونه وارد می شوید. در این صفحه فقط باید استفاده از آیکون های Font Awesome در وردپرس در وبسایت فعال نمایید.

settings - Font Awesome در وردپرس
Enable Plugin: برای استفاده از آیکون های Font Awesome در وردپرس، این گزینه را فعال نمایید.سپس تنظیمات را ذخیره نمایید.

حال به بخش نوشته، برگه ها و… وبسایت خود بروید و بر روی ایجاد نوشته جدید کلیک کنید. در بخش ویرایشگر نوشته می توانید، دکمه Font Awesome Icon را که با نصب افزونه اضافه شده است را مشاهده کنید. از این پس می توانید به راحتی از آیکون های Font Awesome در وردپرس خود استفاده کنید.

تست - Font Awesome در وردپرس

همچنین شما می توانید با استفاده از کلاس های css اندازه، رنگ و… آیکون Font Awesome در وردپرس را تغییر دهید.

مشاهده تنظیمات افزونه

شورت کد افزونه - Font Awesome در وردپرس

توجه!! با استفاده از ابزارک افزونه، می توانید از این آیکون ها در بخش های مختلف سایت تان استفاده کنید. برای این منظور به بخش ابزارک های پنل وبسایت تان بروید. سپس ابزارک این افزونه را انتخاب نمایید و در محل موردنظر درج کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما دوستان!

دانلود افزونه Awesome Fontawesome Collection

دانلودصفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.