5 نکته مهم در طراحی بنر تبلیغاتی | بنرساز

طراحی بنر تبلیغاتی یکی از اصلی ترین بخش های تبلیغات می باشد. اگر شما هم برای تبلیغات کسب و کار خود اقدام به ثبت کمپین یا رزرو تبلیغات کرده اید، حتما باید اطلاعات خوبی در زمینه انواع بنر و تاثیر گذاری آن در تبلیغات داشته باشید.
تیم طراحی بنرساز، با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی و تبلیغات، آماده ارائه خدمات طراحی به همه کسب و کارها می باشد. البته قبل از ثبت سفارش باید با اصول تبلیغات آشنا شوید که پیشنهاد میکنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید!

برای مشاوره رایگان می توانید با شماره 09214573876 تماس حاصل فرمائید.

تاثیر طراحی بنر در تبلیغات

اگر شما یک تبلیغات گسترده میلیونی رزرو کرده، ولی بنر مناسب برای تبلیغات نداشته باشید. کاملا طبیعی است که بازدهی تبلیغات شما چند برابر کمتر خواهد بود. یک بنر تبلیغاتی حرفه ای می تواند بازدهی تبلیغات شما را چند برابر افزایش دهد!
حالا شاید برای شما این سوال پیش بیاید که بنر حرفه ای چیست و چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ ایا از کجا و از کدام شرکت می توانیم خدمات حرفه ای طراحی بنر سفارش دهیم؟

ویژگی های یک بنر حرفه ای

یک بنر تبلیغاتی حرفه ای ابتدا باید کم حجم باشد، از رنگ های جذاب در طراحی آن استفاده شده باشد( ترجیها رنگ سازمانی شما ) ، از کلمات و واژه های جذاب استفاده شود و از دکمه های کال تو اکشن در جای مناسب استفاده شده باشد. به طور کلی می توانیم بنر تبلیغاتی حرفه ای را به این صورت تعریف کنیم:

 • حجم کم
 • رنگبندی جذاب
 • استفاده از المان های خاص
 • استفاده از دکمه های کال تو اکشن
 • رعایت اصول روز طراحی

انواع بنرهای تبلیغاتی

در این بخش ما را انواع بنرهای تبلیغاتی و استفاده مناسب هر کدام در هر زمینه را به طور کامل توضیح خواهیم داد. انواع بنرهای تبلیغاتی عبارت اند از:
– بنر تبلیغاتی ثابت
– بنر تبلیغاتی متحرک

بنر تبلیغاتی ثابت JPG

این نوع بنرهای تبلیغاتی بیشتر در تلگرام و اینستاگرام در سایز های مربع 1080px – 1080px و سایز استوری برای اینستاگرام 1080px – 1920px استفاده می شود. این نوع بنرها به صورت ثابت می باشد و بازدهی کمتری نسبت به تبلیغات ویدئویی دارد. ( پیشنهاد ما این است برای تلگرام و اینستاگرام از تیزرها و بنرهای تبلیغاتی ویدئویی استفاده کنید ).
یکی از خدمات پر مخاطب بنرساز، طراحی بنر تلگرام می باشد که می توانید از آن استفاده کنید.

بنر تبلیغاتی متحرک Gif

بنرهای تبلیغاتی متحرک گیف در سایزبندی مختلف برای تبلیغات در محیط وب سایت ها مورد استفاده وب مستران قرار می گیرد. این نوع بنرها به دلیل تحرک و استفاده از صفحات مختلف، آمار کلیکی بیشتری نسبت به بنرهای ثابت دارند.
برخی سایزهای استاندارد آن عبارت اند از:
468*60
120*240
125*125
300*250

البته طراحی بنر گیف، شامل اصول و قوائد بسیار پیچیده ای است که پیشنهاد میکنیم برای سفارش طراحی آن، حتما با یک تیم حرفه ای همکاری کنید.

طراحی بنر ساده بازدهی بیشتری دارد!

حتما باید طراحی بنر به صورت باشد که در عین سادگی، زیبایی و جلب توجه را داشته باشد. از استفاده از بنرهای تبلیغاتی شلوغ و پر از افکت با پشت زمینه های شلوغ به شدت پرهیز کنید.
بهترین نوع بنرهای تبلیغاتی بنرهایی هستند که کاملا ساده، مطلب خوانا و با رنگ سازمانی اقدام به معرفی شرکت کند. به این نوع از سبک طراحی سبک فلت نیز می گویند. بسیاری از شرکت های بزرگ مانند دیجی کالا، علی بالا، سفر مارکت و… از این نوع سبک طراحی در تبلیغات بنری خود استفاده می کنند.

نحوه استفاده لوگو شرکت در بنر

در بنرهای تبلیغاتی باید جای مناسبی برای لوگو در نظر گرفت، یکی از اهداف اصلی تبلیغات، جدا از بحث فروش برند سازی می باشد. همه کسب . کارها دوست دارند لوگو آن ها شناخته شده باشد و بیشتر در دید عموم قرار بگیرد.

پس در طراحی بنرهای ثابت و متحرک (Gif) ، سعی کنید در یک بخش بنر، لوگو به صورت ثابت نمایش داده شود. و نکته بسیار مهم این است که از رنگبندی لوگو خود که همان رنگ سازمانی شما است در طراحی المان های دیگر استفاده کنید تا لوگو بیشتر نمایان شود.

خیال راحت با همکاری دائمی با یک تیم طراحی حرفه ای

در آخر پیشنهاد می کنیم با یک تیم طراحی حرفه ای به صورت دائمی کار کنید تا هم طرح های یک نواخت و جذابی داشته باشید، هم کارهای تبلیغاتی شما به صورت منظم طراحی و اجرا شود. طبیعتا هر طراح سبک و سلیقه متفاوتی دارد و این اصلا خوب نیست شما هر بنر تبلیغاتی را به یک طراح یا شرکت طراحی سفارش دهید.

تیم طراحی بنرساز www.Bannersaaz.ir ، با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی و تبلیغات، آماده همکاری با همه شرکت ها و کسب و کارها می باشد. خدمات بنرساز عبارت اند از:

 1. طراحی انواع بنرهای تبلیغاتی
 2. طراحی لوگو
 3. طراحی ست اداری
 4. تولید محتوا اینستاگرام
 5. و…

امیدواریم پس از مطالعه این مقاله، وقت بیشتری برای بخش بنر در تبلیغات های خود بگذارید و تبلیغات هدفمند داشته باشد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. 4 سال عضو همیار وردپرس

  ممنون از مقاله بی نظیرتون

مطالب زیر را حتما بخوانید