بهترین ابزارهای سئو سایت وردپرسی

بهترین ابزارهای سئو سایت وردپرسی

با معرفی نکاتی بسیار مهم درباره سئو سایت وردپرسی با شما همراه هستیم. اجرای تکنیک‌های سئو برای سایت‌های وردپرسی می‌تواند شرایط بسیار ایدئالی را برای کسب و کارهای اینترنتی به دنبال داشته باشد. به دلیل وجود افزونه‌های همیار برای وردپرس و از این گذشته سئو تکنیکالی خوبی که این سایت‌ها در اینترنت دارند، با اضافه شدن یک استراتژی قدرتمند می‌تواند شرایط را کاملاً ایدئال نمود. لازمه چنین فرآیندی البته استفاده از خدمات با کیفیت بالا و دسترسی به سئوکار حرفه‌ای است که تجربه بالایی در زمینه کار با سایت‌های وردپرسی داشته باشید. با شما همراه هستیم تا نکات لازم برای چنین خدماتی را با شما در میان گذاشته و البته خدمات یکی از بهترین و باتجربه‌ترین سئوکاران سایت وردپرسی یعنی آقای بنیامین ابراهیمی را نیز به آدرس اینترنتی https://benyaminebrahimi.com به شما معرفی کنیم.

در حال حاضر وردپرس تبدیل به یکی از اولویت‌های اصلی و مهم کاربران شده است و به دلیل سرعت بالا در فرایند طراحی و البته بهینه سازی شده برای سئو در اینترنت، استفاده از این قبیل سایت‌ها به شدت افزایش یافته است؛ اما لازم است تا با به کارگیری تکنیک‌هایی خاص و متناسب با این سایت‌ها، روند سئو آنها را با قدرت زیادی ادامه داد. این مهم می‌تواند نتایج بسیار شگفت انگیزی برای بسیاری از سایت‌های اینترنت و کسب و کارها به دنبال داشته باشد. اگر شما هم از سایت‌های وردپرسی برای رونق کسب و کار خود استفاده می‌کنید لازم است تا نکات بسیار مهم این مقاله را مدنظر قرار داده و قدرت خود را در اینترنت بالاتر ببرید.

اهمیت سئو سایت وردپرسی چیست؟

با توجه به اینکه در حال حاضر استفاده از سایت‌های وردپرسی به شدت افزایش پیدا کرده و شرکت‌ها و کمپانی‌های بسیار بزرگی در سرتاسر جهان از این نوع سیستم مدیریت محتوا برای معرفی خود در اینترنت استفاده می‌نمایند، د ابداع تکنیک‌های بسیار خاصی نیز برای سئو سایت وردپرسی هستیم که استفاده از آنها می‌تواند روند بسیار ایدئال را برای افزایش ترافیک در گوگل برای کاربران به دنبال داشته باشد. شرکت‌های بزرگی مانند کمپانی خودروسازی بنز یا سایت بزرگ فروشگاهی دیجی کالا در ایران از این سیستم مدیریت محتوا برای معرفی هر چه بیشتر خود در بخش بلاگ استفاده می‌نمایند.

 قدرت بالای سایت‌های وردپرسی باعث شده تا حتی کمپانی‌های بزرگ نیز به دنبال استفاده از مزیت‌های چنین سایت‌هایی بروند. البته با توجه به افزایش تعداد کارفرمایان سایت‌های وردپرسی، لازم است تا کاربران از تکنیک‌های بسیار خاصی برای ارتقای رتبه این دسته از سایت‌ها در گوگل استفاده نمایند.

استفاده از پلاگین‌های مختلف و در کنار آن به کار گرفتن افزونه‌های جذابی که برای سئو سایت وردپرسی توسعه پیدا کرده‌اند، می‌تواند  هر کسب و کاری را تبدیل به یکی از قدرتمندترین سایت‌ها در اینترنت نماید. وجود این پلاگین‌ها و افزونه‌ها زمانی می‌تواند تبدیل به یک مزیت بزرگ برای سایت‌های وردپرسی شود که یک فرد باتجربه برای بکارگیری آنها در خدمت هر کسب و کاری باشد.

تفاوت سئو سایت وردپرسی با CMS های دیگر چیست؟

ممکن است درباره تفاوت‌های سئو سایت وردپرسی با سئو سایر سیستم‌های مدیریت محتوا نکاتی را در مقالات مختلف در اینترنت مطالعه کرده باشید؛ اما چون که مسلم است فرایند سئو و تکنیک‌های بکار گرفته در آن به هیچ وجه هیچ ارتباطی به سیستم مدیریت محتوای یک سایت نداشته و این تکنیک‌ها باید بر اساس الگوریتم‌های گوگل و نیازهای کاربران مورد استفاده قرار گیرند. از این رو در شرایط اولیه هیچ تفاوتی میان  سئو سایت وردپرسی با سئو سایت‌های با سایر سیستم‌های مدیریت محتوایی وجود ندارد؛ اما شرایط کار و نحوه پیاده سازی تکنیک‌های مختلف سوم ممکن است در این سایت‌ها با هم تفاوت‌هایی داشته باشند.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز است که کدهای آن در اختیار تمام کاربران جهانی قرار دارد. همین امر باعث شده تا بسیاری از کد نویسان فعال در این عرصه به دنبال توسعه افزونه‌ها و پلاگین‌های بسیار مختلفی برای سایت‌های وردپرسی باشند که استفاده از آنها باعث می‌شود تا مزیت‌های زیادی به این سیستم مدیریت محتوا اضافه شود. از ساده‌تر شدن فرآیند کار در حین اجرا گرفته تا اجرای راحت‌تر و بهینه‌تر تکنیک‌های سئو را می‌توان ازجمله مزیت‌های این موضوع دانست.

با اضافه شدن افزونه‌های جذاب و قدرتمندی به سایت‌های وردپرسی می‌توان فرآیند سئو سایت وردپرسی را با قدرت بسیار زیاد و همچنین کیفیت بسیار عالی اجرا نمود.  در این بین داشتن اطلاعات لازم و شناخت افزونه‌های قدرتمند برای سئو سایت وردپرسی اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت.

تفاوت سئو سایت وردپرسی با CMS های دیگر چیست؟

بهترین پلاگین‌ها برای سئو سایت وردپرسی

اشاره کردیم که استفاده از افزونه‌ها و پلاگین‌های مختلف باعث ایجاد مزیت‌های بسیار زیادی برای سایت‌های وردپرسی می‌شود که یکی از این مزیت‌ها امکان ارتقاء شرایط کیفی سئو این سایت‌ها است. در واقع سئو سایت وردپرسی با استفاده از این افزونه‌ها و پلاگین‌ها دقیقاً متناسب با الگوریتم‌های گوگل پیاده سازی خواهد شد؛ زیرا این دسته از افزونه‌ها مطابق با همین الگوریتم‌ها توسعه پیدا کرده و چالش‌های بسیار زیادی را از کارفرمایان سایت‌های وردپرسی برطرف می‌نمایند. در ادامه برخی از رایج‌ترین و مهمترین پلاگین‌ها و افزونه‌های مربوط به سئو سایت وردپرسی را با هم مرور می‌کنیم.

 1. wp Rocket: این پلاگین با امکان پاک کردن کش سایت‌های وردپرسی باعث می‌شود تا سرعت لود این سایت‌ها به مراتب افزایش پیدا کرده و هیچ تأخیری در نمایش آنها وجود نداشته باشد.
 2. yoast seo: یکی از بهترین افزونه‌های مورد استفاده برای سئو سایت وردپرسی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. این افزونه نحوه پیاده سازی تکنیک‌های سئو را برای محتوای سایت بهینه‌تر و راحت‌تر می‌نماید و با استفاده از آن می‌توان کیفیت سئو محتوای سایت را افزایش داد.
 3. rankmath: افزونه رقیب برای پلاگین سوت محسوب می‌شود که به تازگی خود را به عنوان یکی از افزونه‌های جذاب و پرطرفدار برای سئو سایت وردپرسی معرفی کرده است. مزیت‌هایی مانند امکان اضافه کردن FAQ به انتهای مقالات را در این افزونه جدید می‌توانید در اختیار داشته باشید.
 4. wp schema pro: افزونه‌ای برای اضافه کردن اسکیما یا همان سیستم امتیاز دهی ستاره‌دار به انتهای مقالات و همچنین اضافه کردن موارد کاربردی مانند تاریخ انتشار و … به محتوای سایت‌های وردپرسی است.
 5. wp smush: پلاگینی که تصاویر سایت رو با افت حداقلی کیفیت بهینه سازی کرده و باعث سبک‌تر شدن کلیت سایت می‌شود. با استفاده از این افزونه می‌توان سرعت لود سایت را به مراتب افزایش داد و باعث ایجاد تجربه کاربری بهتر برای آن شد.
 6. automatic webp: پلاگین جدیدی که بجای فشرده سازی تصاویر موجود در سایت، فرمت آنها را به webp تغییر می‌دهد تا بدون افت کیفیت شاهد کاهش حجم قابل توجه آنها باشید. این افزونه نیز می‌تواند یک افزونه کاربری برای افزایش سرعت سایت و بهینه سازی سئو برای آن باشد.
 7. interlinks manager: یکی از مهمترین نکات و تکنیک‌های مربوط به سئو سایت استفاده از سیستم لینک گذاری داخلی عالی است. با استفاده از افزونه ‌اینترلینک منیجر می‌توانید به صورت اتوماتیک و برحسب نیاز برای لینک گذاری داخلی سایت خود اقدام کرده و از این تکنیک سئو به بهترین نحو استفاده کنید.
 8. inline related posts pro: پلاگینی برای پیشنهاد دادن مقالات مشابه بین مطالب یک محتوا است که به سایت‌های وردپرسی اضافه می‌شود. اضافه شدن این پلاگین باعث می‌شود تا کاربر سایت شما را به این راحتی‌ها ترک نکرده و با مطالعه مقالات بیشتر توسط کاربران شاهد کاهش شدید بانس ریت سایت خود نیز خواهید بود که می‌تواند یک مزیت بزرگ برای شما باشد.
 9. luckywp table of contents: اگر به دنبال ساخت فهرست و راهنمای مطالعه برای مقالات سایت وردپرسی خود هستید، می‌توانید از این پلاگین استفاده کنید. این پلاگین نیز با بهبود تجربه کاربری باعث افزایش بازدید از مقالات سایت شما خواهد شد.
 10. broken link checker: این افزونه با بررسی لینک‌های شکسته و خراب سایت از افت رتبه سایت به خاطر داشتن لینک‌های خارجی 404 جلوگیری کرده و قدرت بیشتری برای سئو سایت وردپرسی ایجاد می‌نماید.

البته شایان ذکر است که استفاده از هرکدام از افزونه‌ها و پلاگین‌های معرفی شده در این بخش برای بهبود سئو سایت وردپرسی بایستی در حالت استاندارد و با در نظر گرفتن قوانین سئو کلاه سیاه و کلاه سفید باشد. زیاده روی در اجرای تکنیک‌های سئو در مقالات سایت باعث می‌شود تا سیستم سئو سایت تبدیل به سئو کلاه سیاه شده و خطر پنالتی و اخطار از طرف گوگل برای سایت را به دنبال داشته باشد. از این رو توصیه می‌کنیم برای استفاده از هرکدام از این افزونه‌ها و پلاگین‌ها با سئوکار و مشاورین سئو مشورت نموده و سپس به دنبال  استفاده هر چه بهتر از آنها باشد.

بهترین ابزارهای سئو سایت

سایت‌ها و ابزارهای مختلف دیگر نیز در اینترنت وجود دارد که می‌توان از خدمات آنها برای بهبود سئو سایت وردپرسی استفاده نمود. ابزارهایی که برخی از آنها رایگان بوده و برای استفاده از خدمات برخی از آنها نیاز به پرداخت هزینه‌های ماهانه خواهید داشت. در ادامه مهمترین و بهترین ابزارهای به کار گرفته شده برای سئو سایت‌ها را با هم مرور می‌کنیم. همچنین در بند بعدی روشی برای استفاده از این سایت‌ها و گزارش‌های آنها با هزینه‌های بسیار کم را نیز در اختیار شما خواهیم گذاشت. با استفاده از این ابزارها سئو تبدیل به یک تکنیک‌های جذاب و دوست داشتنی برای سایت شما خواهد شد.

 • search console: یکی از بهترین ابزارها برای بهینه سازی سئو سایت وردپرسی است که به صورت رایگان برای تمام سایت‌ها در دسترس است. این ابزار به صورت مستقیم از سوی گوگل معرفی شده و با داشتن پایگاه داده قدرتمند گوگل، نتایج سئو هر سایتی را در زمینه‌های مختلف نشان می‌دهد. استفاده از اطلاعات و گزارشات این ابزار می‌تواند روند به مراتب بهتری برای سئو سایت‌های وردپرسی ایجاد کرده و اجرای تمام تکنیک‌ها و فرآیندهای سئو را در آن بهینه‌تر نماید.
 • moz: گزارش سایت moz نیز یکی از گزارش‌هایی است که می‌توان از آن برای تقویت سئو سایت وردپرسی استفاده کرد. امکان تحلیل و آنالیز رقبا، تحلیل و تحقیق کلمات کلیدی مناسب برای سایت، مشاهده شرایط سایت در بک لینک‌ها و بسیاری دیگر از اطلاعات مفید با استفاده از ابزار MOZ در اختیار کارفرمایان سایت‌های اینترنتی قرار دارد که برای سایت‌های وردپرسی نیز می‌توان از آن استفاده نمود.
 • ahrefs: گزارش سایت ahrefs یکی دیگر از گزارش‌هایی است که اطلاعاتی بسیار عالی و دقیق درباره شرایط سایت را به کاربر می‌دهد. اطلاعات مربوط به هر یک از پیج‌ها و مقالات سایت را می‌توانید در این ابزار در اختیار داشته و به دنبال رفع نقاط ضعف سایت خود باشید.
 • kwfinder: گزارش سایت kwfinder نیز به شما کمک می‌کند تا سئو سایت وردپرسی را با قدرت بیشتری دنبال کرده و با در نظر گرفتن کلمات کلیدی تأثیرگذار، به دنبال اضافه کردن ترافیک هدفمند روی سایت خود بروید.
 • semrush: گزارش سایت semrush هم یکی دیگر از گزارش‌هایی است که استفاده از آن را نیز برای سئو سایت وردپرسی توصیه می‌کنیم. این ابزار نیز از ابزارهای معروف سئو سایت‌ها است که در دسترس همه کاربران قرار دارد.
 • keywordtool: برای تحقیق بهترین کلمات کلیدی متناسب با کسب و کار خود در اینترنت می‌توانید از گزارش سایت keywordtool استفاده نمایید.

خرید گزارش سئو بجای خرید اشتراک ماهیانه ابزارهای سئو

خرید گزارش سئو بجای خرید اشتراک ماهیانه ابزارهای سئو

 یکی از بهترین خدماتی که می‌توانید در سایت بنیامین ابراهیمی دریافت کنید، گزارش شرایط سایت با استفاده از ابزارهای رایج و مدرنی است که در اختیار تمام کاربران امروزه قرار دارد. سایت Moz، سایت Ahrefs و سایت kwfinder ازجمله سایت‌های کاملاً حرفه‌ای و عالی هستند که تجزیه و تحلیل سایت با استفاده از آنها می‌توانند تمام نقاط ضعف و قوت کسب و کار شما را نمایان سازد. تمام سئو کاران در حال حاضر از این ابزارها برای پیشبرد اهداف خود استفاده کرده و با داده‌های به دست آمده از این ابزارها استراتژی سئو سایت‌ها را تعریف می‌کنند. البته یک چالش بسیار مهم در این بین وجود دارد که مانع از استفاده دائمی و راحت کاربران از این ابزارها می‌شود. هیچ کدام از ابزارهایی که در بالا تعریف کردیم، خدمات و ویژگی‌های خود را به صورت کامل و رایگان در اختیار کاربران قرار نداده و برای استفاده از این خدمات نیاز به پرداخت هزینه‌های گزاف به صورت ماهیانه خواهید بود.

برای کسانی که به صورت مستمر و در سطح بسیار وسیع از خدمات این سایت‌ها استفاده می‌کنند، پرداخت این هزینه‌ها می‌تواند منطقی و معقول باشد؛ اما برای کسانی که یک یا چند بار در ماه و برای یک یا چند سایت نیاز به تجربه و تحلیل و اطلاعات استخراج شده از این ابزارها دارند، پرداخت این هزینه اصلاً منطقی نبوده و به همین دلیل است که بسیاری از کاربران از این ابزارها استفاده نمی‌کنند.

 از این پس شما می‌توانید برای پیشبرد اهداف خود در پروژه  سئو با ورود به سایت بنیامین ابراهیمی، تمام گزارش‌های لازم مربوط به این ابزارها را با صرف هزینه‌های بسیار اندک دریافت کنید. تنها کافیست که در بخش گزارش سئو آدرس سایت خود را وارد کرده و بعد از مدتی بسیار کوتاه یک گزارش کامل و جامع از ابزارهای مورد نظر خود دریافت کنید. گزارش سایت Ahrefs، Moz و Kwfinder در این خدمات با هزینه‌های بسیار کم در اختیار تمام کاربران شخصی، وبمسترها و سئوکاران قرار می‌گیرد.

سایت بنیامین ابراهیمی ارائه دهنده خدمات سئو

سایت بنیامین ابراهیمی ارائه دهنده خدمات سئو

سئو سایت وردپرسی با استفاده از خدمات تیم حرفه‌ای بنیامین ابراهیمی در سایت https://benyaminebrahimi.com فراتر از آن چیزی است که انتظار آن را خواهید داشت. اهمیت خدمات سئو به کیفیت و نتایج حاصل از آن بستگی دارد. شما می‌توانید برای دریافت خدمات:

 • برون سپاری پروژه سئو
 • مشاوره سئو
 • دریافت گزارش سئو سایت
 • آموزش سئو

از خدمات این مجموعه استفاده کنید؛ اما لازم به یادآوری است که این تجربه تبدیل به تجربه‌ای کاملاً متفاوت برای شما خواهد شد؛ زیرا با مزیت‌های زیر روبرو خواهید بود:

 • این خدمات توسط افراد باتجربه اختصاصی در زمینه سایت شما ارائه خواهد شد.
 • استراتژی‌های سئو به صورت اختصاصی و با توجه به شرایط سایت شما تدوین خواهند شد.
 • پرداخت هزینه‌ها همراه با گارانتی است. در صورت عدم موفقیت و نرسیدن به نتایج مطلوب تمام هزینه‌ها به شما عودت داده خواهد شد.
 • اعلام هزینه‌ها در زمان عقد قرارداد کاملاً شفاف بوده و دیگر شما هیچ هزینه پنهانی نخواهید داشت.

برای دریافت تمام این مزیت‌ها و استفاده از خدمات این مجموعه تنها کافی است از سایت benyaminebrahimi.com دیدن نموده و با آنها در تماس باشید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید