بهترین افزونه های ChatGPT در وردپرس را بشناسید

آیا دوست دارید بهترین افزونه‌های ChatGPT برای وردپرس را بشناسید؟ یک افزونه ChatGPT وردپرس به شما امکان می‌دهد هوش مصنوعی (AI) را در وبسایت خود به کار ببرید. این مورد می‌تواند تجربه‌ای تعاملی‌تر و شخصی‌شده‌تر را برای کاربران شما فراهم کند و تعامل و ترافیک را افزایش دهد. همچنین می‌تواند به تولید محتوا و افزایش بهره وری کمک بزرگی کند. در این مقاله، بهترین افزونه های ChatGPT در وردپرس را به شما معرفی می‌کنیم. پس با ما همراه باشید…

افزونه ChatGPT در وردپرس

ChatGPT یک نرم افزار چت بات هوش مصنوعی است که براساس مدل‌های زبان GPT-3.5 و GPT-4 ساخته شده است. این نرم افزار توسط OpenAI توسعه داده شده است، که همچنین مسئول نرم افزارهایی مانند DALL-E و Whisper است. ChatGPT به شما امکان می‌دهد متن تولید کنید، زبان‌ها را ترجمه کنید، انواع مختلف محتوای خلاقانه بنویسید و به هر سوالی که ممکن است در مورد یک موضوع داشته باشید پاسخ دهید. به زبان ساده، افزونه ChatGPT، یکی از افزونه‌های وردپرس است که از ادغام با نرم‌افزار هوش مصنوعی پشتیبانی می‌کند. هنگام استفاده از افزونه، یک درخواست به نرم افزار ChatGPT ارسال شده و پاسخی به درخواست شما در وبسایت نشان می‌دهد.

به عنوان مثال، ممکن است از این افزونه به عنوان یک ربات چت استفاده کنید که در آن پاسخ‌ها مستقیماً از ChatGPT می‌آیند. این امر می‌تواند با درگیر شدن با بازدیدکنندگان و اطلاع رسانی در مورد محصولات یا خدمات، تولید سرنخ را افزایش دهد. علاوه بر این، اگر فروشگاه آنلاین دارید، می‌توانید از افزونه‌های ChatGPT برای ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته از مشتری، بهبود کیفیت محتوا یا افزایش تجربه کاربر استفاده کنید. به علاوه، افزونه‌های ChatGPT می‌توانند به شما در بهبود گردش کار و افزایش خلاقیت شما کمک کنند. شما می‌توانید توضیحات متا و عناوین پست ایجاد کنید، ایده‌های پست وبلاگ و موارد دیگر را ارائه دهید. در ادامه بهترین و کاراترین موارد را معرفی می‌کنیم.

۱- افزونه All in One SEO

افزونه All in One SEO

All in One SEO (AIOSEO) بهترین افزونه سئو وردپرس در بازار است که با یک تولید کننده عنوان AI از طریق ChatGPT ارائه می‌شود. ابزار تولید عنوان هوش مصنوعی آن می‌تواند عناوین پست و توضیحات متا را برای پست شما با ادغام OpenAI خود ایجاد کند. جدا از تولید کننده عنوان هوش مصنوعی، AIOSEO هزاران ابزار جامع SEO را ارائه می‌دهد تا به وبسایت شما کمک کند در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشد. این افزونه دارای ویژگی‌هایی مانند دستیار پیوند، نقشه سایت XML، تحلیلگر سرفصل، طرح سؤالات متداول و موارد دیگر است.

مزایا:

 • All in One SEO دارای یک ابزار تحلیل سرفصل داخلی برای بهبود عناوین شما است. این بینش‌ها و پیشنهادات مبتنی بر داده را برای ایجاد عناوین جذاب و قابل کلیک ارائه می‌دهد.
 • دارای ویژگی‌های سئوی داخلی برای بهبود محتوای وبسایت و عناوین موتورهای جستجو است.
 • AIOSEO دارای ادغام داخلی برای WooCommerce و Easy Digital Downloads است.
 • نسخه رایگان دارد.
 • این نرم افزار دارای ویرایشگر robots.txt، ادغام رسانه‌های اجتماعی و مدیر تغییر مسیر است.

معایب:

 • برخی از ویژگی‌های افزونه فقط در نسخه حرفه‌ای موجود است.

۲- افزونه Uncanny Automator

افزونه Uncanny Automator

Uncanny Automator بهترین افزونه اتوماسیون وردپرس است که به شما امکان می‌دهد سایت وردپرس خود را به ChatGPT متصل کنید. این افزونه به شما امکان می‌دهد با اتصال دو پلتفرم مختلف، گردش کار جامع ایجاد کنید. با ادغام ChatGPT از Uncanny Automator، می‌توانید محتوا را برای پست‌های وبلاگ خود از طریق درخواست یا لیستی از کلمات کلیدی تولید کنید. با Uncanny Automator، می‌توانید از اقدامات و محرک‌های مختلف برای ایجاد یک تصویر تولید شده توسط هوش مصنوعی، پست‌های رسانه‌های اجتماعی، ایمیل‌های شخصی‌سازی‌شده، توضیحات محصول و پاسخ به سوالات مشتریان استفاده کنید.

مزایا:

 • Uncanny Automator می‌تواند با بیش از ۱۴۰ افزونه وردپرس و برنامه‌های جانبی برای ایجاد گردش کار خودکار متصل شود.
 • می‌توانید از Uncanny Automator و ChatGPT با هم برای بازاریابی ایمیلی استفاده کنید.
 • نسخه رایگان دارد.
 • دارای ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند موارد اخیر، زمان بندی و ایجاد کاربر است.

معایب:

 • نسخه رایگان به شما امکان می‌دهد فقط تعداد محدودی اتوماسیون با تعداد محدودی ادغام برنامه ایجاد کنید.

۳- افزونه WPForms

افزونه WPForms

WPForms بهترین افزونه فرم تماس وردپرس در بازار است که با یکپارچه سازی ChatGPT ارائه می‌شود. ادغام ChatGPT آن به شما کمک می‌کند کارهای مختلفی را انجام دهید. با اتصال WPForms و ChatGPT با استفاده از یک افزونه اتوماسیون مانند Uncanny Automator، می‌توانید فرم‌های هوشمندتری برای وبسایت خود ایجاد کنید. به عنوان مثال، می‌توانید فرمی بسازید که یک موضوع وبلاگ و یک توضیح مختصر برای پست درخواست می‌کند و هر بار که فرم را ارسال می‌کنید، ChatGPT به طور خودکار یک پست وبلاگ در مورد آن موضوع برای شما ایجاد می‌کند. با این حساب یک افزونه ChatGPT در وردپرس محسوب می‌شود.

مزایا:

 • فرم ساز این افزونه ایجاد و انتشار فرم‌ها را در وبسایت شما بسیار آسان می‌کند.
 • نسخه رایگان دارد.
 • شما به راحتی می‌توانید WPForms را با ChatGPT بدون استفاده از هیچ کدی متصل کنید.
 • همچنین می‌توانید از WPForms به عنوان دستیار نوشتن هوش مصنوعی پس از ادغام آن با ChatGPT استفاده کنید زیرا می‌تواند برای شما محتوا تولید کند.
 • برخی از ویژگی‌های دیگر آن عبارتند از حفاظت از هرزنامه، منطق شرطی، یکپارچه سازی درگاه پرداخت، موقعیت جغرافیایی و غیره.

معایب:

 • برای اتصال ChatGPT و WPForms باید از یک ابزار اتوماسیون مانند Uncanny Automator یا Zapier استفاده کنید.
 • برخی از ویژگی‌های ممتاز آن در طرح رایگان قفل شده است.

۴- افزونه Formidable Forms

۴- افزونه Formidable Forms

Formidable Forms یک افزونه فرم ساز پیشرفته است که می‌تواند به راحتی با ChatGPT ادغام شود تا به شما در ایجاد فرم‌های تعاملی کمک کند. از این افزونه می‌توان به عنوان بهترین فرم ساز وردپرس نیز یاد کرد. همراه با یک سازنده کشیدن و رها کردن و یک قالب از پیش ساخته شده که امکان ساختن هر نوع فرمی را که دوست دارید، خواهید داشت، از جمله نظرسنجی، آزمون ها و موارد دیگر. همچنین می‌توانید یک فیلد ChatGPT به فرم‌های خود اضافه کنید تا مانند یک دستیار هوش مصنوعی عمل کند و به کاربران در فرآیند ارسال فرم کمک کند. این فیلد قادر است به سؤالات مشتری در زمان واقعی پاسخ دهد، پاسخ‌های شخصی به سؤالات کاربر ایجاد کند، بازخورد ارائه دهد و وظایف را براساس ورودی کاربر خودکار کند. اساساً کاربران شما را در کل فرآیند پر کردن فرم راهنمایی می‌کند.

مزایا:

 • با Formidable Forms، می‌توانید یک پایگاه داده قابل جستجو برای ورودی‌های فرم ایجاد کنید.
 • همچنین دارای یک ویژگی ماشین حساب حمل و نقل است که می‌تواند کل هزینه محصولی را که باید تحویل دهید، تخمین بزند.
 • به غیر از قسمت ChatGPT، می‌توانید از الگوهای هوش مصنوعی ارائه شده توسط افزونه برای ایجاد فرم‌های تعاملی نیز استفاده کنید.

معایب:

 • عملکرد محدودی در نسخه رایگان دارد و نسخه پولی آن می‌تواند برای مشاغل کوچک گران باشد.
 • فیلد ChatGPT در فرم نمی‌تواند برای پست‌های وبلاگ شما محتوا ایجاد کند.
 • Formidable Forms منحنی یادگیری دارد و برای مبتدیان دشوار است.

۵- افزونه AI Engine

افزونه AI Engine

AI Engine یک افزونه ChatGPT در وردپرس است که به راحتی به ChatGPT متصل شده تا به شما در تولید محتوا برای وبسایت خود کمک کند. اگر می‌خواهید از ChatGPT برای پشتیبانی مشتری استفاده کنید، این یک انتخاب عالی است. به این دلیل است که این افزونه به شما امکان می‌دهد ChatGPT را به عنوان یک ربات چت با استفاده از یک کد کوتاه اضافه کنید. سپس ربات چت می‌تواند به سوالات مشتریان پاسخ دهد، مشکلات جزئی در خدمات شما را حل کند، کاربران را به تیم پشتیبانی شما هدایت کرده و به شما در ارائه پشتیبانی 24/7 کمک کند.

مزایا:

 • AI Engine به شما امکان می‌دهد ساختار پست‌های وبلاگ تولید شده توسط هوش مصنوعی را کنترل کنید و تعداد بخش‌ها و پاراگراف‌ها را در هر بخش تعیین کنید.
 • همچنین از ChatGPT برای تولید توضیحات متا، گزیده‌ها، تصاویر، توضیحات محصول و موارد دیگر استفاده می‌کند.
 • اگر یک وب سایت چند زبانه دارید، می‌توانید از AI Engine برای ترجمه نیز استفاده کنید.
  چگونه با وردپرس فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا بسازیم؟

معایب:

 • این افزونه کمی منحنی یادگیری دارد و می‌تواند برای پیمایش دشوار باشد.
 • برای انجام بیشتر عملکردها به ChatGPT متکی است که ممکن است گاه به گاه قطع یا خرابی داشته باشند.
دریافت افزونه

۶- افزونه AI Chatbot

افزونه AI Chatbot

AI Chatbot یک افزونه ChatGPT در وردپرس است که یک ربات چت به وبسایت شما اضافه می‌کند. این افزونه به راحتی به ChatGPT متصل شده و یک ربات چت با پاسخ‌های متنی که از قبل در وردپرس ایجاد کرده‌اید را نشان می‌دهد. همچنین برخی از سوالات متداول را نمایش می‌دهد و از کاربران می‌خواهد که ایمیل یا شماره تلفن خود را ارائه دهند تا بتوانید بعداً با آنها تماس بگیرید. همچنین می‌توانید از افزونه AI Chatbot برای ایجاد یک ربات چت که بازخورد کاربران را برای محصولات، خدمات یا وبسایت شما جمع آوری می‌کند، استفاده کنید.

مزایا:

 • برای افزودن ربات چت با استفاده از این افزونه نیازی به استفاده از هیچ کدی ندارید.
 • ادغام آن با نرم افزار ChatGPT یکپارچه است.
 • این ابزار می‌تواند به شما در ایجاد یک لیست ایمیل با درخواست از کاربران برای ارسال آدرس ایمیل  کمک کند.

معایب:

 • این افزونه نمی‌تواند برای تولید محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی استفاده شود.
 • ربات چت کاملاً به ChatGPT وابسته است. این بدان معنی است که اگر نرم افزار دچار خرابی شود، چت بات در وبسایت شما نیز کار نخواهد کرد.
دریافت افزونه

۷- افزونه AI Power

افزونه AI Power

AI Power یک افزونه رایگان وردپرس است که به ChatGPT متصل می‌شود تا از تولید کننده محتوا، تولید کننده تصویر و مبدل صوتی آن برای رونوشت‌ها استفاده کند. همچنین با یک محتوانویس خودکار ارائه می‌شود که در آن فقط باید کلیدواژه های ضروری یا مرتبط را ارائه دهید و AI Power محتوا را برای شما تولید می‌کند. علاوه بر این، این افزونه همچنین قالب‌های از پیش ساخته شده مبتنی بر ChatGPT را ارائه می‌دهد که دارای دو فیلد ChatGPT هستند و می‌توانند ورودی کاربر را بخوانند و پاسخ‌هایی را برای راهنمایی کاربران شما در فرآیند پر کردن فرم ارائه دهند.

مزایا:

 • AI Power یک ابزار نویسنده محصول ووکامرسی دارد که توضیحات محصول، عناوین و مطالب بازاریابی را برای فروشگاه شما ایجاد می‌کند.
 • همچنین دارای ویژگی‌های سئوی داخلی است که به رتبه بندی وبسایت شما کمک می‌کند. حتی می‌تواند با ابزارهایی مانند AIOSEO، Rank Math و Yoast SEO ادغام شود.
 • AI Power می‌تواند چت بات‌ها را در وبسایت شما بسازد و ادغام کند.

معایب:

 • این یک افزونه پیچیده است که برای مبتدیان مناسب نیست.
 • محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی یا پاسخ‌های ربات چت که توسط AI Power استفاده می‌شود، گاهی اوقات ممکن است توسط کاربران اشتباه تفسیر شود و منجر به سردرگمی شود.
دریافت افزونه

۸- افزونه AI Post Generator

افزونه AI Post Generator

AI Post Generator یک افزونه رایگان وردپرس است که از ChatGPT برای تولید محتوای با کیفیت بالا در وبسایت استفاده می‌کند. اگر وبلاگ وردپرسی دارید، انتخاب خوبی است زیرا این ابزار ایجاد پست‌های وبلاگ مرتبط برای مخاطبان را بسیار آسان می‌کند. این افزونه با ایجاد خودکار یک پست جدید به عنوان پیش نویس پس از وارد کردن درخواست یا کلمات کلیدی مرتبط در فیلد، در زمان شما صرفه جویی می‌کند.

مزایا:

 • AI Post Generator می‌تواند سئوی وردپرس شما را با استفاده از کلمات کلیدی و عباراتی که مربوط به مخاطبان هدف هستند بهبود بخشد. همچنین می‌تواند توضیحات متا تولید کند.
 • این افزونه می‌تواند محتوا را به هر زبانی تولید کند و آن را به یک انتخاب ایده آل برای یک وبلاگ چند زبانه تبدیل می‌کند.
 • این افزونه به طور خودکار تصاویر مرتبط و برچسب‌های عنوان را پیدا کرده و به پست‌های شما اضافه می‌کند.

معایب:

 • گزینه‌های سفارشی سازی و شخصی سازی محدودی را برای محتوای تولید شده با هوش مصنوعی ارائه می‌دهد.
 • اگر از این افزونه برای ایجاد پست‌های وبلاگ در سایت خود استفاده می‌کنید، ابتدا باید اصل بودن محتوا را بررسی کنید. این امر به این دلیل است که محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی ممکن است دارای شباهت‌هایی با متن موجود باشد.
دریافت افزونه

۹- افزونه AI ChatBot with ChatGPT

افزونه AI ChatBot with ChatGPT

افزونه AI ChatBot with ChatGPT دارای یک ربات چت داخلی است که از ChatGPT برای کمک به نوشتن کد سفارشی در وبسایت مستقیماً از داشبورد وردپرس استفاده می‌کند. این افزونه همچنین می‌تواند برای تولید محتوا در وبلاگ شما مورد استفاده قرار گیرد، در حالی که ربات چت آن می‌تواند به سوالات مشتریان پاسخ دهد، سؤالات متداول را به نمایش بگذارد و نظرات کاربران را در وبسایت شما بپرسد. علاوه بر این، این افزونه همچنین می‌تواند از ویژگی پاسخ متن به گفتار استفاده کرده تا تجربه پشتیبانی مشتری معتبرتری را به کاربران وبسایت وردپرس شما ارائه دهد.

مزایا:

 • این افزونه به شما امکان می‌دهد گردش کار را برای چت بات خود خودکار کنید.
 • همچنین دارای گزینه‌های قابل تنظیم برای ربات بوده و به شما امکان می‌دهد آن را به پایگاه دانش وبسایت خود متصل کنید.
 • این افزونه از ChatGPT برای تجزیه و تحلیل رفتار کاربر استفاده می‌کند و سپس توصیه‌های شخصی برای محصولات، خدمات یا محتوا ارائه می‌دهد.

معایب:

 • پاسخ‌های ربات چت پلاگین گاهی اوقات می‌تواند مشکلات پیچیده محصولات یا خدمات را بیش از حد ساده کند.
 • این افزونه گاهی اوقات اطلاعات نادرستی ارائه می‌دهد. توصیه می‌کنیم هر محتوایی را که با استفاده از این ابزار تولید می‌کنید دوباره بررسی کنید.
دریافت افزونه

۱۰- افزونه AI Mojo

افزونه AI Mojo

AI Mojo یک افزونه ChatGPT در وردپرس است که از هوش مصنوعی برای تولید محتوا، تصاویر و فرم‌های وبسایت استفاده می‌کند. این افزونه می‌تواند به‌راحتی برای پست‌های وبلاگ، پست‌های رسانه‌های اجتماعی یا توضیحات محصول شما پس از ارائه درخواست یا کلمه کلیدی، محتوا ایجاد کند. AI Mojo که به‌عنوان یک دستیار نوشتن هوش مصنوعی عالی عمل می‌کند، همچنین می‌تواند فایل‌های صوتی را برای رونویسی متن آسان تبدیل کند، محتوای شما را برای موتورهای جستجو بهینه‌سازی کند و فرم‌های GPT ایجاد کند که پاسخ‌های شخصی‌سازی شده را ایجاد کند.

مزایا:

 • AI Mojo دارای یک کتابخانه از دستورات از پیش ساخته شده برای انواع فرمت های محتوا است.
 • این امر به شما امکان می‌دهد ربات‌های چت برای وبسایت خود ایجاد کنید.
 • این افزونه می‌تواند داده‌های وبسایت موجود شما را به فرمت‌های سازگار با مدل‌های هوش مصنوعی تبدیل کند.

معایب:

 • این افزونه پشتیبانی خوبی از مشتری ارائه نمی‌دهد.
 • برای اتصال ChatGPT با افزونه به یک کلید API نیاز دارید.
 • سفارشی سازی محدودی را برای محتوا و تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی ارائه می‌دهد.
دریافت افزونه

جمع بندی نهایی

طی نظر کارشناسان، All in One SEO بهترین افزونه ChatGPT وردپرس در بازار است. این افزونه یکپارچه سازی با نرم افزار هوش مصنوعی ارائه می‌دهد و ایجاد عناوین پست و توضیحات متا برای پست‌های وبلاگ شما را بسیار آسان می‌کند. با این حال، اگر به دنبال افزونه‌ای هستید که به شما امکان می‌دهد ChatGPT را با وردپرس و همچنین سایر سیستم عامل‌های جانبی متصل کنید، Uncanny Automator بهترین گزینه است. این افزونه می‌تواند با بیش از ۱۴۰ ابزار ادغام شود و گردش کار را با ChatGPT خودکار کند. اگر یک وبلاگ وردپرس دارید و فقط می‌خواهید به راحتی محتوا تولید کنید، WPForms باید انتخاب شما باشد.

به طور مشابه، اگر به دنبال افزونه‌ای هستید که از ادغام ChatGPT در فرم‌ها پشتیبانی می‌کند و به نرم‌افزار امکان کمک به ارسال فرم‌ها را می‌دهد، توصیه می‌کنیم از Formidable Forms استفاده کنید. اما اگر بودجه کمی دارید، AI Engine و AI Power نیز گزینه‌های عالی هستند، زیرا از ChatGPT برای تولید محتوا، تصاویر و حتی یک ربات چت استفاده می‌کنند.

سوالات متداول

ChatGPT یک نرم افزار چت بات هوش مصنوعی است که براساس مدل‌های زبان GPT-3.5 و GPT-4 ساخته شده است. این نرم افزار توسط OpenAI توسعه داده شده است، که همچنین مسئول نرم افزارهایی مانند DALL-E و Whisper است.
ChatGPT به شما امکان می‌دهد متن تولید کنید، زبان‌ها را ترجمه کنید، انواع مختلف محتوای خلاقانه بنویسید و به هر سوالی که ممکن است در مورد یک موضوع داشته باشید پاسخ دهید. به زبان ساده، افزونه ChatGPT در وردپرس، افزونه‌هایی هستند که از ادغام با نرم‌افزار هوش مصنوعی پشتیبانی می‌کنند. هنگام استفاده از افزونه، یک درخواست به نرم افزار ChatGPT ارسال شده و پاسخی به درخواست شما در وبسایت نشان می‌دهد.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.