چهار بستر فوق العاده در تجارت با وردپرس

سلام کاربران محترم، امیدوارم روزهای بهاری زیبایی زا سپری کنید!

تجارت الکترونیک امروزه به یک پل ارتباطی قوی بین سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان محسوب میشه و همچنین وردپرس که گام بلند و محکمی را در این عرصه برداشته تا اینجا بسیار موفق عمل کرده است. چندی پیش دلایل مهم استفاده از وردپرس را در تجارت الکترونیک شرح دادیم، اما امروز قرار است بهترین پلتفرم های موجود در این حوزه را معرفی کنیم. به علاقه مندان در این حوزه پیشنهاد میکنم به هیچ وجه این مقاله را از دست ندهند!

Woocommerce

یکی از بهترین ها در عرصه ی تجاری ووکامرس می باشد که پلتفرمی رایگان به همراه تعداد قالب استاندارد برای راه اندازی وبسایت های تجاری و فروشگاهی است. این پلتفرم در وردپرس رتبه ی ۲ را از نظر دانلود به خود اختصاص داده است. مهم ترین اتفاقی که برای این پلتفرم می افتد پشتیبانی بسیار قوی آن توسط woo thems هست. البته نسخه ی پرمیوم این پلتفرم نیز موجود است که مسلما امکانات و پشتیبانی بهتری را شامل می شود.

WooCommerce-hamyarwp

 

ناگفته نماند که قدرت ووکامرس به خاطر وجود فراوان قالب و افزونه های آن است که در سایت های بسیار بزرگ و معتبر مانند تم فارست و … می باشد.
همانطور که گفتم ووکامرس به صورت رایگان در دسترس عموم قرار میگیرد و اگر شما میخواهید سایتی ساده و خوب داشته باشید میتوانید از همین نسخه ی رایگان آن نیز بهره مند بشوید در غیر این صورت اگر خواهان امکانات بیشتری هستید پیشنهادم این است که از نسخه ی پرمیوم آن استفاده نمایید.

صفحه افزونه

WP e-Commerce

این پلتفرم نیز به صورت رایگان و پرمیوم در اختیار کاربران قرار میگیرد و میتوانم بگویم اولین افزونه ی تجاری در زمینه ی تجارت الکترونیک در وردپرس بوده است که ضریب دانلود برای آن دو و نیم میلیون ثبت شده است و در ۵ سال گذشته از بهترین سیستم ها در امر تجارت الکترونیک در بین عموم محبوبیت خاصی داشته است.

  افزودن پوش نوتیفیکیشن به وردپرس با PushEngage

WP-E-Commerce-hamyarwp

در واقع میتوان گفت ووکامرس نمونه ی استاندارد شده ای از این پلتفرم است!

دانلود صفحه افزونه

Jigoshop

این پلتفرم بر مبنای ووکامرس طراحی شده و به صورت منبع باز (open source) ایجاد شده است. این سیستم همچنان دارای قدرت است و یکی از بهترین ها در این عرصه در wordpress.org ثبت شده است!

Jigoshop-hamyarwp

پوسته ها و افزونه های بسیاری برای این بستر در نظر گرفته شده که در سایت های معتبر موجود است. صفحه ی پشتیبانی برای این پلتفرم در wordpress.org به صورت رایگان است و کاربران به راحتی می توانند مشکلات خود را حل نمایند.

دانلود صفحه افزونه

Cart66 Lite

این افزونه و یا به اصطلاح پلتفرم نیز هم به صورت رایگان و هم به صورت نسخه ی پرمیوم در وردپرس موجود است.

Cart66-Lite-hamyarwp

متاسفانه تعداد قالب هایی که برای این پلتفرم موجود است بسیار محدودند و برای فعال سازی بخش های خرید و فروش و کار با آنها باید قسمت های متعددی را فعال نمایید و یا حتی در نهایت احتیاج به خرید نسخه ی پرمیوم دارید.

دانلود صفحه افزونه

انتخاب بهترین برای تجارت الکترونیک

زمانی که شما در فروم های وردپرس بیشتر دقیق می شوید می توانید به نتایج خوبی برسید! هر کاربری با توجه به نیاز خود یکی از این پلتفرم ها را بر میگزیند اما همچنان تعداد افرادی که از ووکامرس استفاده میکنند بسیار بیشتر هستند. به نظر شما این انتخاب می تواند نشانه ی قدرت و برتری باشد ؟

پیروز باشید

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.