معرفی بهترین افزونه‌های ورزشی در وردپرس

افزونه‌های ورزشی در وردپرس

سلام دوستان؛
سلامت و تناسب‌اندام یک موضوع چالش برانگیز در فضای امروزی است؛ بنابراین جای تعجب نیست که بسیاری از قالب‌ها و افزونه‌های وردپرس مربوط به فیتنس، تناسب‌اندام و ورزشگاه‌ها به وجود آیند و به شما امکان ایجاد وب‌سایت‌های تناسب‌اندام قدرتمندی را دهند. جستجو در اینترنت برای یافتن بهترین افزونه‌های ورزشی در وردپرس ممکن است وقت‌گیر باشد، به همین دلیل در این مقاله بهترین ابزارها و افزونه‌ها را برای وب‌سایت ورزشی شما گردآوری کرده‌ایم.

افزونه‌های ورزشی در وردپرس

به کمک این نوع افزونه‌ها می‌توانید انواع برنامه‌ها برای بررسی تناسب‌اندام، ماشین‌حساب‌های BMI، دستور غذا و رژیم غذایی و سایر ابزارهای بدن‌سازی و فیتنس را در وردپرس و وبسایت‌های مربوطه پیاده‌سازی کنید.

Easy BMI Calculator

easy BMI-افزونه‌های ورزشی در وردپرس

Easy BMI Calculator یکی از افزونه‌های ورزشی در وردپرس است که به کمک آن می‌توانید یک ماشین‌حساب BMI را به نمایش درآورید. این نوع ماشین‌حساب‌ها برای بررسی تناسب اندام هستند و به کمک دو روش یعنی استفاده از ابزارک و یا استفاده از شورت‌کد قادر به تعبیه آن‌ها در وب‌سایت خود خواهید بود. این افزونه با چند طرح از پیش آماده همراه است، بنابراین خیلی ساده می‌توان آن را با قالب ادغام کرد.

افزونه Easy BMI Calculator تاکنون توانسته امتیاز 4.6 از 5 و بیش از 1000 نصب فعال را در مخزن وردپرس به ثبت برساند.

دانلود افزونه صفحه افزونه دانلود نسخه حرفه ای

Weight Loss Tracker

weight loss tracker-افزونه‌های ورزشی در وردپرس

با استفاده از افزونه Weight Loss Tracker کاربران می‌توانند روند کاهش وزن خود را پیگیری کنند. این افزونه بستری فراهم می‌کند تا کاربران بتوانند هدفی را تعیین کرده و روند کاهش وزن و تناسب‌اندام خود را تا رسیدن به آن هدف پیگیری کنند. کاربران می‌توانند اطلاعات را به‌صورت نمودار یا جدول مشاهده کنند. این افزونه را می‌توان در ماهیت ابزارک یا با استفاده از شورت‌کد در هر نقطه از وب‌سایت تعبیه کرد.

در پشت‌صحنه، شما یا مربی بدن‌سازی می‌توانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و به آن‌ها در دستیابی به اهداف خود کمک کنید. لازم به ذکر است که هسته این افزونه رایگان است.

این افزونه تاکنون توانسته امتیاز 5 از 5 و بیش از 600 نصب فعال را مخزن وردپرس کسب کند.

دانلود افزونه صفحه افزونه دانلود نسخه حرفه ای

Meal Planner Pro Recipes

meal planner-افزونه‌های ورزشی در وردپرس

اگر شما جزء آن دسته از افراد هستید که به‌طور منظم رژیم و دستورالعمل‌های غذایی را در وب‌سایت خود قرار می‌دهید، این افزونه به شما امکان می‌دهد که مطالب را به‌صورت بصری و جذاب‌تر به اشتراک بگذارید و خوانندگان خود را با ارزش‌های تغذیه‌ای آشنا کنید. جالب است بدانید امکان چاپ این مطالب به کمک افزونه برای کاربران فراهم است.

این افزونه کاملاً رسپانسیو و بهینه است. اطلاعات تغذیه‌ای توسط ESHA Research ارائه‌شده که در زمینهٔ تغذیه بیش از 30 سال سابقه دارد و با نام رهبر جهانی تغذیه شناخته می‌شود. ویژگی‌های دیگر افزونه شامل افزودن یادداشت، عکس، نمایش خودکار دستورالعمل‌های محبوب و… است.

این افزونه امتیاز 4.5 از 5 و بیش از 1000 نصب فعال را به خود اختصاص داده است.

دانلود افزونه صفحه افزونه دانلود نسخه حرفه ای

Keto Calculator

Keto Calculator یکی از افزونه‌های ورزشی در وردپرس است که برای تهیه محبوب‌ترین رژیم‌های غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. می‌توانید به کمک آن نیازهای تغذیه‌ای خود را شناسایی کنید.

به کمک شورت‌کد مخصوص می‌توانید این افزونه را در وب‌سایت خود درج کنید. کاربران می‌توانند اطلاعات خود را در واحدهای متریک وارد کرده، درنهایت نتایج را با استفاده از نمودارها و جداول بررسی کنند. این افزونه امکانات و برنامه‌هایی برای کاهش وزن به کمک رژیم غذایی ارائه می‌دهد. این اطلاعات در ماهیت فایل‌های pdf قابل دریافت هستند.

قابل‌ذکر است که امکان سفارشی کردن صفحه نمودارها و جداول وجود دارد. این افزونه تاکنون توانسته امتیاز 5 از 5 و بیش از 100 نصب فعال را ثبت کند.

دانلود افزونه صفحه افزونه دانلود نسخه حرفه ای

CF Whiteboard

CF-افزونه‌های ورزشی در وردپرس

CF Whiteboard یکی از افزونه‌های ورزشی در وردپرس است که تمرینات عمومی را به سایت شما اضافه می‌کند و به کاربران شما امکان می‌دهد تا با انواع تمرینات آشنا شوند، PR ها و معیارهای مربوطه را به‌صورت بازه‌های زمانی مقایسه کنند، لیست جلسات و حضور و غیاب را مشاهده و میزان پیشرفت را پیگیری کنند.

این افزونه شامل معرفی تمرینات مختلف و انواع حرکات است به‌علاوه اینکه می‌توانید تعداد نامحدود کاربران را جستجو و نتایج را مشاهده کنید. به‌طورکلی برای پیگیری تمرینات و روند پیشرفت کاربران و تهیه برنامه بسیار مناسب است. استفاده از این افزونه برای 30 روز رایگان است.

افزونه CF Whiteboard تاکنون توانسته امتیاز 3 از 5 و تعداد بیش از 90 نصب فعال را به خود اختصاص دهد.

دانلود افزونه صفحه افزونه دانلود نسخه حرفه ای

Content Unlocked

content unlocked-افزونه‌های ورزشی در وردپرس

اگر در حال تلاش برای ارائه محتوای مرتبط با تناسب‌اندام هستید، به کمک افزونه Content Unlocked به‌راحتی می‌توانید دستورالعمل‌ها، راهنمایی‌های تناسب‌اندام، موضوعات مرتبط با یوگا و … را در سایت خود درج کنید. این افزونه به شما امکان می‌دهد محتوای حرفه‌ای آماده‌شده را انتخاب کنید و آن‌ها را به سایت خود اضافه کنید.

افزونه Content Unlocked تاکنون توانسته امتیاز 5 از 5 و بیش از 30 نصب فعال را در مخزن وردپرس به ثبت برساند.

دانلود افزونه صفحه افزونه دانلود نسخه حرفه ای

Gym Studio Membership Management

Gym studio-افزونه‌های ورزشی در وردپرس

اگر به ویژگی‌های افزونه‌های فوق نیازی ندارید و به دنبال یک افزونه کلی‌تر برای مدیریت وب‌سایت ورزشی خود هستید، افزونه Gym Studio Membership Management می‌تواند به شما کمک کند. این افزونه برای مدیریت باشگاه و عضویت کاربران بسیار مفید است. به این صورت که چندین دکمه اضافی به ویرایشگر پست اضافه می‌کند و می‌توانید برنامه و زمان‌بندی کلاس‌ها، بخشی برای ورود اعضا، صفحه پرداخت هزینه عضویت و… را به‌راحتی طراحی کنید.
می‌توانید کلاس‌ها، مربیان، اعضا، روند عضویت، پرداخت‌ها و… را مدیریت کنید. جالب است بدانید افزونه به‌طور خودکار برای هر عضو یک کد QR تولید می‌کند که از آن می‌توان برای ورود به بخش اعضا و موارد دیگر استفاده کرد.

افزونه Gym Studio Membership Management تاکنون توانسته امتیاز 4.4 از 5 و تعداد بیش از 100 نصب فعال را در مخزن وردپرس به ثبت برساند.

دانلود افزونه صفحه افزونه دانلود نسخه حرفه ای

MB Spirit for MINDBODY

MB Spirit-افزونه‌های ورزشی در وردپرس

افزونه MB Spirit for MINDBODY برای وب‌سایت‌هایی با موضوعات مرتبط با یوگا مفید خواهد بود چون کمک می‌کند اطلاعات مخصوص این رشته را به وب‌سایت خود اضافه کنید. می‌توانید به تعداد نامحدود ابزارک برای نمایش اطلاعات ایجاد کنید که شامل برنامه‌های کلاسی، رویدادها، کارگاه‌ها، جزئیات کارکنان و مربیان، انواع جلسات و … است.

ابزارک‌های ایجادشده را می‌توان به پست‌ها و برگه‌ها اضافه کرد همچنین می‌توانید از شورت کدهای مخصوص افزونه استفاده کنید و نکته جالب اینکه امکان طرح‌بندی صفحات به‌صورت جداگانه وجود دارد.

افزونه MB Spirit for MINDBODY تاکنون توانسته بیش از 70 نصب فعال و امتیاز 5 از 5 را در مخزن وردپرس به ثبت برساند.

دانلود افزونه صفحه افزونه دانلود نسخه حرفه ای

Health & Fitness Quotes Widget

افزونه Health & Fitness Quotes Widget برای طراحی ابزارکی است که متنی با موضوع سلامتی و تناسب‌اندام را به‌صورت تصادفی از بین بیش از 500 نقل‌قول ثبت‌شده انتخاب کرده و نمایش می‌دهد. این کار برای تقویت روحیه و انگیزه اعضا بسیار مفید است.

دانلود افزونه صفحه افزونه دانلود نسخه حرفه ای

جمع‌بندی نهایی

در این مقاله از همیار وردپرس به بررسی افزونه‌های ورزشی در وردپرس پرداختیم که وب‌سایت شما را بهبود می‌بخشند. کاربران می‌توانند از این مزایا بهره‌مند شوند و اطلاعات خود را پیگیری و حتی چاپ یا به اشتراک بگذارند.

این افزونه‌ها برای وب‌سایت‌هایی با موضوعات فیتنس و تناسب‌اندام و یا وب‌سایت‌های مربوط به باشگاه‌های ورزشی بسیار مفید هستند و مدیریت بخش‌های مختلف و روند ارائه خدمات به اعضا را ساده‌تر می‌کنند.

موفق باشید.

سوالات متداول

در واقع امکانی است که با کمک آن می توان امکاناتی را به سایت وردپرسی افزود.
به کمک این نوع افزونه‌ها می‌توانید انواع برنامه‌ها برای بررسی تناسب‌اندام، ماشین‌حساب‌های BMI، دستور غذا و رژیم غذایی و سایر ابزارهای بدن‌سازی و فیتنس را در وردپرس و وبسایت‌های مربوطه پیاده‌سازی کنید.
Easy BMI Calculator Weight Loss Tracker Meal Planner Pro Recipes Keto Calculator CF Whiteboard
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.