بهترین افزونه های دانش بنیان برای وردپرس

افزونه های دانش بنیان برای وردپرس

یک افزونه دانش بنیان چه می‌کند؟ چه سودی به حال ما داشته و در واقع چه کاربردی دارد؟ افزونه‌ دانش بنیان به شما این امکان را می‌دهد تا اسناد، آموزش‌ها و مقالات را به راحتی منتشر کنید. شما می‌توانید این منابع را به طور موثری سازماندهی کرده و در عین حال آنها را جدا از وبلاگ و صفحات فرود خود نگه دارید. در این مقاله، ما برخی از بهترین افزونه های دانش بنیان برای وردپرس را برای شما به اشتراک می‌گذاریم.

افزونه های دانش بنیان برای وردپرس

قبل از هر چیز باید به این سوال مهم پاسخ دهیم که واقعا در افزونه‌های دانش بنیان باید به دنبال چه چیزی باشیم و چه توقعی از آن داشته باشیم؟

چه یک فروشگاه آنلاین دارید یا سایتی خدماتی، داشتن یک بخش دانش بنیان به شما امکان می‌دهد بدون باز کردن بخشی برای پشتیبانی یا پنجره چت زنده به مشتریان خود کمک کنید. جالب شد نه؟ حالا ادامه ماجرا را بخوانید…
این امر باعث افزایش رضایت مشتری و در عین حال کاهش درخواست‌های پشتیبانی مشتری می‌شود. رضایت مشتری به شما کمک می‌کند تا فروش بیشتری داشته باشید و محصولات بیشتری را به آن‌ها ارائه دهید.

به طور معمول، می‌توانید راهنمای پشتیبانی خود را به صورت صفحات جداگانه در وردپرس منتشر کنید. همچنین می‌توانید آنها را به عنوان پست منتشر کرده و با دسته‌ها و برچسب‌ها سازماندهی کنید. با این حال، جدا نگه داشتن صفحات پشتیبانی از صفحات فروش یا پست‌های وبلاگ بطور معمول کاری دشوار است. اینجاست که افزونه های دانش بنیان برای وردپرس به شما این امکان را می‌دهند تا منابع خود را جدا نگه داشته و آنها را به طور کارآمدتر سازماندهی کنید. بیش از این شما را معطل نمی‌کنیم و به اصل مطلب می‌پردازیم….

۱- افزونه Echo Knowledge Base

افزونه Echo Knowledge Base

Echo Knowledge Base یکی از بهترین افزونه های دانش بنیان برای وردپرس است. شما به راحتی می‌توانید این افزونه را نصب و راه‌اندازی کنید. همچنین چندین قالب عالی را برای انتخاب با گزینه‌هایی جهت سفارشی کردن هر بخش در اختیارتان قرار می‌دهد.
می‌توانید از میان قالب‌های مبتنی بر برگه‌ها یا دسته انتخاب خود را انجام دهید. هر طرح بندی دارای یک نوار جستجوی سریع در بالای صفحه است که به کاربران کمک می‌کند تا به سرعت پاسخ‌ها را پیدا کنند. می‌توانید مقالات را در دسته‌ها و برچسب‌های موردنظر سازماندهی کنید.

این افزونه همچنین دارای صدها آیکون بوده که می‌توانید از آنها استفاده نمایید. همچنین شامل کدهای کوتاه و قالب‌هایی برای ایجاد بخش‌ مربوط به سوالات متداول و نمایش مقالات دانش بنیان در سراسر وب‌سایت شما می‌شود.

دریافت افزونه

۲- افزونه weDocs

افزونه weDocs

weDocs یکی دیگر از افزونه های دانش بنیان برای وردپرس است. استفاده از آن آسان بوده و به شما اجازه می‌دهد صفحات اسناد خود را به بخش‌ها، اسناد سلسله مراتبی و برچسب‌ها تقسیم کرده و مرتب کنید. یک رابط کاربری ساده‌تری برای مدیریت تمام اسناد شما از طریق یک صفحه را دارد. این افزونه شامل قالب‌های اضافی نیست اما با تمام تم‌های محبوب وردپرس به خوبی کار می‌کند.

  بهترین افزونه های نمایش موقعیت جغرافیایی در وردپرس
دریافت افزونه

۳- افزونه Encyclopedia / Glossary / Wiki

افزونه Encyclopedia / Glossary / Wiki

افزونه دایره المعارف / واژه نامه / ویکی یک افزونه مبتنی بر دانش وردپرسی و انعطاف پذیر است که به شما امکان می‌دهد اسناد خود را در قالب واژه نامه سازماندهی کنید. می‌توانید اسناد و مقالات خود را براساس حروف الفبا یا براساس دسته بندی و برچسب‌ها سازماندهی کنید.

این افزونه شامل یک الگوی ساده برای فهرست کردن تمام موارد واژه نامه است. می‌توانید یک ویجت جستجو اضافه کنید، نظرات را برای هر مقاله فعال کنید و یک فهرست فیلتر شده برای مرتب‌سازی موارد براساس حروف الفبا اضافه کنید. این افزونه یک گزینه عالی برای سازماندهی صفحات پشتیبانی شما به سبک واژه‌نامه یا دایره المعارف فراهم می‌کند. جالب اینجاست که بدانید از WPML پشتیبانی کرده و می‌تواند در وب‌سایت های چند زبانه استفاده شود.

دریافت افزونه

۴- افزونه BasePress

افزونه BasePress

BasePress یکی از افزونه های دانش بنیان برای وردپرس و مدیریت اسناد است. به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی صفحات پشتیبانی و بخش اسناد را برای محصولات یا خدمات خود بسازید. دارای سه الگو برای انتخاب با نوار جستجوی فوری پیشرفته بوده که به کاربران کمک می‌کند تا به سرعت پاسخ‌ها را پیدا کنند. می‌توانید مقالات را در بخش‌ها، دسته‌ها و برچسب‌ها با رابط کاربری آسان بکشید و رها کنید تا مقاله‌ها را دوباره مرتب کنید.
می‌توانید برای هر بخش یک تصویر و توضیح اضافه کرده که یک صفحه فهرست بسیار تمیز برای مشاهده کاربران ایجاد می‌کند. این افزونه همچنین گزینه‌های سفارشی‌سازی آسانی را برای کنترل ظاهر صفحات مقاله شما فراهم می‌کند.

دریافت افزونه

۵- افزونه KB Support

افزونه KB Support

KB Support یک افزونه پشتیبانی و دانش بنیان وردپرسی است که استفاده و گسترش آن آسان است. این افزونه با یک سیستم مدیریت تیکت‌ها و پلتفرم دانش بنیان ارائه می‌شود تا یک سیستم پشتیبانی کامل را در وبسایت وردپرسی شما ارائه دهد. شما به راحتی می‌توانید مقالات را به بخش دانش بنیان خود اضافه کنید و آنها را با دسته‌ها و برچسب‌ها مرتب کنید. پس از آن، یک شور کد ساده وجود دارد که می‌توانید آن را به صفحه وردپرس اضافه کنید تا مقالات را نمایش دهید.

مشتریان می‌توانند برای دریافت پاسخ، تیکت ارسال کنند. این تیکت در داشبورد وردپرس شما ظاهر شده و می‌توانید مستقیماً به کاربر پاسخ دهید.

دریافت افزونه

جمع بندی نهایی

ما برای جمع آوری برخی مطالب مهم خود در یک صفحه مشخص و نمایش دادن خاصِ آن‌ها و همچنین پشتیبانی دقیق و پاسخ دادن به موقع به کاربران خود نیازمند افزونه های دانش بنیان برای وردپرس هستیم. این افزونه‌ها متفاوت عمل کرده و می‌توانند بسیار مفید باشند. ۵ مورد از بهترین‌ها را به همراه ویژگی‌های هر یک به شما معرفی کردیم که کاملا رایگان نیز هستند. چنانچه تجربه استفاده از هر کدام را دارید حتما در کامنت‌ها اعلام کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.