بهترین افزونه های رایگان رای گیری در وردپرس را بشناسید

افزونه های رایگان رای گیری در وردپرس

آیا به دنبال یک افزونه رأی گیری وردپرس برای وبسایت خود هستید؟ افزونه رأی گیری وردپرس به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی در وبسایت خود نظرسنجی انجام دهید که موجب مشارکت افراد و کاربرانتان خواهد شد. این یک استراتژی موثر برای ایجاد تعامل کاربر در حین جمع آوری نظرات است. در این مقاله، ما بهترین افزونه های رایگان رای گیری در وردپرس را انتخاب کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند امکان رای‌گیری و نظرسنجی را به راحتی به وب‌سایت خود اضافه کنید.

افزونه های رایگان رای گیری در وردپرس

افزونه‌های رای گیری وردپرس به شما کمک می‌کند تا تعامل کاربران را در سایت افزایش دهید و فضای بازی برای نظردهی ایجاد کنید. تعامل کاربر به نحوه تعامل کاربران با وبسایت شما اشاره دارد. این امر تضمین می‌کند که کاربران برای تجربه‌ای جذاب‌تر، زمان بیشتری را در وبسایت شما صرف می‌کنند. کسب‌وکارهایی که روی ایجاد تجربیات کاربری معنادار، تعاملی و مثبت در وب‌سایت خود سرمایه‌گذاری می‌کنند، تمایل دارند تا تعامل بهتری با کاربر داشته باشند، که منجر به فروش و تبدیل بیشتر نیز می‌شود.

افزونه رای گیری وردپرس به شما این امکان را می‌دهد تا با افزودن نظرسنجی و آزمون‌ها به وبسایت خود، تعامل کاربران را بهبود ببخشید. به عنوان مثال، اگر شما یک وبلاگ آشپزی راه اندازی می‌کنید، می‌توانید از کاربران بخواهید که در مورد دستور پخت غذای بعدی رای دهند. به همین ترتیب، اگر یک فروشگاه آنلاین دارید، می‌توانید از کاربران بخواهید که در مورد محصولات رای دهند، در نظرسنجی‌ها شرکت کنند یا در مسابقه امتحانی شرکت کنند تا از تخفیف برخوردار شوند. در اینجا برخی از مزایای استفاده از افزونه رأی گیری وردپرس آورده شده است:

  • بهبود تعامل کاربر – با افزودن یک افزونه نظرسنجی، به کاربران اجازه می‌دهید زمان بیشتری را در وب‌سایت شما بگذرانند. این امر منجر به تعامل بیشتر کاربر و کاهش نرخ پرش در وبسایت شما می‌شود.
  • یک انجمن بسازید – اجازه دادن به کاربران برای رای دادن و مشارکت در وبسایت به آنها احساس حضور در جامعه می‌دهد. این امر شناخت برند شما را بهبود بخشیده و کسب و کار شما را مطرح می‌سازد.
  • جمع‌آوری بازخورد – با افزودن نظرسنجی‌ها می‌توانید بازخورد ارزشمند مشتریان را جمع‌آوری کنید تا به شما در بهبود کسب‌وکارتان کمک کند.
  • ترافیک بیشتر و اشتراک‌گذاری‌های اجتماعی – احتمال بیشتری وجود دارد که کاربران آزمون‌های ویروسی و نظرسنجی‌های آنلاین را در شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند. این امر به شما کمک می‌کند تا ترافیک و اشتراک‌های اجتماعی بیشتری برای وبسایت خود داشته باشید.

حال که متوجه مزایای نظرسنجی و افزونه‌های رای گیری شدیم بهتر است به سراغ معرفی افزونه های رایگان رای گیری در وردپرس برویم. در این مقاله به بررسی افزونه‌های زیر خواهیم پرداخت:

  1. افزونه WP-Polls
  2. افزونه YOP Poll
  3. افزونه Poll Maker
  4. افزونه WP Poll Maker
  5. افزونه WP-PostRatings
  6. افزونه kk Star Ratings

۱- افزونه WP-Polls

افزونه رای گیری wp poll

WP-Polls یک افزونه رایگان نظرسنجی و رأی گیری وردپرس است. در مقایسه با سایر گزینه‌های موجود در لیست؛ ساده و کاملاً ابتدایی است، اما جامع بوده و کار را راه می‌اندازد. این افزونه یک رابط کاربری کامل دارد که در قسمت مدیریت وردپرس به چشم می‌خورد. کاربران پیشرفته می‌توانند CSS سفارشی را برای تغییر سبک و ظاهر فرم نظرسنجی و نتایج خود اضافه کنند. شما به راحتی می‌توانید نظرسنجی‌های خود را برنامه ریزی کنید، نظرسنجی‌های متعددی را اجرا کنید، سوالات و نتایج نظرسنجی را مرتب کنید.
آموزش کامل کار با افزونه رای گیری wp polls را قبلا در همیار وردپرس ارائه کردیم و می‌توانید با توجه به آن افزونه را نصب و پیکربندی کنید.

دریافت افزونه

۲- افزونه YOP Poll

افزونه رای گیری YOP Poll

YOP Poll یکی از بهترین افزونه های رایگان رای گیری در وردپرس است که برای ایجاد نظرسنجی و برای رای دادن مناسب است. این افزونه به شما امکان می‌دهد به راحتی نظرسنجی را در هر نقطه از وبسایت وردپرس خود ایجاد و جاسازی کنید. از فیلدهای تک و چند فرمی پشتیبانی می‌کند. این افزونه همچنین به شما امکان می‌دهد نحوه مرتب‌سازی سؤالات، نمایش نتایج، نمایش/پنهان کردن جزئیات، تنظیم مجوزهای رأی‌دهی و حتی مسدود کردن کاربران را مدیریت کنید.
همچنین به شما امکان می‌دهد نظرسنجی‌های خود را برنامه ریزی کنید. می‌توانید چندین نظرسنجی را به طور همزمان اجرا کرده یا برنامه‌ریزی کنید که آنها یکی پس از دیگری اجرا شوند.
شما همچنین گزینه‌های متعددی برای نظرسنجی‌ها و نتایج نظرسنجی خود دارید. این امر به شما کمک می‌کند به راحتی توجه کاربران را به نظرسنجی‌ها جلب کنید. افزونه YOP Poll نیز قبلا در همیار وردپرس آموزش داده شده است.

  افزودن تصایر چندگانه به پست ها در وردپرس
دریافت افزونه

۳- افزونه Poll Maker

افزونه نظرسنجی Poll Maker

Poll Maker گزینه دیگری برای ایجاد نظرسنجی در وبسایت وردپرس است. دارای یک سازنده نظرسنجی مدرن بوده که به شما امکان می‌دهد به راحتی نظرسنجی‌های خود را طراحی کنید. دارای پنج نوع نظرسنجی و ده‌ها گزینه تم، از جمله هفت تم از پیش ساخته شده است. ایجاد یک نظرسنجی با کمک آن بسیار ساده و آسان است. همچنین می‌توانید نظرسنجی را با استفاده از یک کد کوتاه یا یک بلوک به وبسایت وردپرس خود اضافه کنید.
هنگامی که یک کاربر رای ارسال کرد، می‌توانید انتخاب کنید که او را به هر صفحه‌ای در وبسایت خود هدایت کنید. این افزونه همچنین به شما امکان می‌دهد نظرسنجی‌ها را برنامه ریزی کنید، افرادی را که می‌توانند رای دهند محدود کنید، تعداد رای‌هایی که یک کاربر می‌تواند اضافه کند و موارد دیگر را محدود کنید.

دریافت افزونه

۴- افزونه WP Poll Maker

افزونه WP Poll Maker

WP Poll Maker راه دیگری برای ایجاد نظرسنجی و مسابقه در وبسایت وردپرس است. این افزونه رای گیری رایگان برای وردپرس به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی نظرسنجی‌ها را برای وبسایت خود ایجاد کنید. این افزونه شامل یک سازنده نظرسنجی است که می‌توانید سوالات نظرسنجی خود را طراحی کرده و تنظیمات نظرسنجی فردی را تنظیم کنید. چندین قالب برای انتخاب یک طرح مشخص برای موضوع ارائه می‌شود. هر تم به گونه‌ای طراحی شده که جذاب و برجسته باشد و به شما کمک می‌کند تعامل کاربر را افزایش دهید. این افزونه به شما این امکان را می‌دهد که کنترل و محدود کردن افرادی که می‌توانند در نظرسنجی رای دهند را محدود کنید. همچنین می‌توانید نتایج زنده را برای هر نظرسنجی نشان دهید، به نظرات اجازه دهید، یا ویژگی‌های اشتراک‌گذاری اجتماعی را برای فعال کردن دسترسی ویروسی اضافه کنید. با این حساب یکی از بهترین افزونه های رایگان رای گیری در وردپرس به شما می‌رود.

دریافت افزونه

۵- افزونه WP-PostRatings

WP-PostRatings یک افزونه رتبه بندی پست وردپرس است که به کاربران اجازه می‌دهد در یک پست یا صفحه رای دهند. این یک پلاگین نظرسنجی یا مسابقه نیست، اما اگر به دنبال راهی برای رای دادن کاربران به مقالات خود هستید، WP-PostRatings راهی برای شماست. از نشانه گذاری schema.org پشتیبانی می‌کند، به این معنی که رتبه بندی پست ممکن است در نتایج جستجو ظاهر شود. از Ajax برای عملکرد رای گیری استفاده می‌کند و اطمینان می‌دهد که کاربران وقتی رتبه خود را اضافه می‌کنند صفحه‌ای را ترک نخواهند کرد. WP-PostRatings دارای یک داشبورد رتبه بندی است که در آن می‌توانید عملکرد کاربران را مشاهده کنید، کدام پست‌ها بالاترین امتیاز را دارند و کدام پست‌ها کمترین امتیاز را دارند.
یکی از نقاط ضعف افزونه این است که شما را ملزم می‌کند یک قطعه کد را به قالب وردپرس خود اضافه کنید. ما قبلا آموزش کار با افزونه WP-PostRatings را خدمت شما ارائه کردیم.

دریافت افزونه

۶- افزونه kk Star Ratings

افزونه kk Star Ratings

kk Star Ratings گزینه دیگری است که به کاربران اجازه می‌دهد به پست‌ها و صفحات وردپرس شما امتیاز داده و به آنها رای دهند. برخلاف سایر افزونه‌های رای‌گیری و نظرسنجی، kk Star Ratings فقط به کاربران شما اجازه می‌دهد به پست‌های شما امتیاز دهند. از نشانه گذاری schema.org پشتیبانی می‌کند که موتورهای جستجو را قادر می‌سازد از داده‌های رتبه بندی استفاده کرده و آن را در نتایج جستجو نشان دهند. یکی از مزایای استفاده از Kk Star Ratings این است که نیازی به اضافه کردن کد سفارشی به موضوع خود ندارید. با این حال، بر خلاف افزونه WP-PostRatings، فقط به شما اجازه می‌دهد از ستاره‌ها به عنوان نمادهای رتبه بندی خود استفاده کنید. افزونه kk Star Ratings را نیز قبلا در همیار وردپرس آموزش دادیم.

دریافت افزونه

جمع بندی نهایی

بسیاری از افزونه های رایگان رای گیری در وردپرس به شما این امکان را می‌دهند که به راحتی یک صفحه رأی گیری در سایت وردپرس خود ایجاد کنید. با این حال، برای اطمینان از اینکه کاربران در نظرسنجی‌های شما شرکت می‌کنند، باید سوالات نظرسنجی را برای مخاطبان خود جالب کنید. به عنوان مثال، سؤالاتی را بپرسید که برای مخاطب هدف شما مناسب است. همچنین می‌توانید از ابزارهایی مانند OptinMonster برای تقویت تعامل با نمایش نظرسنجی‌های خود در پنجره‌های پاپ آپ، فرم‌های اسلاید، نمایش اعلان‌های بنر و موارد دیگر استفاده کنید.

سوالات متداول

افزونه‌های رای گیری وردپرس به شما کمک می‌کند تا تعامل کاربران را در سایت افزایش دهید و فضای بازی برای نظردهی ایجاد کنید. تعامل کاربر به نحوه تعامل کاربران با وبسایت شما اشاره دارد. این امر تضمین می‌کند که کاربران برای تجربه‌ای جذاب‌تر، زمان بیشتری را در وبسایت شما صرف می‌کنند. کسب‌وکارهایی که روی ایجاد تجربیات کاربری معنادار، تعاملی و مثبت در وب‌سایت خود سرمایه‌گذاری می‌کنند، تمایل دارند تا تعامل بهتری با کاربر داشته باشند، که منجر به فروش و تبدیل بیشتر نیز می‌شود.
بهبود تعامل کاربر یک انجمن بسازید جمع‌آوری بازخورد ترافیک بیشتر و اشتراک‌گذاری‌های اجتماعی
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.