7 افزونه تجاری برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در وردپرس

افزونه تجاری در وردپرس

وردپرس یک پلتفرم فوق العاده است زیرا از تعداد کثیری افزونه و قالب رایگان پشتیبانی میکند که با کمک آنها و انتخاب درست میتوانید یک وبسایت حرفه ای ایجاد کنید. حال اگر بخواهیم یک سایت حرفه ای تجاری ایجاد کنیم باید از چه سرویس ها و خدماتی بهره مند شویم؟ در این مقاله میخواهیم پیرامون  افزونه تجاری در وردپرس برای رشد وبسایت صحبت کنیم و بررسی کنیم برای توسعه ی یک وبسایت تجاری باید از چه خدمات و سرویس هایی کمک بگیریم.

افزونه تجاری در وردپرس

1- هاست وردپرس

امروزه شرکت های متعددی برای خدمات هاست روی کار آمدند. اما شما کدامیک را انتخاب می کنید؟ طبیعتا باید دنبال سرویسی باشید که وبسایت شما را دچار مشکل نکند. و بروزرسانی های خوبی داشته باشد. اینجا دقیقا جایی است که باید هزینه کنید تا خدمات خوبی دریافت کنید. پس ریسک نکنید زیرا بعدها پشیمان خواهید شد. از شرکت هایی که قدمت بیشتری دارند و آشنا هستند هاست تهیه کنید و البته هاستی را که از وردپرس پشتیبانی میکند بخرید. اول از همه باید به این موضوع توجه کنید تا بتوانید افزونه تجاری در وردپرس استفاده کنید!

2- بک آپ

تهیه ی نسخه ی پشتیبان موردی است که باید توسط صاحبان وبسایت ها مورد توجه ویژه قرار گیرد و هرگز نباید به آن بی اعتناعی کرد. با توجه به بروزرسانی هایی که انجام میدهید زمان تهیه بک آپ را به طور منظم تعیین کنید. اینکار به صورت دستی و با کمک افزونه قابل انجام است. برای تهیه ی بک آپ کامل پیشنهاد میکنیم به صورت دستی اقدام کنید اما برای بک آپ گرفتن از پایگاه داده میتوانید از افزونه WP DB backup که یک افزونه تجاری در وردپرس است، استفاده کنید.

  آموزش ساخت جدول در وردپرس بدون کدنویسی

3- شبکه تحویل محتوا (CDN)

زمانیکه وبسایت شما شروع به کار میکند باید از همان ابتدا سرعت بارگذاری خوبی داشته باشد تا ترافیک خوبی جذب کند و اگر غیر این باشد تجربه ی بدی برای کاربران شما خواهد بود. با کمک افزونه ای که دارای cdn باشد شما میتوانید به میزان قابل توجهی سرعت بارگذاری وبسایت خود را افزایش دهید.

4- ایمیل خبرنامه

اگر از عمر سایت شما چند ماهی است میگذرد دیگر وقت آن رسیده که لیستی از ایمیل و اطلاعات کاربران خود داشته باشید تا بتوانید خبرنامه های خود را به صورت ماهیانه یا هفتگی برای آنها ارسال کنید و افراد را مدام به سمت وبسایت خود بکشانید. افزونه هایی مانند میلرلایت یا میل چیمپ گزینه های خوبی برای اینکار هستند که جزء افزونه تجاری در وردپرس به حساب می آیند.

5- مدیریت تبلیغات

بسیاری از بلاگ ها یا سایت ها از طریق قرار دادن تبلیقات در سایت کسب درآمد میکنند. میتوانید از سیستم های مدیریت تبلیغات در وبسایت خود استفاده کنید.

6- فرم ها

هر سایتی نیازمند فرم تماس است. بیشتر وبسایت های تجاری نیازمند فرم های پیشرفته تری هستند که در وردپرس موجود است. بنا به نیاز خود از فرم ساده در وردپرس استفاده کنید.

7- پاپ آپ

هر سایت تجاری در مواقعی نیازمند پنجره پاپ آپ است. شما میتوانید برای تهیه ی لیست خبرنامه ی خود از افزونه های پاپ آپ استفاده کنید یا اینکه برای نمایش یک اتفاق و رویداد مهم در پنجره پاپ آپ آن را نمایش دهید.

تمام افزونه ها و سرویس هایی که در بالا به آن اشاره شد برای ارتقاء و رشد وبسایت شما ضروری است پس آنها را حتما برای سایت خود در نظر داشته باشید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

  1. سلام وقت بخیر

    امکانش هست یک مقاله بنویسید و بررسی کنید که یک فروشگاه اینترنتی که با ووکامرس راه اندازی شده است، نیازمند چه افزونه هایی است.
    افزونه هایی که برای مدیریت مشتری نیاز است یا افزونه هایی که برای خرید و فاکتور و … نیاز است یا افزونه هایی دیگر

    ممنونم