ماژول وردپرسی تماس رایگان از سایت سامانه کال می چطور کار میکند؟

ماژول وردپرسی تماس رایگان ماژول وردپرسی تماس رایگان

چطور می‌شه ارتباط بین مشتری‌ها و کارشناسان رو بهینه کرد؟ سازوکارهای زیادی برای بهینه‌سازی ارتباط بین مشتریان در مراحل مختلف قبل و بعد از فروش و دریافت خدمات وجود داره، ماژول وردپرسی تماس رایگان از سایت سامانه کال می یکی از این راه‌هاست. کال می با استفاده از فناوری و با طراحی خلاقانه، روشی بهینه برای ارتباط برقرار کردن میان کارشناس و مشاور شرکت و مشتری به وجود آورده. بخش زیادی از این روش به صورت خودکار انجام می‌گیره و به تماس‌ها سرعت بیشتری میده در عین حال بخش ارتباط مستقیم هم برقرار میشه و کارشناس با مشتری به صورت مستقیم و رایگان مکالمه می‌کنه. برقراری ارتباط انسانی و صحبت و گفتگوی مشاور با مشتری تاثیرگذارترین راه برای برقراری ارتباط موثر و افزایش فروشه که با این روش با سرعت بیشتری اتفاق می‌افته. افزایش سرنخ فروش و برقراری تماس رایگان و فوری از مزایای استفاده از سامانه کال می است.

گفتگوی مستقیم مشتری با کارشناس‌های شرکت‌ها و پرسیدن سوالات اختصاصی در مورد محصول در اقناع مشتری اهمیت ویژه دار و تاثیرگذارتره، ولی برقراری تماس با مشتری‌ها به صورت رندوم یا استفاده از نیروی انسانی وسیع برای برقراری ارتباط هزینه‌بر و زمان‌بره و به صرفه نیست، با استفاده از سامانه کال می بهینه‌ترین حالت برای نیروی انسانی را در نظر گرفته شده تادر کمترین زمان بیشترین فروش رخ بده، این سامانه به صورتی طراحی شده است که با استفاده از آن مشتری برای تماس درخواست میده (برای مثال در ماژول وردپرسی با از طریق اپلیکیشن)، اس ام اس برای کارشناس ارسال میشه، تماس رایگان به صورت خودکار میان مشتری و کارشناس برقرار میشه و ارتباط پس از آنکه مشتری پاسخگو بود به کارشناس ارجاع داده می‌شه. بنابراین این روشی بهینه برای برقراری ارتباط میان مشتریان و مشاوران است.

ارتباط موثر و سریع، رضایت مشتری

تماس رایگان از طریق ماژول وردپرس مزیت‌های فراوانی برای کسب و کار شما خواهد داشت از جمله اینکه به دلیل کارایی بالا رضایت مشتریان را افزایش می‌ده. با توجه به اینکه میان درخواست مشتری برای تماس با او و برقراری تماس به دلیل انجام بخش زیادی از ارتباط به صورت خودکار زمان اندکی می‌گذره رضایت مشتری افزایش پیدا می‌کنه. تماس مشتری با شرکت شامل هزینه می‌شود و در بسیاری از مواقع بی‌پاسخ می‌ماند، بنابراین درخواست تماس مشتری و برقراری تماس از طریق سامانه رضایت‌بخش‌تره. سامانه کال می با دریافت شماره تماس به سرعت تماس رایگانی با مشتری و کارشناس به صورت جداگانه برقرار می‌کنه و در صورتی که مشتری پاسخگو بود این ارتباط را به مشاور و کارشناس منتقل می‌کنه و بنابراین زمان کاشناس هدر نرفته و از این جهت بهینه‌سازی اتفاق می‌فته و همچنین با تماس چندباره با مشتری به درخواست او در سریع‌ترین زمان پاسخ داده‌ می‌شود.

ماژول وردپرسی تماس رایگان

سامانه کال می روشی خلاقانه و بهینه برای تماس رایگان از طریق ماژول وردپرسی است که باعث افزایش فروش می‌شه، وفاداری مشتری‌ها را بیشتر می‌کنه، هزینه نیروی انسانی را بهینه کرده و با در نظر گرفتن این موضوع که مشتری نیاز به ارتباط مستقیم انسانی داره و تنها مطالعه متون تکراری تهیه شده برای افراد کثیر او را قانع نمی‌کنه ارتباطی موثر میان مشتریان و کارشناسان ترتیب می‌ده. سامانه کال می تجربه مشتریان را مطلوب‌تر کرده و از تماس‌های بی پاسخ دو طرف جلوگیری می‌کند، برقراری ارتباط در اولین تلاش و در زمان اندکی پس از درخواست مشتری منجر به رضایت و وفاداری بالاتر مشتری می‌شه. یکی از مواردی که مشتریان از آن ناراضی هستند عدم پاسخگویی، صف انتظار برای اتصال به کارشناس، بوق اشغال، تلفن گویا و وصل شدن به واحدی غیرمرتبطه. سامانه کال می تمامی این مسائل را حل کرده و مشتری دیگه با صف انتظار و بوق اشغال یا مدت طولانی موسیقی گوش دادن رو به رو نمی‌شه بلکه در اولین لحظه‌ای که پاسخگو باشه به کارشناسی مرتبط متصل می‌شه و پاسخ خود را می‌شنود، از آن طرف کارشناس‌ها نیز نیازی ندارند بارها با مشتری تماس بگیرند و یا همیشه در بخش خود حضور داشته باشند زیرا با توجه به تعداد و زمان کاری کارشناسان ارتباط‌ها برقرار می‌شه.

فروش سامانه کال می در سایت ژاکت

کال می سامانه پشتيباني صوتي است که در سایت ژاکت با قیمت کمتر و به قیمت 39 هزار تومان به صورت مادام‌العمر به فروش می‌رسه. همچنین 6 ماه پشتیبانی رایگان و دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر و دائمی از مزایای خرید کال می از ژاکت است. برای برخورداری از پشتیبانی یک‌ساله لازم است مبلغ ۱۵۶۰۰ تومان بیشتر پرداخت کنید.

سامانه کال می در سایت ژاکت با خدمات پشتیبانی 6 ماهه به فروش می‌رسه، با خرید این سامانه از هدایای ژاکت برخوردار می‌شوید و این افزونه و ماژول وردپرسی را به صورت مادام‌العمر دریافت می‌کنید. کال می سامانه‌ای برای برقراری تماس‌های رایگان از طریق وب‌سایت شما است که می‌تونه بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کنه و همچنین مشتری‌ها را برای بازدید مجدد سایت شما به بازدیدکنندگانی وفادار تبدیل نماید. همین‌طور سرعت عمل در برقراری تماس آمارهای ترک سایت را کمتر کرده و موقعیت سئو و در نتیجه فروش محصولات شما را ارتقا می‌دهد.

پشتیبانی برخط با ماژول تماس رایگان کال می

پشتیبانی برخط باعث افزایش فروش، پاسخگویی به سوالات مشتری‌های بالقوه و تبدیل آن‌ها به مشتری بالفعل؛ افزایش آمار بازدید از سایت و کاهش آمار ترک سایت می‌شه، استفاده از سامانه کال می کم‌هزینه‌ترین روش برای پشتیبانی برخط با بالاترین سرعت است، استفاده از این سامانه به سایت‌ها و شرکت‌هایی که بازدیدکننده بالایی دارند ولی مشتریان وفادار آن‌ها افزایش پیدا نمی‌کنه پیشنهاد می‌شه، آمار نشان می‌ده که حداقل 20 درصد از تماس‌های مشتریان با شرکت بی‌پاسخ باقی می‌ماند و اکثر این تماس‌ها تکرار نمی‌شه. در صورتی که اگر از مشتری درخواست شود شماره خود را برای برقراری تماس با کارشناس قرار بدهد این آمار به شدت کاهش می‌یابد.

روش کار سامانه کال می

ماژول وردپرسی و همچنین اپلیکیشن کال می با قرار دادن بخشی کوچک در سایت از مشتری می‌خواهد اطلاعات تماس خود را در سایت قرار داده و دکمه ای را بفشارد. مشتری نام خود و شماره تماس را وارد می‌کند. سامانه کال می یک تماس با مشاور و کارشناس سایت برقرار کرده و تماس دیگری با مشتری می‌گیرد و با پاسخگو بودن این دو تماس آن‌ها را به هم متصل می‌کند. به این ترتیب در سریع‌ترین زمان ممکن ارتباط رایگان بین مشتری و کارشناس برقرار می‌گردد.

نحوه فعال‌سازی ماژول وردپرسی کال می

با ایجاد یک حساب در سایت کال می به آدرس callmee.org و خرید محصول کال می از سایت ژاکت و نصب آن بر روی سایت می‌توانید از این خدمات استفاده کنید، برای اطلاعات بیشتر درباره این سامانه این فیلم آموزشی را مشاهده کنید.

هدیه خرید کال می از سایت ژاکت

هدیه سایت ژاکت برای خرید سامانه کال می از این سایت اعتبار رایگان ژاکتی است که پس از ثبت نام و خرید محصول می‌توانید آن را دریافت کنید. روش برخورداری از این اعتبار به این صورت است که شما وارد سایت کال می شده و در آن ثبت نام می‌کنید، پس از وارد کردن ایمیل خود در این سایت و  ایجاد حساب کاربری به سایت ژاکت بازگشته و ایمیل را در سایت قرار دهید تا از اعتبار ژاکتی که معال 100 دقیقه اعتبار مکالمه است برخوردار شوید. اگر در زمان خرید تخفیف‌دار از این اعتبار استفاده کنید هدیه شما معادل مبلغ خرید خواهد بود.

افزونه حرفه‌ای Call me

 

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.