جلوگیری از خطا پس از تغییر پیوند یکتا در وردپرس با Change Permalink Helper

تغییر پیوند یکتا در وردپرس

سلام خدمت تمامی کاربران عزیز همیار وردپرس؛
پیوند های یکتا یکی از قابلیت های شگفت انگیز وردپرس می باشد که مدیر سایت میتواند با صرف وقت کمتر از ۱ دقیقه URL کلیه محتوا از جمله مقاله و برگه ها را تغییر دهد که این عمل در سئو مناسب می باشد ولی بعضی مواقع با تغییر پیوند یکتا در وردپرس مشکلاتی از جمله ارور 404 رخ میدهد که این امر باعث سردرگمی کاربر شده و در نتیجه کاربر با یک کلیک سایت شما را برای همیشه از ذهن خود پاک میکند.
در مقاله ی امروز میخواهیم روشی برای جلوگیری از این مشکل پیشنهاد دهیم. 

تغییر پیوند یکتا در وردپرس با Change Permalink Helper

این افزونه کاربردی وردپرس در مخزن وردپرس در دسته بندی افزونه کاربردی وردپرس به ثبت رسیده است و تا کنون بیش از ۲۰۰۰ دانلود و نصب و فعال سازی در جهان داشته است و در واقع جزو افزونه های نوپای وردپرس می باشد و عملیات تغییر پیوند یکتا در وردپرس را انجام می دهد.

توضیحات مختصر

این افزونه کاربردی وردپرس توسط Frank Bültge طراحی و برنامه نویسی شده است و از آخرین بروزرسانی این افزونه کاربردی وردپرس حدود ۱۱ ماه نیز می گذرد.از ویژگی های این افزونه کاربردی وردپرس این است که شما فرایند تنظیم خاصی را پیش نمی گیرید و با نصب و فعال سازی این افزونه کاربردی وردپرس، تمامی ‌URL هایی که با مشکل رو به رو شده اند رفع می شوند.

  بهترین افزونه های بازخورد کاربران در وردپرس

آموزش کار با افزونه

ابتدا آخرین نسخه این افزونه کاربردی وردپرس را از انتهای همین مقاله دانلود و سپس در وردپرس سایت خود نصب کنید. بعد از نصب و فعال سازی این افزونه کاربردی وردپرس کافیست به قسمت تنظیمات و از زیر منو های موجود روی گزینه پیوند های یکتا کلیک کنید.

open-hyperlink-تغییر پیوند یکتا در وردپرس

با ورود به این بخش کافیست که پیوند مورد نظر را انتخاب کنید و تمامی پرونده تنظیمات این افزونه کاربردی وردپرس بسته شود.

finish-settings-hamyarwp-تغییر پیوند یکتا در وردپرس

فقط دقت لازم را داشته باشید که قبل از تغییر URL ، یک نسخه پشتیبان از محتوای سایت خود بگیرید. با کمک این افزونه شما می توانید تغییر پیوند یکتا در وردپرس را بدون هیچ مشکلی عملی کنید. 

موفق باشید.

دانلود افزونه Change Permalink Helper

دانلودصفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.