قالب خلاق وردپرس Clubfitness

قالب وردپرس Clubfitness

سلام دوستان!
در این بخش از معرفی قالب وردپرس قصد معرفی قالبی دیگر را از مجموعه قالب خلاق وردپرس داریم که می توانید به کمک آن یک سایت به سبک وبلاگی/شخصی/فروشگاهی را ایجاد کنید.
صفحات مختلف قالب وردپرس Clubfitness دارای دو ستون می باشد که در سمت راست منوی سایت و هدر و در سمت چپ محتوای اصلی سایت قرار می گیرد.
و در قسمت سایدبار کشویی هم میتوانید جایگاهی را برای افزودن ابزارک‌ها داشته باشید.
منوی کناری این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می شوند و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد می باشد.

قالب وردپرس Clubfitness

  • قالب وردپرس Clubfitness یک جایگاه برای نمایش ابزارک ها (سایدبار) دارد.
  • قالب وردپرس Clubfitness دارای صفحه ی اصلی خلاق جهت نمایش نوشته های سایت می باشد که می توانید به راحتی وبلاگ/فروشگاه وردپرسی خود را مشابه دمو پیاده سازی کنید.
  • همچنین دارای تنها یک منو در هدر(ستون راست) می باشد.
  • همچنین این قالب از ووکامرس هم پشتیبانی می کند و شما می توانید فروشگاه خودتان را هم به کمک آن پیاده سازی کنید.

نکات نصب قالب

  1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Clubfitness کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک ها مشابه دمو پیشنهاد می شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  2. برای ایجاد فرم تماس با ما در برگه ی تماس با ما می توانید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید و شورت کدی که افزونه به شما می دهد را در یک برگه وارد کنید.
  3. برای نمایش آیکون های شبکه های اجتماعی در قسمت هدر می بایست در قسمت شخصی سازی قالب لینک هر شبکه ی اجتماعی را وارد کنید تا آیکون آن در هدر برای شما به نمایش گذاشته شود.
  قالب شرکتی Diet Coach فارسی

Clubfitness-قالب وردپرس Clubfitness

نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Clubfitness توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزارها و درون ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب خلاق وردپرس Clubfitness با فونت یکان

دانلود  پیش‌نمایش

دانلود قالب خلاق وردپرس Clubfitness با میترا

دانلود اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.