اطلاع رسانی به کاربران در زمان تایید کامنت در وردپرس با Comment Approved Notifier Extended

تا به حال به این فکر کرده‌اید که کاربرانتان پس از ثبت کامنت، چقدر انتظار می‌کشند و چند بار صفحه دیدگا‌ه‌ها را رفرش می‌کنند تا پاسخ شما را ببینند؟ بعضی از کاربران به شدت نیازمند شنیدن پاسخ شما هستند اما این انتظار و رفرش کردن برایشان دردآور است. اما چاره کار چیست؟ ما می‌خواهیم زمانی که شما به سوال کاربرتان پاسخ می‌دهید یک ایمیل اطلاع‌رسانی و نوتیفیکیشن برایشان ارسال شود. اما متاسفانه چنین امکانی بصورت پیش‌فرض در وردپرس موجود نیست! پس باید به کمک یک نیروی جانبی چنین امکانی یعنی اطلاع رسانی به کاربران در زمان تایید کامنت در وردپرس را فعال کنیم.

اطلاع رسانی به کاربران در زمان تایید کامنت در وردپرس

چرا باید به دنبال چنین امکانی باشیم؟ چه ایرادی دارد اگر مخاطب مرتب سایت را بابت دیدن پاسخ سوال خود چک کند؟ من برایتان دلیل می‌آورم:

  1. گاهی پاسخگویی به مخاطب آنقدر طول می‌کشد که شخص ناامید شده و بیخیال شما خواهد شد. این یعنی از دست دادن مخاطب بدون هیچ گونه اطلاع قبلی!
  2. گاهی مخاطبین فراموش می‌کنند که در سایت شما سوالی پرسیدند و اگر شما هم نوتیفی به آن‌ها ارسال نکنید قطعا دیگر به سراغتان نخواهند آمد.

امیدوارم توضیحاتی که در بالا ارائه شد، قانع کننده باشد. حال تنها یک سوال باقیست؛ آن هم اینکه چگونه امکان اطلاع رسانی به کاربران در زمان تایید کامنت در وردپرس را ایجاد کنیم؟

  راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی: جستجوی ایجکسی در ووکامرس

بهترین و مطمئن‌ترین راه استفاده از افزونه Comment Approved Notifier Extended در وردپرس است. این افزونه به سادگی نصب و تنظیم می‌شود و به شما امکان ارسال پیام نوتیفیکیشن سفارشی شده را می‌دهد. حال اگر موافقید با هم به بررسی تنظیمات آن بپردازیم…

افزونه وردپرسی Comment Approved Notifier Extended

اطلاع رسانی به کاربران در زمان تایید کامنت در وردپرس

در پیشخوان وردپرس خود به مسیر افزونه‌ها رفته و افزونه موردنظر را نصب و فعال کنید. گزینه‌ای با عنوان comment approved در پیشخوان وردپرس ظاهر می‌شود. روی آن کلیک کنید تا به بخش تنظیمات افزونه منتقل شویم.

تنظیمات افزونه کامنت

در قسمت بالا شورت کدهایی مشاهده می‌کنید که با کمک آن‌ها در متن ایمیل می‌توانید مواردی را اضافه کنید. حال باید متن خود را به فارسی تغییر دهیم. فقط حواستان به شورت‌کدها و تغییر آن‌ها باشد.

فارسی سازی

همانطور که مشاهده کردید، توضیحات و متن را به فارسی تبدیل کردیم. حالا تنظیمات را ذخیره کنید. برای تست موضوع یک کامنت ارسال می‌کنیم تا ایمیل اطلاع رسانی برای ما ارسال شود:

ارسال پیام تایید

کاربرانتان را مطلع سازید

یکی از روش‌های جلب اعتماد مخاطب اطلاع رسانی به کاربران در زمان تایید کامنت در وردپرس است. یعنی هر زمان که پاسخ آن‌ها را می‌دهید باید برایشان یک ایمیل اطلاع‌رسانی ارسال شود. این کار ساده تاثیر مثبتی روی مخاطب و وفاداری او نسبت به شما خواهد داشت.

دریافت افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.