روش های سرمایه گذاری در فروشگاه اینترنتی

سرمایه گذاری در فروشگاه اینترنتی

همیشه باید ایده جالب و درستی برای کسب و کار آنلاین خود داشته باشید. برای اینکه ایده خود را پیاده سازی کنید به یک وب سایت نیاز دارید. از طرفی می دانید که وردپرس یک پلتفرم رایگان برای ساخت یک وب سایت است و ووکامرس یا Easy Digital Downloads پلاگین های رایگانی برای شروع کار فروش آنلاین هستند. با این موارد هزینه ای که صرف می کنید چندان زیاد نیست.
این ممکن است یک حقیقتی باشد که به راحتی محصولات آنلاین شما در دسترس مشتریان قرار می گیرد اما بهترین نتیجه یا برندسازی معتبر بدون سرمایه گذاری در فروشگاه اینترنتی کار دشوار و تقریبا غیر ممکنی است.

سرمایه گذاری در فروشگاه اینترنتی

در این مقاله،هزینه هایی را بررسی می کنیم که همه برای شروع یک کسب و کار آنلاین و پایدار باید به آن بپردازند.

چه هزینه هایی را شما باید بپردازید؟

شما باید برای هر فروشگاه اینترنتی و آنلاین چند هزینه اساسی بپردازید. تعدادی از پلتفرم های تجارت اینترنتی ممکن است پیشاپیش، شارژی نداشته باشند. برای مثال،یک لیست کوچکی به صورت رایگان موجود است و سپس به ازای هر تراکنش یک مبلغی را شما باید شارژ کنید. در واقع یک لیستی از محصولات شما روی سایت فروشگاه  توسط توسعه دهنده تهیه می شود.
اما، اگر شما بخواهید یک فروشگاه مستقل با URL منحصر به فرد خودتان داشته باشید، تعدادی هزینه را در شروع کار باید متحمل شوید:

1-دامنه

اولین چیزی که نیاز دارید تهیه کنید نام دامنه است. نام دامنه به شما اجازه می دهد که یک URL مستقل مانند http://yourstorename.com به جای یک فرمت دیگری نظیر http://yourstorename.myshopify.com  یا امثال اینها داشته باشید.

2-هاستینگ

مورد بعدی برای شروع کار آنلاین فروشگاه شما web hosting است که باید برای آن هزینه کنید. بسته های هاستینگ مختلفی وجود دارد که می توانید انتخاب نمایید و از شرکت های معتبر و خوبی تهیه کنید.
به هرحال برای همه آن چیز هایی که برای شما تهیه می شود، هزینه پرداخت می کنید. به شما با یک هاستینگ مدیریت شده برای وردپرس ممکن است به خوبی سرویس داده شود. به عبارتی، شرکت هاستینگ معمولاً از مدیریت سرعت و لود ترافیک مراقبت می کند، امنیت مطمئنی ایجاد می کند و وردپرس و پلاگین ها را به روز می نماید. هاستینگ مدیریت شده نسبتاً قیمت بیشتری دارد. این گزینه یکی از موارد سرمایه گذاری در فروشگاه اینترنتی به شمار می رود.

مهم نیست در شروع برنامه کدام هاستینگ را انتخاب کرده باشید چون برای معروفیت سایت شما و افزایش رشد ترافیک نیاز دارید هاستینگ را برای سازگاری با پهنای باند بیشتر “آپ گرید” کنید. بنابراین چیزی را که باید در نظر بگیرید این است که برنامه ای که در شروع کار انتخاب کرده اید آن چیزی نباشد که شما برای رشد فروشگاه تان می خواهید به کار ببرید.

3-درگاه پرداخت

مورد بعدی که شما باید برای سرمایه گذاری در فروشگاه اینترنتی اقدام کنید، معمولاً براساس هر تراکنش یا معامله  با درگاه پرداختی که شما در فرایند پرداخت های آنلاین استفاده می کنید، می باشد. درگاه های پرداخت به ازای هر تراکنش برای شما، درصدی بعلاوه یک مقدار ثابتی را شارژ می کند. 

روی چه چیزی باید سرمایه گذاری کنید؟

این لیست شامل هزینه های اولیه است که شما باید برای تهیه یک سایت فروشگاه بپردازید. شما می توانید از پلاگین رایگان مانند ووکامرس و Easy Digital Downloads برای فروشگاه  شما و شروع عملیات فروش استفاده کنید که نوعی سرمایه گذاری در فروشگاه اینترنتی است.
اما برای مدت طولانی باید در چند چیز اضافی چون امنیت، حرفه ای شدن و قابلیت اعتماد فروشگاه شما سرمایه گذاری کنید.

  روش ردیابی حمل و نقل محصولات در ووکامرس

4-طراحی گرافیک

برند سازی در فروشگاه اینترنتی یک موضوع اصلی است که مردم به خاطر خواهند داشت. این ها شامل لوگوی سایت، گرافیک ها یا فونت های سایت، چیدمان و طراحی برای کتاب الکترونیکی یا دیکر خواص دیجیتالی سایت شما است.
طراحی لوگو اولین گزینه ای است که در هر وبسایتی به آن پرداخته می شود. 

5-عکاسی حرفه ای

 علاوه بر سرمایه گذاری روی طراحی و گرافیک  فروشگاه اینترنتی، عکاسی حرفه ای برای محصولات شما هم می تواند ارزشمند باشد. 

6-طراحی وتوسعه وب

اگر چه سایت به راحتی برای فروشگاه شما تهیه و اجرا می شود، ولی به این معنی نیست که طراحی و قابلیت عملکرد آن بهترین تجربه و نمود را برای کاربر برای سرمایه گذاری در فروشگاه اینترنتی ایجاد می کند یا انتخاب پلاگین و تم ،100% همه کارهایی نیست که شما به آنها نیاز دارید. بعضی از پلاگین ها ممکن است هر چیزی را که شما نیاز دارید انجام بدهند اما بعضی از آنها هم ممکن است تنها 95% از کارها را پوشش بدهند.
وقتی شما  می خواهید فروشگاه را به یک سطح حرفه ای توسعه بدهید، شما می توانید برای طراحی و توسعه کیفی برای بهبود تجربیات شما برای کاتولگ محصولات یا پلاگین های مشتری برای هماهنگی با نیازهای دقیق تان سرمایه گذاری کنید. 

7-پشتیبان گیری در زمان مناسب و واقعی

فایل های پشتیبان، یکی از چیز هایی است که ما تا زمانی که به آنها نیاز داریم به آنها فکر نمی کنیم. وقتی شما این کار را انجام می دهید در واقع آنها حافظ زندگی شما می توانند باشند. این کار مخصوصاً برای زمانی که شما فروشگاه آنلاین را با سفارشات و اطلاعات مشتری اجرا می کنید ،حقیقتی است. آنها یک روش تضمین شده ای برای سایت شما است. به هر دلیلی شما همه یا بخشی از اطلاعات فروشگاه را گم می کنید، یا مشتریانی که سفارش را گم  کرده باشند یا پر نکنند.

8-گواهینامه SSL

یک گواهینامه SSL یک جلسه رمز نگاری بین مرورگر مشتری با سرور ایجاد می کند. این مخصوصاً  برای حفظ اطلاعات تراکنش مانند شماره کارت اعتباری، اطلاعات شخصی مشتری و دیگر موارد ایمنی مهم است.
یک گواهینامه SSL به سایت شما “s” در https:// می دهد و به سایت شما نشانه سبز یا “green address bar” می دهد.

به نوع کسب و کاری که می خواهید به صورت آنلاین اجرا کنید بیندیشید. بیشتر در فروشگاه تان پیام های اعتماد مشتری و معروف سازی برند را بگذارید و از گذاشتن موارد درآمدی صرفنظر کنید.

با این 8 موردی که در بالا گفته شد می توانید سرمایه گذاری در فروشگاه اینترنتی را به خوبی انجام دهید و به نتایج خوبی برسید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.