بروز رسانی سال شمار وبسایت به صورت اتوماتیک

سلام ؛

گذاشتن سال کپی رایت در انتهای هر سایتی معمولا نشانگر سالگرد یک وبسایت از زمان شروع فعالیت تا هم اکنون است. این مورد به عنوان یک حق برای وبسایتی که در حال فعالیت است محسوب می شود و همانطور که دیدید این حق با یک حرف C داخل دایره (©) به نمایش گذاشته می شود.
امروز برای افرادی که مایل به استفاده از این نماد و مشخص کردن سالگرد وبسایت وردپرسی خود هستند مقاله ای داریم که چگونه بتوانند این سالگرد را به صورت اتوماتیک و غیر دستی تغییر دهند.

copyright-hamyarwp

 

معمولا برای ایجاد اتوماتیک حق کپی رایت در برخی فریم ورک ها از شورت کد [footer_copyright] استفاده میشود اما این مورد برای وردپرس جوابگو نیست! ولی مثل همیشه برای وردپرس افزونه ای وجود دارد که با نصب آن به راحتی به این مهم دست خواهید یافت!

افزونه ی Current Year and Copyright Shortcodes

copyright plugin-hamyarwp

در گام اول افزونه را دانلود و نصب نمایید و سپس آن را فعال کنید! این افزونه احتیاج به هیچ نوع تنظیمی ندارد و به راحتی با کدهای کوتاه شده ای مثل

به عنوان نماد کپی رایت و با [y] به عنوان نماد سال نمایش داده میشود. این کدها رو در هر برگه و یا نوشته های که قرار دهید برای شما به نمایش در می آید! در حال حاضر من به این صورت عمل کردم در برگه ای این کد را وارد کردم  و خروجی که تحویل گرفتم به این صورت می باشد:

  بهترین افزونه‌ های وردپرس برای ساخت فروشگاه اینترنتی

copyright-hamyarwp

و نتیجه ی کارم به اینصورت می شود:

۲۰۱۳-۲۰۱۵©

حال می توانید این برگه را در هر جایی که مد نظر شماست فراخوانی کنید و اصلا نگران گذر سال ها نباشید زیرا خود به خود تغییر خواهد کرد!

بهارتان شیرین

دانلود صفحه افزونه پیش‌نمایش
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.