پاک کردن همه دیدگاه ها با Delete All Comments

پاک کردن دیدگاه ها در وردپرس

سلام دوستان؛

یکی از بخش های اصلی هر سایتی قسمت دیدگاه های آن سایت می باشد.اهمیت این قسمت به قدری زیاد است که در منوی اصلی پیشخوان وردپرس می توانیم این گزینه را ببینیم.اما در بعضی شرایط تعداد زیاد این دیدگاه ها واقعا امری آزار دهنده و گیج کننده می شود .مثلا یک سال از عمر سایتتان گذشته و دیگر احتیاجی به بودن دیدگاه ها در سایتتان نمی بینید و فکر می کنید وقت پاک کردن همه دیدگاه های قدیمی رسیده است.

در آموزش وردپرس امروز قصد داریم افزونه “Delete All Comments”(بیش از 30000 نسخه فعال در جهان و کسب امتیاز 4.8 از 5) که کارش پاک کردن همه دیدگاه ها به صورت یکجا است را به شما معرفی کنیم.

 

افزونه Delete All Comments

شما با استفاده از این افزونه وردپرسی رایگان می توانید به ساده ترین شیوه ممکن دیدگاه های(اسپم،پذیرفته شده،منتظر تایید) سایتتان را پاک کنید.

نحوه فعال سازی افزونه Delete All Comments

 پس از نصب و فعال سازی این افزونه در منوی پیشخوان وردپرس > ابزارها یک گزینه به نام Delete All Comments (پاک کردن دیدگاه ها)اضافه می شود. بر روی این گزینه کلیک کنید تا وارد صفحه این افزونه شوید.
delete_all_comment_1_hamyarwp.com

پاک کردن همه دیدگاه ها

 

  آموزش نمایش نمودار تغییرات قیمت محصولات در ووکامرس با Plot prices woocommerce product

در صفحه افزونه با تایید Delete All Comments (پاک کردن دیدگاه ها)و سپس با فشار دادن Delete All  می توانید همه دیدگاه ها را پاک کنید.

delete_all_comment_3_hamyarwp.com

جمع بندی!

در مقاله ی امروز در مورد افزونه Delete All Comments که کارش پاک کردن همه دیدگاه به صورت یکجا است را به شما معرفی کردیم.شما با استفاده از این افزونه می توانید به صورت یکجا همه دیدگاه ها(اسپم،پذیرفته شده،منتظر تایید) را پاک کنید.

دانلود افزونه ی Delete All Comments

 دانلود   صفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.