نحوه غیرفعال کردن ایمیل اعلان بروزرسانی خودکار در وردپرس

غیرفعال کردن ایمیل اعلان بروزرسانی خودکار در وردپرس

آیا می‌خواهید اعلان‌های ایمیل بروزرسانی خودکار در وردپرس را غیرفعال کنید؟ به طور پیش فرض، وردپرس برای بروزرسانی خودکار افزونه‌ها، تم‌ها و خود هسته وردپرس اعلان‌های ایمیلی ارسال می‌کند. این ایمیل‌های اعلان می‌توانند آزاردهنده باشند. در این مقاله به شما نشان می‌دهیم که چگونه به راحتی دست به غیرفعال کردن ایمیل اعلان بروزرسانی خودکار در وردپرس بزنید.

غیرفعال کردن ایمیل اعلان بروزرسانی خودکار در وردپرس

همه ما می‌دانیم وردپرس یک پلتفرم مدیریت محتوای متن باز است که به طور مرتب نگهداری و به روز می‌شود. برخی از این به‌روزرسانی‌ها به‌طور خودکار نصب شده و یک اعلان ایمیلی مبنی بر بروزرسانی سایتتان دریافت خواهید کرد. به طور مشابه، وردپرس به شما اجازه می‌دهد تا بروزرسانی خودکار افزونه‌ها و تم‌های وردپرس را فعال کنید. این بدان معناست که شما می‌توانید زمان کمتری را برای بروزرسانی افزونه‌ها و زمان بیشتری برای رشد کسب و کار خود صرف کنید.

می‌توانید با مراجعه به صفحه افزونه‌ها » همه افزونه‌ها در داشبورد مدیریت وردپرس خود، بروزرسانی خودکار افزونه‌هایی را که به آنها اعتماد دارید فعال کنید. به سادگی روی پیوند «فعال کردن به‌روزرسانی‌های خودکار» در کنار افزونه‌ای که می‌خواهید آن را به‌روزرسانی کنید، کلیک کنید.

بروزرسانی خودکار

برای تم‌های وردپرس، می‌توانید از صفحه نمایش>> پوسته‌ها دیدن کنید و روی یک تم کلیک کنید. با این کار یک پنجره اطلاعات قالب ظاهر شده که در آن باید روی «فعال کردن به روز رسانی خودکار» کلیک کنید.

زمانی که هر یک از افزونه‌ها، قالب یا هسته وردپرس شما به روز شود، وردپرس برای شما یک اعلان ایمیل ارسال می‌کند. این مورد می‌تواند آزار دهنده باشد، به خصوص برای کاربرانی که چندین وبسایت وردپرسی را مدیریت می‌کنند. دوست دارید امکان غیرفعال کردن ایمیل اعلان بروزرسانی خودکار در وردپرس را داشته باشید؟

غیرفعال کردن اعلان ایمیل بروزرسانی خودکار با استفاده از کد

در این روش باید کدی را به فایل‌های وردپرس خود اضافه کنید. می‌توانید کد زیر را به صورت دستی به فایل functions.php تم خود اضافه کنید. اما این کار می‌تواند مشکل‌ساز باشد زیرا یک اشتباه می‌تواند کل وبسایت شما را خراب کند. به علاوه، اگر قالب خود را به روز کنید، هر قطعه کد سفارشی پاک می‌شود. بنابراین بهترین کار افزودن کدها با کمک افزونه  WPCode است.

۱. ایمیل‌های اعلان به‌روزرسانی خودکار را برای هسته، تم‌ها و افزونه‌های وردپرس غیرفعال کنید

WPCode به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی قطعه کد سفارشی را در وردپرس بدون ویرایش فایل functions.php تم خود اضافه کنید. به علاوه، یک کتابخانه کد کامل در داخل افزونه دارد که شامل قطعه کدهای آماده برای استفاده و تأیید شده برای درخواست‌های ویژگی محبوب مانند غیرفعال کردن ایمیل‌های بروزرسانی خودکار، حذف شماره نسخه وردپرس، غیرفعال کردن نظرات و موارد دیگر است.

  بهترین افزونه های نمایش شبکه ای محصولات در ووکامرس

پس از فعال شدن افزونه، باید از داشبورد مدیریت وردپرس خود به قسمت Code Snippets » Library بروید. سپس قطعه «Disable Automatic Updates Emails» را جستجو کنید و روی دکمه «Use Snippet» کلیک کنید.

ایمیل اطلاع رسانی بروزرسانی خودکار

سپس WPCode به طور خودکار کد را اضافه می‌کند و روش درج مناسب را تنظیم می‌کند. این قطعه دارای سه فیلتر است که برای هر نوع ایمیل به‌روزرسانی خودکار یکی است: هسته وردپرس، افزونه‌های وردپرس و تم‌های وردپرس.

اسنیپت پی اچ پی

اگر نمی‌خواهید از فیلتر خاصی استفاده کنید، کافی است یک // را در ابتدای خط فیلتر اضافه کنید. برای مثال، اگر همچنان می‌خواهید ایمیل‌های به‌روزرسانی خودکار افزونه‌های وردپرس را دریافت کنید، یک // به افزونه اضافه کنید و فیلتر اجرای آن را متوقف می‌کند.

افزودن علامت

پس از آن، تنها کاری که باید انجام دهید این است که سوئیچ را از «غیر فعال» به «فعال» تغییر دهید. سپس، روی دکمه «Update» کلیک کنید.

اکنون دیگر ایمیل های به روز رسانی خودکار از وردپرس دریافت نخواهید کرد.

۲. ایمیل‌ های اعلان به‌روزرسانی خودکار را برای به‌روزرسانی‌های اصلی غیرفعال کنید

همچنین می‌توانید از WPCode برای غیرفعال کردن ایمیل اعلان بروزرسانی خودکار در وردپرس در هسته استفاده کنید. به جای انتخاب یک قطعه کد موجود، باید این کد را به عنوان یک قطعه سفارشی اضافه کنید:

add_filter( 'auto_core_update_send_email', 'wpb_stop_auto_update_emails', 10, 4 );

function wpb_stop_update_emails( $send, $type, $core_update, $result ) {
if ( ! empty( $type ) && $type == 'success' ) {
return false;
}
return true;
}

۳. ایمیل‌ های اعلان به‌روزرسانی خودکار را برای افزونه‌ ها غیرفعال کنید

فقط کد زیر را برای غیرفعال کردن ایمیل‌های اعلان برای به روز رسانی خودکار افزونه‌های وردپرس اضافه کنید:


add_filter( 'auto_plugin_update_send_email', '__return_false' );

۴. غیرفعال کردن ایمیل های اعلان برای به روز رسانی قالب وردپرس

در نهایت، می‌توانید کد زیر را برای غیرفعال کردن ایمیل‌های اعلان برای به‌روزرسانی خودکار قالب‌های وردپرس اضافه کنید:


add_filter( 'auto_theme_update_send_email', '__return_false' );

غیرفعال کردن ایمیل اعلان بروزرسانی خودکار در وردپرس

چنانچه بروزرسانی‌های افزونه‌، قالب و هسته وردپرس را بصورت خودکار تنظیم کرده‌اید، باید انتظار دریافت ایمیل اعلانات در این زمینه را داشته باشید. چنانچه این ایمیل‌ها برایتان ایجاد مزاحمت می‌کند، می‌توانید آن‌ها را غیرفعال سازید. آموزش غیرفعال کردن آن را در این مقاله خدمتتان عرض کردیم.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.