غیر فعال کردن نظرات در ووکامرس با Disable WooCommerce Reviews

غیر فعال کردن نظرات در ووکامرس

سلام و درود فراوان خدمت شما خوبان؛
امروز آموزشی کوتاه و مختصری در زمینه ووکامرس برای شما دوستان آماده کرده ایم. دیدگاه ها یکی از بخش های مهم در وب سایت ها می باشند! کاربران سایت نظرات و دیدگاه های خودشان را درباره مطلب و یا بخش های مختلف سایت برای شما قرار می دهند. مدیران وب سایت ها با توجه به دیدگاه ها برای بهبود عملکرد سایت شان تلاش می کنند.
بخش محصولات فروشگاه هم از این قاعده مستثنا نیستند!! بازدید کنندگان می توانند نظرات خود را درباره محصولات ارائه دهند. حال اگر بخواهید این قابلیت رو از فروشگاه خود حذف کنید و از این پس کاربران فرشگاه نتوانند دیدگاهی را برای محصولات ثبت کنند بایستی با این آموزش ووکامرس همراه ما باشید. در این بخش افزونه ای را آماده کرده ایم که با نصب آن می توانید امکان غیر فعال کردن نظرات در ووکامرس را ایجاد کنید.

غیرفعال کردن نظرات در ووکامرس با Disable WooCommerce Reviews

Disable WooCommerce Reviews-غیر فعال کردن نظرات در ووکامرس

افزونه Disable WooCommerce Reviews به منظور غیر فعال کردن نظرات در ووکامرس به ثبت رسیده است. این افزونه تا به امروز بیش از ۴,۰۰۰ نصب فعال داشته است! امروز هم با شما به نصب و بررسی این افزونه می پردازیم. پس به ادامه مطالب بپردازیم!

  نحوه نشانه گذاری در ویرایشگر بلوک وردپرس

شروع کار با افزونه

برای غیر فعال کردن نظرات در ووکامرس، فقط بایستی افزونه را دریافت کنید و در وب سایت خود نصب نمایید. سپس با فعالسازی افزونه به صورت خودکار و بدون انجام هیچ گونه تنظیماتی نظرات در ووکامرس غیر فعال می شود!!
همچنین اگر شما این افزونه را غیر فعال نمایید دوباره بخش نظرات در ووکامرس فعال می شود! و کاربران تان می توانند دیدگاه ها و نظرات شان را درباره محصولات قرار دهند.

نتیجه تنظیمات

با فعالسازی افزونه، بخش نظرات در ووکامرس همانند تصویر زیر غیر فعال می شود.

shop - غیر فعال کردن نظرات در ووکامرس

به همین صورت در زمان کوتاهی توانستید بخش نظرات را در ووکامرس غیر فعال نمایید.

با آرزوی موفقیت و سلامتی

دانلود افزونه Disable WooCommerce Reviews

دانلودصفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.