آموزش دیلیت اکانت ایتا

یکی دیگر از پیام‌رسان‌های داخلی که عده زیادی با آن کار می‌کنند ایتا نام دارد. در واقع به این پیام‌رسان نمونه ایرانی تلگرام می‌گویند که علاوه بر امکان چت کردن، برای ساخت کانال‌ها و گروه‌ها آماده است و دارای امکان برقراری ارتباط با پیام صوتی و تصویری در آن وجود دارد. اما گاهی بنا به دلایلی تصمیم به حذف پیام‌رسان خود می‌گیریم و خوشبختانه این امکان نیز برای همه پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی وجود دارد. در این مقاله نیز می‌خواهیم دیلیت اکانت ایتا را که بسیار ساده است بررسی کنیم.

روش دیلیت اکانت ایتا

طریقه دیلیت اکانت ایتا تنها با یک امکان صورت می‌گیرد. آن هم با کمک وبسایت ایتاست. در ادامه با هم به آموزش قدم به قدم نحوه دیلیت اکانت ایتا می‌پردازیم. در ابتدای کار باید به سایت یا لینک دیلیت اکانت ایتا به آدرس my.eitaa.com مراجعه کنید.

دیلیت اکانت ایتا

 

پس از ورود از منوی کناری روی گزینه خذف حساب کلیک کنید. حال در صفحه‌ای که باز می‌شود:

 

وارد کردن شماره ایتا

 

در اینجا شماره‌ای که با آن حساب کاربری ایتا ساخته‌اید را وارد نمایید و سپس روی دکمه دریافت کد ورود بزنید. اینجا حواستان باشد که کد مربوطه در برنامه ایتایی که اپلیکیشن آن را روی گوشی دارید، ارسال می‌شود و شما تنها باید قسمت کد آن را کپی کنید. حال مجدد به مرورگر خود و همان صفحه ایتا رفته و کد را در محل مشخص وارد نمایید:

  بیو اینستاگرام چیست؟

 

وارد کردن کد تایید - طریقه دیلیت اکانت ایتا

 

حالا که وارد شدید به دنبال گزینه حذف اکانت باشید. روی آن برای دیلیت اکانت ایتا کلیک کنید.

 

حذف حساب کاربری - نحوه دیلیت اکانت ایتا

 

در صفحه‌ای که برایتان باز می‌شود نکاتی را برایتان آورده که بهتر است آن‌ها را مطالعه کنید. سپس از شما خواسته تا دلیلتان را برای حذف اکانت ایتا شرح دهید:

 

نکات مهم در حذف اکانت ایتا

 

حال روی دکمه قرمز رنگ حذف حساب کاربری کلیک کنید تا کار تمام شود.

نکته مهم: زمانی که دیلیت اکانت ایتا انجام می‌شود، هیچکدام از چت‌ها، گروه و کانال‌هایتان قابل بازیابی نیستند. پس قبل از انجام این کار تصمیم درستی بگیرید.

سخن نهایی

ایتا یکی از پیام‌رسان‌های ایرانی است که بسیاری با کمک آن با یکدیگر ارتباط برقرار کرده، گروه و کانال می‌زنند و مشغول فعالیت هستند. امکان حذف اکانت ایتا نیز در آن وجود دارد که می‌توانید با کمک یک روش بسیار ساده که در این مقاله توضیح دادیم، آن را انجام دهید.

سوالات متداول

خیر، در ایتا گزینه‌ای بابت بک آپ گیری چت ها و گروه ها وجود ندارد که با انتخاب آن فایل بک آپی در اختیارتان قرار گیرد.
بله اما پس از ثبت نام مجدد چت ها، گروه ها و کانال هایتان برنخواهند گشت.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.