محافظت ایمیل در برابر اسپمرها با Email Address Encoder

محافظت ایمیل در برابر اسپمرها با Email Address Encoder

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

امروزه بازار رقابت برای تبلیغات به حدی شدید شده است که تمامی صاحبان کسب و کار با هر روشی که در دست دارند اقدام به تبلیغات می‌کنند. از ارسال پیامک‌های انبوه تبلیغاتی گرفته تا ارسال ایمیل، اعلان ها بر روی مرورگر و … اما در این بین برای صاحبان کسب و کارهای اینترنتی تبلیغات ایمیل یا همان ایمیل مارکتینگ شایع‌تر است.
همه روزه هرگاه که اقدام به چک کردن و بررسی ایمیل‌های خود می‌کنیم با چندین ایمیل تبلیغاتی مواجه می‌شویم که به دلیل ناخواسته بودن برایمان آزرده خاطر هستند!

حال اگر از چگونگی تبلیغات ارسالی و مزاحمت‌های آن که بگذریم باید دید که این ایمیل‌ها چگونه جمع آوری شده و در سطح وسیعی به صورت انبوه برای گیرندگان ارسال می‌شوند؟!

اگر از خرید و فروش بانک ایمیل که می‌تواند توسط سایت‌ها صورت پذیرد بگذریم. یکی از شایع‌ترین این راه‌ها به کمک اسکریپت‌ها و نرم‌افزار‌های جمع آوری ایمیل از سطح اینترنت یا بهتر بگوییم سطح سایت‌ها می‌باشد که به راحتی می‌توانند هر نوع سایتی را به عنوان هدف قرار داده و آدرس ایمیل‌های موجود در هر صفحه را استخراج کرده و جمع آوری کنند!

راهکار چیست؟!

یکی از راه‌هایی که می‌توان به راحتی برای جلوگیری از جمع آوری لیست ایمیل‌ها از آن به کار برد Encode کردن کلیه ایمیل‌هایی است که در صفحات مختلف سایت قرار دارند. با استفاده از Encode کردن قادر خواهید بود تا آدرس ایمیل موجود در سایت را به صورت کارکترهایی ناخوانا تبدیل کرده و راه را برای استفاده از آن توسط نرم افزارهای موجود ببندید!

در مقالات پیشین همیار وردپرس به نحوه بلاک کردن ثبت‌نام با ایمیل‌هایی با دامنه خاص پرداختم، حال در این مقاله قصد دارم تا به معرفی افزونه و ابزارهای آنلاین برای Encode کردن ایمیل‌های موجود در سایت بپردازم.

  افزودن امکانات انیمیشنی در وردپرس با Blocks Animation

افزونه Email Address Encoder

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با نام Email Address Encoder در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تا به امروز موفق شده است تا بیش از 70.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.7 را از آن خود نماید.

این افزونه دارای صفحه تنظیمات نمی‎باشد و به راحتی پس از نصب و فعال سازی آن تمامی ایمیل‌های موجود در سورس صفحات شما Encode شده و به صورت ناخوانا خواهند بود. همانطور که در تصویر زیر می‌بینید ما در صفحه محصول خود آدرس ایمیل خود را به همراه لینک ایمیل وارد کرده‌ایم که می‌خواهیم سورس این صفحه را برای نحوه کار اینکد کردن افزونه مشاهده کنیم!

قبل از فعال کردن افزونه اگر در یکی از مطالب و صفحات خود آدرس ایمیلی را چه به صورت لینک شده و چه به صورت متنی است باز کنید و سورس صفحه مورد نظر را مشاهده کنید مشابه تصویر زیر ایمیل موجود در آن را خواهید دید.

حال اگر افزونه را فعال کنید مشابه تصویر زیر خواهید دید که ایمیل شما چه در بخش متنی و چه در بخش لینک شدن، Encode شده و به کاراکترهای ناخوانا تبدیل شده است که با این کار می‌توانید ایمیل خود را از هرزنامه‌ها و ابزار جمع آوری اینترنت مصون دارید!

Encode آنلاین آدرس ایمیل

حال اگر قصد استفاده از افزونه ندارید و یا اینکه صفحه شما به صورت html طراحی شده است به راحتی می‌توانید با یک جستجوی ساده به ابزارهای آنلاین encode کردن ایمیل دسترسی پیدا کنید. یکی از این ابزار در سایت wbwip.com ارائه شده است که می‎توانید از این سایت استفاده کنید.

دانلود افزونه  Email Address Encoder

دانلود صفحه افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.