اشتراک گذاری با ابزارک شبکه های اجتماعی در وردپرس با Facebook Like Box Widget

ابزارک شبکه های اجتماعی در وردپرس

با عرض سلام و روز خوش خدمت همراهان عزیز؛
امروزه یکی از عوامل موفقیت در کسب و کار، شبکه های اجتماعی هستند! به دلیل اینکه تاثیر شبکه های اجتماعی روز به روز در زندگی افراد جامعه گسترده تر می شود. صاحبان کسب و کار با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانند به تبلیغ و کسب در آمد بپردازند. حال مدیران وب سایت ها می توانند با فراهم نمودن اشتراک گذاری مطالب سایت در شبکه های اجتماعی، کاربران بسیاری را برای سایت خود جذب نمایند. برای اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی می توانید از کاربران و بازدیدگنندگان سایت کمک بگیرید! بدین صورت با درج دکمه های اشتراک گذاری با ابزارک شبکه های اجتماعی در وردپرس این قابلیت را فراهم نمایید.

ابزارک شبکه های اجتماعی در وردپرس با Facebook Like Box Widget

افزونه های بسیاری برای ساخت دکمه های اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی وجود دارد. در این آموزش همیار وردپرس به بررسی یک مورد از این افزونه ها می پردازیم. برای آشنایی با این افزونه و قابلیت های آن ادامه آموزش را از دست ندهید.
افزونه Facebook Like Box Widget، از افزونه های محبوب در بین کاربران وردپرسی است. این افزونه تا به امروز بیش از ۱۰۰,۰۰۰ نصب فعال داشته است. با استفاده از این افزونه می توانید ابزارک شبکه های اجتماعی در وردپرس را با استایل مورد نظر در سایت خود نمایش دهید!

  ساخت مارکت‌ پلیس در ووکامرس با WC Marketplace + آموزش ویدئویی

نصب و راه اندازی افزونه

ابتدا افزونه را از انتهای مقاله دانلود کنید و در بخش افزونه های سایت خود نصب و فعال سازی کنید. با فعالسازی افزونه گزینه تنظیمات افزونه به پنل مدیریتی سایت اضافه نمی شود. برای دسترسی به تنظیمات ابزارک شبکه های اجتماعی در وردپرس همانطور که از نام افزونه مشخص است باید به بخش ابزارک های سایت بروید. در بخش ابزارک می توانید ابزارک Facebook Like Box Widget را مشاهده کنید.

استفاده از ابزارک

سپس ابزارک Facebook Like Box Widget را در محل مناسبی از سایت اضافه کنید. در ادامه برای نمایش دکمه های اشتراک گذاری در سایت نوبت به انجام تنظیمات این ابزارک می رسد. ابزارک مورد نظر دارای بخش های مختلفی برای تنظیمات می باشد که به صورت زیر تنظیمات هر یک از این بخش ها را انجام می دهیم:

facebook-like-box-widget-config-hamyarwp-ابزارک شبکه های اجتماعی در وردپرس

facebook-like-box-widget-config-hamyarwp-2-ابزارک شبکه های اجتماعی در وردپرس

facebook-like-box-widget-config-hamyarwp-3-ابزارک شبکه های اجتماعی در وردپرس

پس از تنظیم افزونه توسط تصاویر فوق نتایج به صورت زیر است. البته توجه داشته باشید که ما افزونه را به دلخواه خود تنظیم کردیم و به اینصورت شد اما شما میتوانید استایل های متفاوتی را انتخاب کنید:

facebook-like-box-widget-rezult-hamyarwp-ابزارک شبکه های اجتماعی در وردپرس

در خصوص آموزش فوق و تنظیمات این افزونه اگر سوالی یا مشکلی وجود دارد در بخش نظرات این مقاله بفرمائید تا رفع شود.

موفق باشید

دانلود افزونه Facebook Like Box Widget

دانلودصفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.