فایر سرور ارائه دهنده سرور مجازی ایران و آلمان

فایر سرور ارائه دهنده سرور مجازی ایران و آلمان

فایر سرور

فایر سرور از سال 1393 با اتکا بر متخصصین شبکه و میزبانی وب پا به عرصه ارائه خدمات میزبانی گذاشت، ما در فایر سرور بر اصل پشتیبانی و پایداری سرویس ها که در انتها منجرب به رضایت کاربران خواهد شد تلاش می کنیم و درواقع این رضایت کاربران است که انرژی مضاعف به همکاران فایر سروری می دهد تا به صورت بی وقفه به پشتیبانی سرویس ها بپردازند.اگر صاحب سایت باشید، ممکن است به شما پیشنهاد شده باشد که برای بهبود عملکرد وب‌سایت‌تان، اقدام به خرید سرور مجازی ایران نمایید. اما سرور چیست؟ چه تفاوتی با هاست دارد؟ خرید آن چه مزایایی دارد؟ و مشخصات بهترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات سرور کدام است؟ تا انتهای این مطلب را مطالعه کنید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

سرور مجازی یا “VPS” چیست؟

برای ایجاد یک سرور مجازی بر روی سرور اختصاصی یا همان سخت افزار اصلی سرور سیستم عامل مجازی ساز نصب می شود به همین ترتیب چندین ماشین مجازی با سیستم عامل های مختلف نصب می شود که از منابع سخت افزاری سرور به صورت محدود اختصاص داده می شود و بعد آی پی اختصاصی بر روی سیستم عامل تنظیم می شود و از طریق ریموت دسکتاپ یا خط فرمان امکان دسترسی فراهم می شود، به هر یک از این ماشین های مجازی، VPS (Virtual Private Server) یا سرور مجازی گفته می شود.

 

سرور مجازی

سرور مجازی قدرتمند فایر سرور آماده پذیرش انواع اپلیکیشن ها و نرم افزار های حرفه ای و وبسایت های پربازدید می باشد، سخت افزار قدرتمند سرور اصلی و نو بودن قطعات سرور باعث شده تا سرعت بسیار بالایی برای استفاده کاربران داشته باشد. پنل های cPanel, DirectAdmin, cPanel و … قابل نصب بر روی سرور مجازی فایر سرور می باشد. همچنین برخی از کاربران از سرور مجازی ایران برای سرخطی و بورس و از سرور مجازی خارج از کشور برای فارکس، بایننس، kuCoin, Coinex استفاده می کنند. شما می توانید بدون شک و تردید خرید سرور مجازی ایران و خرید سرور مجازی آلمان را از فایر سرور انجام دهید. خرید سرور مجازی ایران به سایت‌هایی که ترافیک زیادی دارند کمک می‌کند تا در صورت افزایش ترافیک، دچار مشکل کندی سایت نشوند. این مسئله به خصوص در مناسبت‌هایی مانند بلک فرایدی یا جشنواره خرید یلدا، بسیار مهم است. زیرا باعث می‌شود بتوانید خیلی سریع منابع بیشتری به سایت‌تان اختصاص داده و به راحتی به کاربران‌تان خدمات ارائه دهید.

 

خرید سرور مجازی ایران و آلمان

 

سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران که در فایر سرور به کاربران ارائه می شود، توسط زیرساخت اختصاصی مستقر در دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد میزبانی می شود، مالک تمامی سخت افزار های قرار داده شده در دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد، فایر سرور می باشد و از تجهیزات تحت تملک خود استفاده می کنیم، به همین ترتیب همیشه سعی در استفاده از بهترین قطعات NVMe, SSD, HDD SAS داریم و برای حفظ کیفیت از قطعات دست اول استفاده می کنیم. استفاده از AntiDDOS و فایروال اختصاصی در دیتاسنتر منجرب به جلوگیری از حملات دیداس شده است، همچنین فایر سرور دارای پورت 20G از دیتاسنتر آسیاتک در رک اختصاصی خود می باشد که به نسبت سرور های موجود تقسیم و استفاده می شود.همچنین سرور مجازی ایران بر روی سخت افزار سرور های HP DL360 و HP DL380 نسل 8 و 9 میزبانی می شود، از روتر و سویچ های CISCO و MikroTik استفاده می شود.برای خرید سرور مجازی ایران از دیتاسنتر آسیاتک می توانید از طریق لینک یا وبسایت فایر سرور اقدام کنید.

سرور مجازی آلمان

فایرسرور ارائه دهنده بی رقیب خدمات سرور مجازی آلمان و سرور مجازی هتزنر از دیتاسنتر بی نظیر هتزنر می باشد، در این دیتاسنتر به ازای هر سرور اختصاصی یک پورت 1 گیگ کامل و تضمینی ارائه می شود که فی مابین کاربران سرور مجازی تقسیم و استفاده می شود.تمام درایو های استفاده شده از نوع NVMe  سری دیتاسنتر می باشد که از نظر سرعت لود فوق العاده می باشد.از سرور مجازی آلمان به عنوان سرور مجازی فارکس، سرور مجازی سی پنل، سرور مجازی دانلود، سرور مجازی ترید، سرور مجازی هتزنر و راه اندازی وب اپلیکیشن و وبسایت های پربازدید استفاده نمود.vps آلمان بر روی سرور های قدرتمند دیتاسنتر  Hetznerمیزبانی می شود  و برای وبسایت هایی که مشکل کپی رایت نداشته باشند انتخاب مناسبی می باشد. برای خرید سرور مجازی آلمان از دیتاسنتر هتزنر می توانید از طریق لینک یا وبسایت فایر سرور اقدام کنید.

خرید سرور مجازی ایران برای چه وب‌سایت‌هایی مناسب است؟

همان‌طور که اشاره شد، خرید سرور مجازی ایران برای برخی انواع سایت‌ها ضروری بوده و نسبت به خرید هاست بسیار مقرون به صرفه‌تر است. بنابراین اگر:
ترافیک سایت شما روزبه‌روز در حال افزایش است.
حجم هاست، پاسخ‌گوی نیازهای سایت نیست.
بودجه کافی برای خرید سرور مجازی ایران را دارید.
سایت فروشگاهی بزرگی دارید که باید میزان آپ‌تایم و امنیت بالا داشته باشد.
سایت آموزشی دارید که تعداد دانشجویان و حجم محتواهای آموزشی آن زیاد است.
در کنار سایت، از طریق اپلیکیشن یا برنامه‌های کاربردی به مشتریان‌تان خدمات ارائه می‌دهید.
در این صورت توصیه ما به شما خرید سرور مجازی ایران آسیاتک است تا بتوانید بدون هیچ‌گونه مشکلی، خدمات عالی به کاربران‌تان ارائه دهید.

خرید سرور مجازی آلمان برای چه وب‌سایت‌هایی مناسب است؟
همان‌طور که اشاره شد، خرید سرور مجازی آلمان از دیتاسنتر هتزنر برای برخی انواع سایت‌ها ضروری بوده و نسبت به خرید هاست بسیار مقرون به صرفه‌تر است. بنابراین اگر:
ترافیک سایت شما روزبه‌روز در حال افزایش است.
حجم هاست، پاسخ‌گوی نیازهای سایت نیست.
بودجه کافی برای خرید سرور مجازی آلمان را دارید.
سایت فروشگاهی بزرگی دارید که باید میزان آپ‌تایم و امنیت بالا داشته باشد.
سایت آموزشی دارید که تعداد دانشجویان و حجم محتواهای آموزشی آن زیاد است.
در کنار سایت، از طریق اپلیکیشن یا برنامه‌های کاربردی به مشتریان‌تان خدمات ارائه می‌دهید.
نیاز به استفاده از مخازن تحریم شده در ایران را دارید.
در این صورت توصیه ما به شما خرید سرور مجازی آلمان هتزنر است تا بتوانید بدون هیچ‌گونه مشکلی، خدمات عالی به کاربران‌تان ارائه دهید.

با فایر سرور در ارتباط باشید…

شماره های تماس:
0413-6677880
041-91010094

آدرس وبسایت
https://FireServer.ir

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید